Extreme

 • Platinum ALPHA

  Kombinuotas miegmaišis labai žemoms temperatūroms. Susideda iš išorinio sintetinio ir vidinio pūkinio miegmaišių. Unikali konstrukcija neleidžia kauptis drėgmei miegmaišyje - tai labai svarbu šaltyje. Išorinis miegmaišis labai greitai džiūva net žemoje temperatūroje, nepraranda termoizoliaciniu savybių. Miegmaišis sukurtas daugiadieniams žiemos žygiams poliariniuose rajonuose. Abi šio miegmaišio dalis galima naudoti kaip atskirus miegmaišius atitinkamoms temperatūroms. Pirkdami vieną miegmaišį turite miegmaišius trims temperatūriniams režimams!

  96000
  Platinum OMEGA ICE

  Tikras “žieminis” miegmaišis. Aukštų technologijų medžiagos ir užpildas apsaugo nuo šalčio ir drėgmės. Miegmaišio dydis ir konstrukcija leidžia patogiai ilsėtis ir ramiai persiversti nuo šono ant šono. Nuimama pagalvės dalis ir kapišonas, ištiesus galima naudoti kaip antklodę įvairiomis oro sąlygomis.

  81000
  Robens Serac

  Ekstremalūs miegmaišiai - puikus pasirinkimas įvairioms ekstremalioms veikloms: nuo alpinizmo iki šiaurės žygių. Šio modelio miegmaišio konstrukcija užtikrina geriausią šilumos-svorio sąntykį. Lengvai suspaudžiami ir lengvai atsistato dėka labai kokybiško pūkų užpildo. Supakuoti užima mažai vietos. Dviejų krypčių YKK Auto lock užtrauktukas. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu. Kompresinis maišas, tinklinis maišas saugojimui namuose.

  19995 - 34995
  Robens Icefall

  Ekstremalūs miegmaišiai su MicroThermo High Loft užpildu, kuris yra labai šiltas, lengvai suspaudžiamas ir lengvai atsistato. Puikios medžiagos, dvigubas apatinis miegmaišio sluoksnis. Visa konstrukcija “persidengia”, nėra “šalčio tiltų”. Papildomas apšiltinimas kojų dalyje. Šilta apykaklė puikiai apgobia pečius ir saugo šilumą viduje. Dviejų krypčių YKK Auto lock užtrauktukas. Miegmaišis skirtas naudoti ypatingomis sąlygomis - ekstremalios galimos temperatūros, priklausomai nuo modelio, yra iki - 41 °C. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu.

  13995 - 21995
  Alexika GLACIER

  Aukštos technologijos audinių ir apšiltinimo medžiagų kombinacija neleis sušalti net ilgą laiką miegant šaltyje ir padidintoje drėgmėje. Rekomenduojamas kalnų bazinėms stovykloms ir šiauriniams regionams su padidintu drėgnumu.

  14400
  Platinum DELTA

  Daugybėje ekspedicijų patikrintas miegmaišis kalnų žygiams ir alpinizmui. Nepraranda termoizoliacinių savybiu net ilgą laiką būdmas drėgnose sąlygose. Išorinis audinys su silikonine danga patikimai apsaugo nuo vėjo ir kondensato.

  35800
  Alexika TIBET COMPACT

  Puikus miegmaišis vasaros kopimams ar kelionėms, kai naktį temperatūra nukrenta iki 0. Labai mėgstamas ekstremalių žygeivių miegmaišio modelis. Beveik idealus svorio/tūrio ir temperatūrinių charakteristikų derinys. Skirtas keliautojams iki 178 cm ūgio - aukštesniems žmonėms skirta šio miegmaišio modifikacija TIBET.

  10400
  Alexika TIBET

  Puikus miegmaišis vasaros kopimams ar kelionėms, kai naktį temperatūra nukrenta iki 0. Labai mėgstamas ekstremalių žygeivių miegmaišio modelis. Beveik idealus svorio/tūrio ir temperatūrinių charakteristikų derinys. Skirtas keliautojams aukštesniems nei 178 cm ūgio - žemesniems žmonėms skirta šio miegmaišio modifikacija TIBET COMPACT.

  10600
  Robens COULOIR

  Puikus pūkinis Technical Mummy formos miegmaišis. Labai geros medžiagos, dvigubas užtrauktukas, didelė apykaklė, sulaikanti šilumą per pečius (išskyrus Couloir 250). Galvos ir kaklo dalies sutraukimo virvutes galima reguliuoti iš miegmaišio vidaus, neiškišant rankų į lauką. Užtrauktukas: dviejų krypčių YKK Auto lock, išdėstytas per miegmaišio vidurį - tai ypač patogu mažoje palapinėje, kai vietos labai nedaug.

  24995 - 44995
  Platinum OMICRON

  Lengvas ir kompaktiškas miegmaišis tikriems ekstremalams. Vienas geriausių miegmaišių pagal svorio ir temperatūrinio režimo santykį. Esant ypač žemai temperatūrai galima naudoti kaip papildomą įdėklą į kitą miegmaišį.

  20400
  Alexika MEGALIGHT

  Ypatingai lengvas ir kompaktiškas miegmaišias. Skirtas kelionėms, kuriose svarbus kiekvienas gramas. Puikiai tinka vasaros žygiams, kelionėms dviračiu arba kaip papildomas įdėklas kalnų kopimuose.

  8000
  Platinum OMICRON LIGHT

  Aukštų technologijų, minimalaus svorio ir tūrio derinys. Nepakeičiamas miegmaišis, kai reikia keliauti su pačiu minimaliausiu svoriu. Esant ypač žemai temperatūrai galima naudoti kaip papildomą įdėklą į kitą miegmaišį.

  16600