BRUNTON

 •  What mattered then, matters now.

  1894 m. D.W.Bruntonas sukūrė nedidelį, lengvą ir tikslų kompasą Pocket Transit. Šis prietaisas išvadavo nuo didelių ir sunkių to meto prietaisų ir nubrėžė kryptį, kuria kompanija seka ir dabar: niekada nesustoti, niekada nenurimti.
  Puikūs technologiniai prietaisai - saulės baterijos, akumuliatoriai, kompasai, prožektoriai ir pan. - padės bet kurioje kelionėje ar ekspedicijoje!

   

  Brunton All Day from VOLTAGE Advertising + Design on Vimeo.


   

  BRUNTON Torpedo 2800

  Puikus įkroviklio ir akumuliatoriaus hibridas tinkantis kelionėms mašina, pėsčiomis ar stovyklavimui. Legvai naudojamas (tereikia prijungti 12V prietaisą), tvirtas ir labai praktiškas BRUNTON Torpedo gali būti pritaikytas kaip tarpinė jungtis norint pakrauti elektronikos prietaisus mašinoje arba kaip akumuliatorius (kai pakrautas) norint pakrauti elektronikos prietaisus gamtoje. Torpedo galima pakrauti nuo mašinoje esančio cigarečių lizdo, micro USB laido ar saulės energijos elementų.

  3990
  BRUNTON kompasas TruArc 20

  TruArc (TM) sistema nepameta poliariškumo ir yra atspari magnetiniam poveikiui. Klasikinės naujovės, kaip triguba klinometrų sistema, nuokrypio reguliavimas be įrankių ir apsauginis dangtelis, šį kompasą padaro neatskiriamu nuotykių draugu. 

  Tamsoje liuminescuojantis modelis (azimutas, adata, krypties rodyklė ir vizorius - iki 8 val.) 

  9250 - 9995