Termosai

 • THERMOS termogertuvė Work

  Termosas sunkioms sąlygoms! Dėka Thermos technologikų ir dvigubų nerūdyjančio plieno sienelių, šis termosas demonstruoja tai kas geriausia! Tinka naudoti visur: rūsčiomis gamtos sąlygomis, statyboje ar ofise. Išlaiko gėrimo temperatūrą iki 24 val.! Tvirtas daiktas, padengtas gumos apsaugomis viršuje ir apačioje. Patogi rankena ir dangtelis, naudojamas kaip puodukas.

  6995
  THERMOS termogertuvė Light&Compact

  Šiame termose naudojama nauja ir labai inovatyvi technologija Thermax®. Dvigubos su vakuumo tarpu nerūdyjančio plieno sienelės iš vidaus yra padengtos specialia danga. Dėka šios dangos yra pasiekta neįtikėtina termoizoliacija. Gėrimas išlieka karštas iki 12 val. arba šaltas iki 24 val. Patogus dizainas. Pilant gėrimą nenulaša skystis.

  2995 - 3795
  THERMOS termopuodelis Work

  Termopuodelis su dvigubomis sienelėmis ir putų užpildu tarpe. Tvirtas ir nedūžtantis, telpa automobilio laikiklyje, puikiai atrodo tiek kelionėje, tiek ant darbo stalo. Šiltas gėrimas išsilaiko 2 val., o šaltas - net iki 7 val.! Dangtelis turi užstumiamą uždarymą - gėrimas neišsilaisto. Patogi rankena.

  2495
  THERMOS termoindas King

  Puikus termosas maistui. Naudojama nauja ir labai inovatyvi technologija Thermax®. Dvigubos su vakuumo tarpu nerūdyjančio plieno sienelės iš vidaus yra padengtos specialia danga. Dėka šios dangos yra pasiekta neįtikėtina termoizoliacija. Tiks kelionėje, darbe ar ofise. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  3495 - 3995
  THERMOS termogertuvė King

  Modernus ir labai funkcionalus termosas - nauja gaminių serija Thermos for Outdoor, leisure and work. Naudojama nauja Thermax® technologija - ypatingai gera termoizoliacija. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  3295 - 4995
  THERMOS termopuodelis King

  Modernus ir labai funkcionalus termopuodelis - nauja gaminių serija Thermos for Outdoor, leisure and work. Naudojama nauja Thermax® technologija - ypatingai gera termoizoliacija. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  3295