Aksesuarai

 • TREKMATES bachilai Laggan GTX

  Lengvi ir kompaktiški bachilai iš Gore-Tex Paclite® audinio. Apatinė audinio dalis sustiprinta nuo trinties (Ripstop polyester audinys), su uždengtu priekiniu užtrauktuku ir glaudžiai priglundančia batų užrakinimo juostele. Virš pėdos yra elastinga juostelė, kad bachilas priglustų prie pėdos ir blauzdos. Elastinga užtraukimo virvutė viršuje - viską galima atlikti viena ranka.  

  6495
  TREKMATES bachilai Rannoch Dry

  Lengvi klasikiniai bachilai iš Nylon Ripstop audinio su vandeniui atsparia membrana. Elastinga užtraukimo virvutė viršuje - viską galima atlikti viena ranka. Reguliuojamas dirželis apačioje.

  4495
  Dirželis FixPlus

  Patogus, tvirtas, elastingas dirželis įrangos tvirtinimui (slidės, lazdos, ledkirčiai ir pav.) - bet kokiose nuotykių kelionėse. Galima dirbti viena ranka. Atsparus šalčiui ir karščiui (-30° / + 60° C), sūriam vandeniui. Spalva - juoda.   

  695 - 1095
  Elastinė juosta (sportinis bintas) N-rit Simband

  Sportinis elastinis bintas. Padeda išvengti sanarių traumos laipiojant ar sportuojant - sutvirtina pvz. rankos judesius. Medžiaga: Spandex latex, 2,5 cm (plotis) x 4 m (ilgis). Komplektas 2 vnt.

  495
  TREKMATES bachilai Cairngorm GTX

  Klasikiniai daugybėje žygių patikrinti bachilai su trisluoksniu Gore-Tex® ‘Taslan’ audiniu. Apatinė audinio dalis sustiprinta nuo trinties, su uždengtu priekiniu užtrauktuku ir glaudžiai priglundančia batų užrakinimo juostele. Virš pėdos yra elastinga juostelė, kad bachilas priglustų prie pėdos ir blauzdos. Elastinga užtraukimo virvutė viršuje - viską galima atlikti viena ranka.

  5495
  FERRINO Shovel Storm 1

  Sniego kastuvas su ergonomiška teleskopine rankena.
  Būtinas inventorius alpinistinėse ekspedicijose ar žiemos žygiuose. Kastuve 4 specialios kiaurymės saugos organizavimui.

  4090
  SKYLOTEC Light Bivi Bag

  Labai reikalingas daiktas pavojingoje situacijoje. Sveria tik 90 g, bet gali padėti išgelbėti gyvybę. Aliuminiu dengta medžiaga atspindi iki 80% kūno šilumos - nelaimės atveju padeda išvengti hypotermijos ar peršalimo. Puiki papildoma smulkmena vaistinėlei.
   

  2250
  SKYLOTEC First Aid Climb

  Kišeninė vaistinėlė First Aid Kit Climb yra privaloma kiekvienam laipiotojui, alpinistui ar keliautojui. Joje ne tik medicininiai produktai, bet ir Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos pagalbos numeriai. Patogi, lengva ir labai reikalinga smulkmena, kurios negalima pamiršti!
   

  1500