Karabinai

 • SKYLOTEC passO-SC

  Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Sriegiu užsukamas uždarymo mechanizmo variantas (passO-Screw) su uždarymo žymėjimu. Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1600
  SKYLOTEC Flint-wire komplektas (6 vnt.)

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.
   

  6000
  SKYLOTEC Flint-wire

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.
   

  1100
  SKYLOTEC Flint Bent

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Flint bent ypatingai patogus virvės įsegimui į atotampų karabiną.
   

  1200
  SKYLOTEC Flint Straight

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Flint straight ypatingai patogus atotampų tvirtinimui prie saugos taškų.
    

  1200
  SKYLOTEC Ovaloy-Tri

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (trilock). Atsidarymo plotis 21 mm.
   

  2250
  SKYLOTEC Ovaloy-Twist

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (twistlock). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1700
  SKYLOTEC Ovaloy-SC

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1650
  SKYLOTEC Oval Steel

  Kriaušės formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  600
  SKYLOTEC pinchLock II

  Karabinas sukėlė tikrą revoliuciją laipiojimo inventoriaus kūrime. IF Product Design Award 2013 ir German Design Award 2014 apdovanojimai. Karabinas patogiai ir saugiai gali būti atidarytas tik nuspaudus dvi spyruoklines plokšteles šonuose - labai patogu viena ranka. Atsidarymo plotis 28 mm.

  International Forum apdovanojimas už geriausią dizainą!
   

  2200
  SKYLOTEC Viper-Twist

  Viper TW buvo sukurtas pramoninio alpinizmo darbams, todėl atitinka pačius aukščiausius saugumo reikalavimus. Atsidarymo plotis 30 mm, labai patogus Trilock uždarymo mechanizmas.
   

  3450
  SKYLOTEC X-clip

  Alpinistinė įranga gali būti sunki... Ypatingai kopiant ilgus multi-pitch maršrutus. Verta pagalvoti kaip sumažinti inventoriaus svorį! Sprendžiant šią svorio problemą, buvo sukurtas karabinas ambicingiems alpinistams X-clip. Lengvas kaip plunksna - tik 28 g! Kad būtų patogu surūšiuoti įrangą, karabinai X-clip yra šešių skirtingų spalvų. Karabino aukštis 89 mm, 56 mm plotis, užsegimas vielos kilpa.
   

  1000