Pakilimo/nusileidimo įrankiai

 • SKYLOTEC Lory

  Lory - paprastas naudotis ir ypatingai patikimas saugos įrenginys! Pusiau automatinis, skirtas saugai sportiniam laipiojimui ir laipiojimui salėje. Turi automatinį blokavimo mechanizmą ir “panikos” funkciją paildomam saugumui nusileidinėjant virve. Rekomenduojamas tiek pradedantiesiems alpinistams, tiek profersionalams!
   

  12000
  SKYLOTEC tubE ALP

  Vienas iš plačiausiai naudojamų įrenginių saugai, leidimuisi ir pan. tubE ALP yra skirtas alpinizmui - galima naudoti su viena 9-11 mm skersmens virve, taip pat su dviem virvėm (nuo 7,9 mm skersmens, half/twin). tube ALP turi žiedą karabinui, yra labai patogus ir saugus.

   

  2295
  SKYLOTEC tubE SPO

  Vienas iš plačiausiai naudojamų įrenginių saugai, leidimuisi ir pan. tubE SPO yra skirtas sportiniam laipiojimui - galima naudoti su viena 9-11 mm skersmens virve. Labai nedidelis, lengvas ir patogus.
   

  1495
  SKYLOTEC Chest

  Bazinis pakilimo įrankis. Tvirtinamas krūtinės aukštyje, juda virve kartu su kopėju ir užtikrina saugumą kritimo atveju. Tinka 8-13 mm storio virvėms. 15 mm skersmens kiaurymė karabinui.

   

  6574
  SKYLOTEC Lift Fix L/R

  Lift Fit pakilimo įrankis pilnai atitinkantis savo pavadinimą. Paprastas ir saugus būdas kilti virve - tinka 8-13 mm storio virvėms. Skirtas tiek kairiarankiams (L), tiek dešiniarankiams (R) alpinistams. 15 mm skersmens kiaurymė karabinui. Alpinistiniu žargonu vadinamas “žumaru”.
   

  6995
  SKYLOTEC Mark 8

  Klasikinis aliumininis įrankis nusileidimui - “aštuoniukė”.

   

  1393
  SKYLOTEC tubE

  Dažniausiai sportiniam kopimui naudojamas įrankis. tubE naudojamas vienai 9-11 mm storio virvei arba dvigubai virvei nuo 8 mm storio.
   

  1395