Camping

 • Robens RUGGED

  Tvirtas kilimėlis, pagamintas iš minkšto, elastingo audinio. Puikiai prisitaiko prie kūno formos ir užtikrina komfortišką miegą. Vertikalūs oro kanalai sumažina svorį ir supakuoto kilimėlio tūrį. Padidintas kilimėlio plotis - patogesniam miegui - geriau, nei standartiniai kilimėliai! Labiausiai tinka, kai norima atsipalaiduoti ir kuo patogiau miegoti!

  8995 - 11995
  Robens RAPTUROUS

  Kilimėlis iš labai atsparios eksploatcijai medžiagos Pongee. Tuo pačiu, audinys švelnus ir malonus odai. Vidiniai oro kanalai su PrimaLoft užpildu. Šis kilimėlis užtikrina gerą komfortą ir termoizoliaciją. Labiausiai tinka, kai norima atsipalaiduoti ir kuo patogiau miegoti! Geras oro vožtuvas pripūtimui. Komplekte dirželiai ir maišelis supakavimui.
   

  12995
  Alexika ALPINE PLUS 80

  Visi, kas išbandė šį, savaime prisipučiantį kilimėlį, į nieką jo nekeistų. Jis primena ortopedinį čiužinį namuose: platus, ilgas ir toks patogus, kad nejusite skirtumo tarp miego namie, ar lauke. Abiejuose pusėse yra Velcro, kad būtų galima sujungti kelis kilimėlius.

  17000
  Alexika ALPINE PLUS

  Labai patogus, savaime prisipučiantis kilimėlis skirtas stovyklavimui su šeimyna. Dėl oro kanalų jis yra lengvesnis ir greičiau prisipučia.

  13200
  Alexika DOUBLE COMFORT

  Tai didžiulė, patogi lova skirta stovyklavimui gamtoje. Dengta minkštu švelniu veliūru. Kilimėliai yra sujungiami su Velcro ir todėl juos galima naudoti poroje, arba po vieną.

  30200
  Alexika ALPINE DOUBLE

  Sunku miegoti keliese, kai kilimėliai slidinėja palapinėje. Siekiant išspręsti šią problemą ir buvo sukurtas šis modelis. Du kilimėlius galima sujungti su Velcro ir naudoti kartu, arba po vieną.

  24600
  Alexika COMFORT PLUS

  Šis kilimėlis skirtas visiems, kurie vertina komfortą. Jis yra 10 cm. storio, dengtas veliūru, todėl skirtumas tarp miego lovoje ir miego palapinėje ant šio kilimėlio - nejaučiamas.

  17400
  Alexika COMFORT

  Kam reikia žinoti, kad palapinė stovės ant šakų, šaknų, kad žemė bus kieta ir šalta, ir, kad miegosi ne namuose lovoje? Šis savaime prisipučiantis kilimėlis panaikina visas šias problemas.

  15800