Karabinai

 • SKYLOTEC clipZ-SC

  clipZ - bazinis Skylotec karabinas vertikaliai apkrovai. Tiesus, užsukamas atsidarymo mechanizmas (ST) - 19 mm).

  995
  SKYLOTEC Flint-screw komplektas (6 vnt.)

  Karabinų Flint versija su sriegiu - tada, kai reikia truputį daugiau saugumo. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.
   

  7000
  SKYLOTEC Flint-screw

  Karabinų Flint versija su sriegiu - tada, kai reikia truputį daugiau saugumo. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.

   

  1300
  SKYLOTEC Flint-wire komplektas (6 vnt.)

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.
   

  6000
  SKYLOTEC X-Clip komplektas (6 vnt.)

  Alpinistinė įranga gali būti sunki... Ypatingai kopiant ilgus multi-pitch maršrutus. Verta pagalvoti kaip sumažinti inventoriaus svorį! Sprendžiant šią svorio problemą, buvo sukurtas karabinas ambicingiems alpinistams X-clip. Lengvas kaip plunksna - tik 28 g! Kad būtų patogu surūšiuoti įrangą, karabinai X-clip yra šešių skirtingų spalvų. Karabino aukštis 89 mm, 56 mm plotis, užsegimas vielos kilpa.

  5500
  SKYLOTEC Ovaloy-Tri

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (trilock). Atsidarymo plotis 21 mm.
   

  2250
  SKYLOTEC Ovaloy-Twist

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (twistlock). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1700
  SKYLOTEC passO-SC

  Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Sriegiu užsukamas uždarymo mechanizmo variantas (passO-Screw) su uždarymo žymėjimu. Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1600
  SKYLOTEC Viper-Twist

  Viper TW buvo sukurtas pramoninio alpinizmo darbams, todėl atitinka pačius aukščiausius saugumo reikalavimus. Atsidarymo plotis 30 mm, labai patogus Trilock uždarymo mechanizmas.
   

  3450
  SKYLOTEC passO-Tri

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Tri / trilock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  2000
  SKYLOTEC passO-Twist

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Twist / twistlock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1800
  SKYLOTEC safeLock

  Naujausia Skylotec žvaigždė alpinistinės įrangos kolekcijoje! Užsukamas unikalaus dizaino karabinas su papildomo saugumo elementu. Nedidelė metalinė plokštelė papildomai apsaugo karabiną nuo atsitiktinio atsidarymo. Jei tokia apsauga nereikalinga - magnetas saugiai laiko plokštelę pritrauktą. Atsidarymo plotis 24 mm.


   

  2000