Trekking

 • Ferrino Swift 60

  Pripučiamas kilimėlis su 23 skersiniais skyreliais. Šis sudalinimas padaro skersinius oro tarpus tarp kilimėlio ir miegmaišio, nesirenka kondensatas. Kilimėlis turi integruotą pompą (galima pūsti koja), didelį ventilį oro išleidimui.

  8995
  Robens ROCKSHIELD

  Kilimėlis iš lengvo ir minkšto, tačiau tvirto audinio su horizontaliais oro kanalais ir putų tipo užpildu. Supakuotas užima labai nedaug vietos, yra lengvas. Virštinė dalis 5-iais cm platesnė. Tvirtas žalvarinis oro vožtuvas - kas ypatingai svarbu šaltyje. Padidintas patogumas, palyginus su kitais kilimėliais trekingui.

  7995 - 8995
  Alexika BEST

  Kilimėlis turi vientisą užpildą ir yra pritaikytas stovyklavimui ir kelionėms pavasarį ir rudenį, kai žemė yra šalta.

  10800
  Alexika TREKKING 60

  Kilimėlis skirtas kelionėms pesčiomis nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio. Jame nėra oro kanalų, o 3,8 cm storis puikiai apsaugo nuo šalčio.

  8900
  Alexika TRAVEL 66

  TRAVEL kilimėliai puikiai tinka kelionėms su kuprinėmis pėsčiomis. Jis patogesnis už įprastus kilimėlius, yra tokio pat dydžio, bet lengvesnis. TRAVEL 66 yra 66 cm pločio, skirtas tiems, kuriems įprastas 55 cm pločio kilimėlis yra nepatogus.

  8800
  Alexika TRAVEL

  TRAVEL kilimėliai tinka kelionėms su kuprinėmis pėsčiomis. Jis patogesnis už įprastus kilimėlius, yra tokio pat dydžio, bet lengvesnis.

  8000