Trekking

 • Alexika ALEUT

  Viskas skirta šilumos išsaugojimui. Didžiulis apšiltinimo medžiagos kiekis, plati apykaklė, “šiltų rankų” gobtuvo sutraukimo sistema. Miegmaišį galima rekomenduoti žiemos žygiams su pastoviomis minusinėmis temperatūromis.

  12200
  Robens GLACIER

  Puikus kokybės ir kainos sąntykis! Pagaminta su ypatingu dėmesiu detalėms, kurios būna tik aukštesnės klasės miegmaišiuose: YKK užtrauktukas ir jo apšiltinimas, apsauga nuo audinio įtraukimo į užtrauktuką. Miegmaišio forma ir AirThermo užpildas gerai apsaugo nuo vėsaus oro visose kelionėse. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu.
   

  6995 - 9995
  Robens FAR AWAY

  Nedidelio svorio ir tūrio miegmaišis. Aukštos kokybės YKK užtrauktukai, vidinės kišenės, apšiltinimas pagal užtrauktuką. Miegmaišio Micro Thermo užpildas dengtas silikonine danga, neįgeria vandens, pasižymi labai geru suspaudimo/atsistatymo sąntykiu, yra šiltas ir antibakterinis. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu. Dviejų krypčių YKK Auto lock užtrauktukas. Pakabinimo kilpos, kompresinis maišas.

  7495 - 8995
  Ferrino Travel

  Patogus stačiakampis miegmaišis, gali būti pilnai atitraukiamas užtrauktuku ir naudojamas kaip antklodė. H4 užpildas gerai saugo šilumą, tuo pačiu yra labai lengvas. Puikus pasirinkimas ne tik stovyklaujant palapinėje, bet ir namuose netikėtai užgriuvus draugams!

  6695 - 7995
  Alexika NORD

  Šis miegmaišis skirtas žygeiviams, kurie keliauja iki vėlyvo rudens. Išbandytas pėsčiųjų žygiuose drėgnuose rajonuose, kalnų kopimuose.

  8800
  Ferrino Levity

  Ferrino Levity serijos miegmaišiai turi 4 sluoksnius HFT Compact užpildo (High Thermal Fibres Compact). Šis užpildas užtikrina labai gerą termoizoliaciją ir užima mažai vietos. Ypatingai tinka tiems, kas ieško kuo mažesnio tūrio inventoriaus. Apatinė miegmaišio dalis turi patobulintą patogią 3D formą kojoms. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, 2 krypčių užtrauktukas su apšiltinimu, šviesą atspindinčios juostelės. Miegmaišio sluoksnių siūlės niekada nesutampa - taip neprarandama šiluma. Kompresinis maišas.

  9995 - 10495
  Alexika MOUNTAIN COMPACT

  Serijos MOUNTAIN miegmaišis, skirtas asmenims iki 175 cm ūgio. Konstrukcija analogiška visiems serijos MOUNTAIN miegmaišiams. Parenkant miegmaišį pagal žmogaus ūgį, galima optimaliai sumažinti miegmaišio svorį.

  8400
  Ferrino Yukon Plus

  Ferrino Yukon Plus serijos miegmaišiai turi HFT užpildą (High Thermal Performance Fibres). Šis užpildas susideda iš dviejų skirtingo storio pluoštų - tokiu būdu sulaikomas oro sluoksnis ir sukuriama labai gera termoizoliacija. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, 2 krypčių užtrauktukas su apšiltinimu, kišenėlė smulkmenoms. Miegmaišio sluoksnių siūlės niekada nesutampa - taip neprarandama šiluma. Kompresinis maišas.

  6995 - 8995
  Ferrino Nightec 600 Lite

  Nightec miegmaišiai puikiai tinka bet kuriam metų laikui. Mikropluošto užpildas garantuoja maksimalią termo apsaugą. Visos miegmaišio siūlės prasikeičiančios, nėra “šalčio tiltų”, apšiltinta užtrauktuko vieta. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, dviejų krypčių sujungiamas užtrauktukas, vidinė kišenėlė. Kompresinis maišas.

  15995
  Alexika MOUNTAIN SCOUT

  Vaikams iki 155 cm ūgio. Temperatūros normos, apskaičiuotos remiantis EN 13537, nenumato, kad vaikų ir paauglių temperatūros pojūtis skiriasi nuo suaugusiųjų. Renkantis miegmaišį vaikams ir paaugliams, rekomenduojama pridėti 3-4 laipsnių prie miegmaišio temperatūrinio režimo.

  7400
  Ferrino Yukon Pro

  Ferrino Yukon Pro serijos miegmaišiai turi 4 sluoksnius HFT užpildo (High Thermal Performance Fibres). Šis užpildas susideda iš dviejų skirtingo storio pluoštų - tokiu būdu sulaikomas oro sluoksnis ir sukuriama labai gera termoizoliacija. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, 2 krypčių užtrauktukas su apšiltinimu, kišenėlė smulkmenoms. Miegmaišio sluoksnių siūlės niekada nesutampa - taip neprarandama šiluma. Kompresinis maišas.

  7995 - 9295
  Alexika MOUNTAIN CHILD

  Vaikams iki 135 cm ūgio. Temperatūros normos, apskaičiuotos remiantis EN 13537, nenumato, kad vaikų ir paauglių temperatūros pojūtis skiriasi nuo suaugusiųjų. Renkantis miegmaišį vaikams ir paaugliams, rekomenduojama pridėti 3-4 laipsnių prie miegmaišio temperatūrinio režimo.

  6200