Skridiniai/plokštelės

 • SKYLOTEC WIB

  Jei galvojate apie dideles sienas, tai Jums reikalingas WIB. Bigwall kopimas dažnai reikalauja Aidclimbing technikos - atitinkamai tam reikalinga ir specifinė įranga. Sukutis WIB yra sumontuotas iš guolių ir neleidžia virvei susisukti, ją lengva ištraukti. 35 mm slylės, 40 kN galima apkrova.

   

  2995
  SKYLOTEC Rigging Plate Midi

  Plokštelė supaprastina darbą su virvėmis, puikus sprendimas saugos taškams ar stotims įrengti. Taip pat puikiai tinka kompleksinėms saugos sistemoms su daug tvirtinimo taškų įrengti.
   

  5295
  SKYLOTEC Rigging Plate Mini

  Plokštelė įrangai sukabinti, kompaktiškas sprendimas saugos taškui ar stočiai įrengti. Taip pat puikiai tinka kompleksinėms saugos sistemoms įrengti. Trys 20 mm skylės.
   

  3295
  SKYLOTEC Bohrhakenlasche Inox 3 Punkt

  Nerūdyjančio plienio inkarinė plokštelė saugos taškui. 10 mm skylė tvirtinimui. Įsegimo skylė yra pakankamai didelė ir patogi - lengva įsegti ar išsegti karabiną.

  Pakuotėje 10 vnt.

  2300
  SKYLOTEC Mini Roll Cage

  Aliumininis skridinys su guoliais - mažesnis Mini Roll variantas, sveriantis tik 90 g. Skirtumas tas, kad šonai yra fiksuoti ir neatsidaro, o virvė yra įkišama į skridinį. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Atlaiko 22 kN apkrovą.
   

  2495
  SKYLOTEC Mini Roll

  Aliumininis skridinys su guoliais. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Įrankio šonai paprasčiausiai atsidaro ir galima įdėti virvę. Atlaiko 22 kN apkrovą, sveria tik 114 g.
   

  2695