Karabinai

 • SKYLOTEC GripZ-ST

  Karabinas su patentuota gripZone ypatybe - labai patogus karabino paėmimas ir atidarymas laipiojimo metu, kai rankos prakaituotos ar šlapios. Apdovanotas Vokietijos Red Dot Design apdovanojimu.  

  1489
  SKYLOTEC passO SC Grey

  Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Sriegiu užsukamas uždarymo mechanizmo variantas (passO-Screw) su uždarymo žymėjimu. Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui. 

  2052
  SKYLOTEC clipZ-SC

  clipZ - bazinis Skylotec karabinas vertikaliai apkrovai. Tiesus, užsukamas atsidarymo mechanizmas (ST) - 19 mm).

  1295
  SKYLOTEC X-Clip komplektas (6 vnt.)

  Alpinistinė įranga gali būti sunki... Ypatingai kopiant ilgus multi-pitch maršrutus. Verta pagalvoti kaip sumažinti inventoriaus svorį! Sprendžiant šią svorio problemą, buvo sukurtas karabinas ambicingiems alpinistams X-clip. Lengvas kaip plunksna - tik 28 g! Kad būtų patogu surūšiuoti įrangą, karabinai X-clip yra šešių skirtingų spalvų. Karabino aukštis 89 mm, 56 mm plotis, užsegimas vielos kilpa.

  6000
  SKYLOTEC Ovaloy-SC

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1650
  SKYLOTEC passO-SC

  Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Sriegiu užsukamas uždarymo mechanizmo variantas (passO-Screw) su uždarymo žymėjimu. Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1600
  SKYLOTEC pinchLock II

  Karabinas sukėlė tikrą revoliuciją laipiojimo inventoriaus kūrime. IF Product Design Award 2013 ir German Design Award 2014 apdovanojimai. Karabinas patogiai ir saugiai gali būti atidarytas tik nuspaudus dvi spyruoklines plokšteles šonuose - labai patogu viena ranka. Atsidarymo plotis 28 mm.

  International Forum apdovanojimas už geriausią dizainą!
   

  2200
  SKYLOTEC passO-Tri

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Tri / trilock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  2000
  SKYLOTEC passO-Twist

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Twist / twistlock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1800
  SKYLOTEC safeLock

  Naujausia Skylotec žvaigždė alpinistinės įrangos kolekcijoje! Užsukamas unikalaus dizaino karabinas su papildomo saugumo elementu. Nedidelė metalinė plokštelė papildomai apsaugo karabiną nuo atsitiktinio atsidarymo. Jei tokia apsauga nereikalinga - magnetas saugiai laiko plokštelę pritrauktą. Atsidarymo plotis 24 mm.


   

  2000