Termosai

 • THERMOS termopuodelis Thumbler Pro

  Termopuodelis su dvigubomis nerūdyjančio plieno sienelėmis ir vakumine izoliacija. Išsaugo gėrimo temperatūrą ilgą laiką. Patogus dangtelis ir silikoninis pavadas paėmimui. Puikiai tinka automobilyje, neįgeria buvusių gėrimų skonių.

  1695
  THERMOS gertuvė TC Bottle

  Termo izoliuojanti gertuvė iš nerūdyjančio plieno. Labai tvirta, visiškai neprabėganti ir patogi išplauti. Laiko šiltą gėrimą iki 12 val., o šaltą iki 24 val. Tinka karbonizuotiems gėrimams ir automatiniam indų plovimui. Idealus draugas dirbant, poilsiaujant ar sportuojant.

  1995 - 2495
  THERMOS termopuodelis Ultralight

  Lengvas kaip plunksna ir tuo pačiu efektyvus! Didelis dangtelis atsidaro pusiau pasukus. Dėka plačios angos galima naudoti ir sriubai. Dvigubos nerūdyjančio plieno sienelės, naudojant Thermos®-Insulation technologiją. Net du tokie puodeliai kuprinėje neapsunkins kelionės!

  2495 - 2795
  THERMOS termogertuvė Ultralight

  Ypatingai lengva ir tuo paiču efektyvi termogertuvė su dvigubomis nerūdyjanio plieno sienelėmis, naudojant Thermos®-Insulation technologiją. Galima gerti tiesiai be puodelio (Free-Flow atidarymas). Kelionėje visada bus galima sušilti ar atsivėsinti - tinka tiek karštam, tiek šaltam gėrimui.

  2495 - 2995
  THERMOS termogertuvė Ultralight Steel

  Labai elegantiška, patogi termogertuvė su dvigubomis nerūdyjačnio plieno sienelėmis, naudojanti Thermos®-Insulation technologiją. Puodelis, automatinis One-Push atidarymas.

  2795 - 2995
  THERMOS termogertuvė Ultralight DL

  Lengva, patogi 1 l termogertuvė. Dvigubos sienelės iš nerūdyjančio plieno su DrinkLock uždarymu. Gali būti atidaroma viena ranka ir geriama tiesiai iš gertuvės (Sports-Flow). Skirta ilgiems žygiams, slidinėjimui ar kelionėms dviračiu. Puikiai tiks automobilyje. Pasižymi puikia termoizoliacija, todėl tinka tiek žiemai, tiek vasarai.

  3795
  THERMOS termogertuvė Work

  Termosas sunkioms sąlygoms! Dėka Thermos technologikų ir dvigubų nerūdyjančio plieno sienelių, šis termosas demonstruoja tai kas geriausia! Tinka naudoti visur: rūsčiomis gamtos sąlygomis, statyboje ar ofise. Išlaiko gėrimo temperatūrą iki 24 val.! Tvirtas daiktas, padengtas gumos apsaugomis viršuje ir apačioje. Patogi rankena ir dangtelis, naudojamas kaip puodukas.

  4995
  THERMOS termogertuvė Light&Compact

  Šiame termose naudojama nauja ir labai inovatyvi technologija Thermax®. Dvigubos su vakuumo tarpu nerūdyjančio plieno sienelės iš vidaus yra padengtos specialia danga. Dėka šios dangos yra pasiekta neįtikėtina termoizoliacija. Gėrimas išlieka karštas iki 12 val. arba šaltas iki 24 val. Patogus dizainas. Pilant gėrimą nenulaša skystis.

  2995 - 3795
  THERMOS termopuodelis Work

  Termopuodelis su dvigubomis sienelėmis ir putų užpildu tarpe. Tvirtas ir nedūžtantis, telpa automobilio laikiklyje, puikiai atrodo tiek kelionėje, tiek ant darbo stalo. Šiltas gėrimas išsilaiko 2 val., o šaltas - net iki 7 val.! Dangtelis turi užstumiamą uždarymą - gėrimas neišsilaisto. Patogi rankena.

  2495
  THERMOS termoindas King

  Puikus termosas maistui. Naudojama nauja ir labai inovatyvi technologija Thermax®. Dvigubos su vakuumo tarpu nerūdyjančio plieno sienelės iš vidaus yra padengtos specialia danga. Dėka šios dangos yra pasiekta neįtikėtina termoizoliacija. Tiks kelionėje, darbe ar ofise. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  2995 - 3695
  THERMOS termogertuvė King

  Modernus ir labai funkcionalus termosas - nauja gaminių serija Thermos for Outdoor, leisure and work. Naudojama nauja Thermax® technologija - ypatingai gera termoizoliacija. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  2995 - 3995
  THERMOS termopuodelis King

  Modernus ir labai funkcionalus termopuodelis - nauja gaminių serija Thermos for Outdoor, leisure and work. Naudojama nauja Thermax® technologija - ypatingai gera termoizoliacija. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  2995