Boll

 • BOLL - patyrusi čekų kompanija, pirmą savo kuprinę sukūrė 1985 m. Šiandien tai gamintojas su puikiu kuprinių asortimentu. Kompanijai ir toliau vadovauja jos įkūrėjas, o specialistai turi daugiametę patirtį kurdami ir vystydami kokybiškus outdoor produktus - patirtis įgyta ekspedicijų į tolimiausias planetos vietas metu. Papildomai BOLL gaminius bando outdoor profesionalai, pataria dėl menkiausių gaminių detalių. Produktai pastoviai tobulinami ir atnaujinami.
  Visi BOLL gaminiai sukurti, remiantis trimis pagrindiniais principais: (I) analizė kur ir kaip kuprinė bus naudojama - bet kuri smulkmena yra svarbi - kaip atsitraukia užtrauktukas, kokio elastingumo turi būti dirželis, kur geriausiai tvirtinti ledkirtį ar lazdas, ir pan.; (II) aukšto lygio ergonomika - kuprinė turi būti patogiai dėvima, o ne “ant pečių tempiamas svoris”. Nugaros ir pečių raumenys turi nenuvargti, kuprinė neturi tapti problema; (III) patikimumas - BOLL įdeda labai daug pastangų, kad produktas būtų ilgaamžis, net eksploatuojant pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Visos siūlės yra persiūtos keletą kartų arba susiūtos specialiu dygsniu, “stresiniai” taškai papildomai sustiprinti. Aukščiausi kokybės reikalavimai taikomi medžiagoms ir gamybos procesams. Tik praėję visus bandymus produktai patenka į serijinę gamybą.
  Nepamiršti ir mažiausi keliautojai - jiems skirta serija BOLL Kids & Junior. Čia ypatingas dėmesys kreipiamas į vaikiškos ergonomikos ypatumus. Tai nėra standartinės sumažintos suagusiųjų kuprinių kopijos - tai specialiai vaikams sukurti modeliai.
  BOLL neina pramintu taku, o renkasi inovacijų kelią.
   

  Boll ROO

  Daugiafunkcinė vaikiška kuprinė, pasižyminti suaugusiųjų kuprinių kokybe. Kuprinė pritaikoma mokyklai, darželiui ar trumpoms kelionėms. Tinka 105 cm. ūgio ir aukštesniems vaikams.
   

  3295
  Boll TOWER 48+12

  Kuprinė skirta kelionėms pėsčiomis. Dėl techninių charakteristikų gali būti pritaikoma daugybei skirtingų užsiemimų.

  15053