Medžioklė-žūklė

 • Tengu MARK 27SB

  Trijų sezonų, nuo pavasario iki rudens, miegmaišis idealiai tinka medžiotojams. Klasikinio dizaino miegmaišis dėl padidintų matmenų leidžia miegoti apsirengus daugiau rūbų. Šilumos praradimas minimizuojamas su itin efektyviai užtraukiamu gobtuvu su šilta apykakle.

  23100 - 24800
  Tengu MARK 26SB

  Labai pavykęs miegmaišio-anklodės modelis, patogus ir labai šiltas. Tai geriausiais pasirinkimas miegui lauke iki vėlyvo rudens.

  21300 - 24800
  Tengu MARK 29SB

  Miegmaišis buvo sukurtas specialiosioms pajėgoms, veikiančioms miškuose ir priekalnėse. Šoninis užtrauktukas, Primaloft Silver pašiltinimo sistema, išorinis nailoninis sluoksnis dengtas silikonu ir užtraukiamas gobtuvas su šilta apykakle, ypač gerai saugo nuo blogų oro sąlygų.

  22700 - 24300
  Tengu MARK 24SB

  Pats populiariausias miegmaišis medžiotojų, žvejų ir vertinančių universalumą, tarpe. Esant reikalui, priegalvį galima nuimti ir miegmaišis taps dideliu paklotu. O jei atšalo - priegalvį lengvai galima sujungti į gobtuvą ir taip apsisaugoti nuo šalčio ir vėjo.

  21300 - 24800
  Tengu MARK 73SB

  Unikalaus dizaino užkloto tipo miegmaišis skirtas šaltam orui, nes turi ypač daug apšildančios medžiagos (650g/m²). Tai ne tik išsaugo šilumą, bet ir suteikia komfortą, kurio trūksta kitiems modeliams.
  MARK 73SB naudojimosi ypatumai
  Ypač šaltu oru reikėtų naudoti gobtuvą su priekiniu antveidžiu-langu. Jis yra prijungtas prie likusio miegmaišio. Gobtuvo-lango užtraukimas sumažina šilumos praradimą.
  Vidutiniškai šaltu oru geriausia priegalvį sujungti į gobtuvą. Gobtuvas turi užtraukimą, kuris vėsesniu oru apsaugo galvą ir pečius nuo šalčio.
  Jei oras šiltesnis, priegalvį galima visiškai nuimti ir miegmaišį naudoti kaip užklotą.
   

  39900
  Tengu MARK 70SB

  Miegmaišis medžiotojams ir žvejams, ir visiems, kuriems reikia miegoti žiemą lauke šiltai ir patogiai. Platus ir patogus miegmaišis turi daug apšildančios medžiagos (650 g/m²), ir daug suveržiančių virviučių, kurios sumažina šilumos praradimą.

  28900