Populiariausios prekės

 • COBER Edge 16 2.0

  Dvidalių, lengvos ir tvirtos keičiamo ilgio trekingo lazdos. Rankenėlės ir užsukamo tipo fiksatoriai. Paminkštinta rankena. Keičiamas lankelis. 

  7190
  KATADYN Emergency Food rinkinys "Prepper" 7 dienos

  Maisto rinkinys 7-ioms dienoms. Pagaminta iš aukštos kokybės, dehidratuotų produktų - idealus pasirinkimas nuotykių kelionėms - tiek kasdien, tiek netikėtoje situacijoje. Užpilate nedidelį kiekį karšto vandens ir maistas paruoštas! Tinka vartoti 5 metus nuo pagamininmo datos.

  8995
  JETBOIL Flash JavaKit Endgrain

  JAVAKIT komplektą sudaro FLASH viryklė (1,0L) ir labai populiarus COFFE PRESS. Aišku į komplektą įeina ir geros kavos pakelis!
  Jetboil komplektas su pjezoelektriniu uždegimu ir karščio indikatoriumi. Viryklė uždegama mygtuko paspaudimu ir vos per 2 minutes du puodeliai karštos arbatos jau paruošti! Transportuojant degiklis saugiai susideda į viryklės talpą. Šis Jetboil komplektas sukurtas taip, kad būtų patogu ir saugu transportuoti bet kurioje kelionėje.
  Viryklės talpa saugiai prisitvirtina prie degiklio, kas apsaugo nuo atsitiktinio apsipilimo verdančiu vandeniu. Specialios kojelės, tvirtinamos prie dujų balionėlio, užtikrina visos viryklės stabilumą.
  Apsaugos nuo karščio danga turi besikeičiančio spalvos indikatorių - matosi, kai vanduo jau karštas.
  Dujų balionėlis parduodamas atskirai. Kavos rūšis nuotraukoje parodyta sąlyginai.

  15900