Camping

 • Alexika COMET

  Ypač lengvas antklodės tipo miegmaišis tobulai tinkantis stovyklavimui.

  7200
  Alexika CANADA PLUS

  Mėgaukitės žvejyba ar medžiokle iki pat žiemos. CANADA anklodės tipo miegmaišis yra unikalus gaminys. Jame yra viskas ko reikia patogiam miegui – didelis apšildančios medžiagos kiekis (650 g/m²), minkštas ir šiltas vidinis audinys ir, negana to, miegmaišis yra ypatingai ilgas ir platus.

  14800
  Alexika TUNDRA PLUS

  Net ir vasarą gali pasitaikyti šaltų ar drėgnų naktų. Čia išeitis - TUNDRA PLUS. Šis miegmaišis sujungia SIBERIA serijos patogumą su dar vienu apšiltinimo sluoksniu ir šildančia apykakle.

  11600
  Alexika SIBERIA WIDE TRANSFORMER

  SIBERIA WIDE PLUS yra puikus visais atžvilgiais, tik jo negalima užvilkti užvalkalu. Išeitis - SIBERIA WIDE TRANSFORMER - šio miegmaišio galvos atlošas nusisega ir į jį įdėjus sulankstytą megztinį gaunama patogi pagalvė.
   

  12200
  Alexika SIBERIA WIDE PLUS

  Šis miegmaišisiskas yra viskas ko reikia patogiam miegui gamtoje - 1 m. pločio, todėl jame galima patogiai gulėti nejaučiant užtrauktuko, vidus yra ypač švelnios medžiagos, į atloštą galvai galima įdėti sulankstytą megztinį ir taip gauti puikią vietą galvai padėti.
   

  11400
  Alexika SIBERIA WIDE

  Tai ne tik minkštas flanelės antklodės tipo miegmaišis skirtas miegoti gamtoje, bet tuo pačiu ir platus 2x2 m. užklotas prisidengti iškylos metu, ar patiesalas vaikams žaisti gamtoje. O tarp kelionių jį visada galima panaudoti kaip antklodę.

  10200
  Alexika SIBERIA

  Tai antklodės tipo miegmaišis skirtas šeimos atostogoms. Šis miegmaišis neturi gobtuvo, jį galima patogiai naudoti ir miegant vasarnamyje, ir namuose. Vidus pagamintas iš 100% švelnios medvilnės.

  7600
  Alexika SUMMER WIDE PLUS

  Net ir šiltą vasaros naktį miegant reikia miegmaišio. Gi taip puiku užsikloti lengva antklode ir jausti švelnią medvilnę. O jei pasidaro vėsoka - tiesiog užsisegi užtrauktuką iki galo.

  9400
  Robens Crevasse

  Miegmaišis skirtas poilsiavimui gamtoje, kai norisi namų komforto ir gero miego. Galima atsigulti ant šono ir lengvai apsiversti. Miegmaišis turi du užtrauktukus šonuose per pusę miegmaišio ilgio. Tuo būdu galima atitraukti abi puses, nuo pusės užsiklojant kaip su antklode. Atvėsus vėl galima patogiai užsitraukti! Kojų dalyje yra papildomas užtrauktukas - galima pravėdinti ir kojas!

  13995 - 15995
  Alexika SUMMER PLUS

  Net ir šiltą vasaros naktį miegant reikia miegmaišio. Gi taip puiku užsikloti lengva antklode ir jausti švelnią medvilnę. O jei pasidaro vėsoka - tiesiog užsisegi užtrauktuką iki galo.

  8400
  GRUEZI-BAG Kids Colorful

  Kokybiškas ir jaukus, vaikiškas miegmaišis, kuris auga kartu su Jūsų mažyliu. Dėka užtrauktuku reguliuojamo miegmaišio dydžio, jis tinka 100-155 cm. ūgio vaikams, yra šiltas ir patogus, o supakuotas užima labai nedaug vietos.

  6995