Kompasai

 • SILVA kompasas Ranger Global

  Klasikinis kompasas su patogiu neslystančiu Dryflex korpusu. Puikiai subalansuota rodyklė, deklinacijos skalė, padidinimo stiklas, dirželis su mąsteliu, mąstelis mm. Atsparus vandeniui. Tamsoje švytintys elementai - nepaklysite ir naktį!  

  4995
  SILVA kompasas Ranger

  Klasikinis kompasas su patogiu neslystančiu Dryflex korpusu. Deklinacijos skalė, padidinimo stiklas, dirželis su mąsteliu, mąstelis mm. Atsparus vandeniui. Tamsoje švytintys elementai - nepaklysite ir naktį!    

  3795
  SILVA kompasas Expedition S

   

  Silva kompasų flagmanas! Expedition S patenkins maksimalius keliautojų poreikius. Papildomos funkcijos, reguliuojama deklinacija, padidinimo stiklas, klinometras, mąstelis coliais ir mm. Patogu naudoti su GPS. Atsparus vandeniui, dirželis su mąsteliu ir papildomos mąstelio kortelės, veidrodinis dangtelio paviršius. Tamsoje švytintys elementai - nepaklysite ir naktį!  
    

  7495
  BRUNTON kompasas TruArc 20

  TruArc (TM) sistema nepameta poliariškumo ir yra atspari magnetiniam poveikiui. Klasikinės naujovės, kaip triguba klinometrų sistema, nuokrypio reguliavimas be įrankių ir apsauginis dangtelis, šį kompasą padaro neatskiriamu nuotykių draugu. 

  Tamsoje liuminescuojantis modelis (azimutas, adata, krypties rodyklė ir vizorius - iki 8 val.) 

  9250
  SILVA kompasas Expedition

  Nauja, patobulinta Expedition kompaso versija. Papildomos funkcijos, reguliuojama deklinacija, padidinimo stiklas, klinometras, mąstelis coliais ir mm. Patogu naudoti su GPS. Atsparus vandeniui, dirželis su mąsteliu ir papildomos mąstelio kortelės. Tamsoje švytintys elementai - nepaklysite ir naktį!  

  5495