Miegmaišiai

 • Alexika CANADA PLUS

  Mėgaukitės žvejyba ar medžiokle iki pat žiemos. CANADA anklodės tipo miegmaišis yra unikalus gaminys. Jame yra viskas ko reikia patogiam miegui – didelis apšildančios medžiagos kiekis (650 g/m²), minkštas ir šiltas vidinis audinys ir, negana to, miegmaišis yra ypatingai ilgas ir platus.

  14800
  Alexika TUNDRA PLUS

  Net ir vasarą gali pasitaikyti šaltų ar drėgnų naktų. Čia išeitis - TUNDRA PLUS. Šis miegmaišis sujungia SIBERIA serijos patogumą su dar vienu apšiltinimo sluoksniu ir šildančia apykakle.

  11600
  Ferrino Nightec 600 Lite

  Nightec miegmaišiai puikiai tinka bet kuriam metų laikui. Mikropluošto užpildas garantuoja maksimalią termo apsaugą. Visos miegmaišio siūlės prasikeičiančios, nėra “šalčio tiltų”, apšiltinta užtrauktuko vieta. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, dviejų krypčių sujungiamas užtrauktukas, vidinė kišenėlė. Kompresinis maišas.

  15995
  Platinum OMEGA

  Unikalus miegmiašis kempingo mėgėjams. Miegmaišio dydis leidžia ilsėtis su maksimaliu komfortu. Aukštų technologijų medžiagos ir užpildas apsaugo nuo šalčio ir drėgmės. Atsęgus miegmaičio kapišoną, galima naudoti kaip antklodę.

  35000
  Platinum DELTA COMPACT

  Daugybėje ekspedicijų patikrintas miegmaišis kalnų žygiams ir alpinizmui. Nepraranda termoizoliacinių savybiu net ilgą laiką būdmas drėgnose sąlygose. Išorinis audinys su silikonine danga patikimai apsaugo nuo vėjo ir kondensato.

  35000
  Ferrino Travel

  Patogus stačiakampis miegmaišis, gali būti pilnai atitraukiamas užtrauktuku ir naudojamas kaip antklodė. H4 užpildas gerai saugo šilumą, tuo pačiu yra labai lengvas. Puikus pasirinkimas ne tik stovyklaujant palapinėje, bet ir namuose netikėtai užgriuvus draugams!

  6695 - 7995
  Alexika MEGALIGHT

  Ypatingai lengvas ir kompaktiškas miegmaišias. Skirtas kelionėms, kuriose svarbus kiekvienas gramas. Puikiai tinka vasaros žygiams, kelionėms dviračiu arba kaip papildomas įdėklas kalnų kopimuose.

  8000
  Alexika MOUNTAIN COMPACT

  Serijos MOUNTAIN miegmaišis, skirtas asmenims iki 175 cm ūgio. Konstrukcija analogiška visiems serijos MOUNTAIN miegmaišiams. Parenkant miegmaišį pagal žmogaus ūgį, galima optimaliai sumažinti miegmaišio svorį.

  8400
  Ferrino Yukon Plus

  Ferrino Yukon Plus serijos miegmaišiai turi HFT užpildą (High Thermal Performance Fibres). Šis užpildas susideda iš dviejų skirtingo storio pluoštų - tokiu būdu sulaikomas oro sluoksnis ir sukuriama labai gera termoizoliacija. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, 2 krypčių užtrauktukas su apšiltinimu, kišenėlė smulkmenoms. Miegmaišio sluoksnių siūlės niekada nesutampa - taip neprarandama šiluma. Kompresinis maišas.

  6995 - 8995
  Platinum OMICRON LIGHT

  Aukštų technologijų, minimalaus svorio ir tūrio derinys. Nepakeičiamas miegmaišis, kai reikia keliauti su pačiu minimaliausiu svoriu. Esant ypač žemai temperatūrai galima naudoti kaip papildomą įdėklą į kitą miegmaišį.

  16600
  Alexika MOUNTAIN SCOUT

  Vaikams iki 155 cm ūgio. Temperatūros normos, apskaičiuotos remiantis EN 13537, nenumato, kad vaikų ir paauglių temperatūros pojūtis skiriasi nuo suaugusiųjų. Renkantis miegmaišį vaikams ir paaugliams, rekomenduojama pridėti 3-4 laipsnių prie miegmaišio temperatūrinio režimo.

  7400
  Alexika MOUNTAIN CHILD

  Vaikams iki 135 cm ūgio. Temperatūros normos, apskaičiuotos remiantis EN 13537, nenumato, kad vaikų ir paauglių temperatūros pojūtis skiriasi nuo suaugusiųjų. Renkantis miegmaišį vaikams ir paaugliams, rekomenduojama pridėti 3-4 laipsnių prie miegmaišio temperatūrinio režimo.

  6200