Specialios paskirties produktai

 • AMPHIBIOUS BasePack

  Pirmoji AMPHIBIOUS vandeniui atspari kuprinė. Specialus dizainas leidžia kuprinę pritaikyti įvairiose situacijose ir saugo Jūsų įrangą, rūbus ir daiktus nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio bei purvo. Patogi kuprinės forma ir diržų sistema leidimąsi padaro daug saugesnį, o lipimą daug patogesnį. 

  11600
  AMPHIBIOUS Gheo

  Kuprinė skirta specialiai speleologams ir yra pagaminta iš ypač tvirto PVC HDX (1000 D, 0.9 mm). Užtraukiamas viršus su PVC dangčiu ir Quick Lock uždarymo sistema apsaugo daiktus nuo drėgmės, o keturios PVC rankenos (1 viršuje, 1 apačioje ir 2 šonuose) palengvina kurpinės transportavimą net siauriausiuose tuneliuose.

  14400 - 15600
  AMPHIBIOUS UpBag

  Universalus vandens nepraleidžiantis krepšys, kurį galima tvirtinti prie galinės sėdynės, bagažinės arba šono. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui, siekiančiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus kuriuos visada norima turėti šalia. Dėl 4 D formos žiedų UPBAG galima suderinti su MOTOMAP sistema.

  9600
  AMPHIBIOUS MotoBag

  Krepšys MOTOBAG yra sukurtas nuotykiams ant dviejų ratų ekstremaliomis sąlygomis. PVC HD+ 1000 D užtikrina ypatingą tvirtumą ir patikimumą. 

  30000
  AMPHIBIOUS SideBag

  Šie krepšiai yra tvirtinami prie vairo arba degalų bako šono. Keturi reguliuojami diržai krepšį padeda lengvai pritvirtinti prie daugumos paviršių.  

  4700
  AMPHIBIOUS TankBag

  Universali bako-centrinė daiktadėžė motociklams. Lengvai pritaisoma su komplekte esančiais diržais bei suderinama su MULTI-FIX sistema. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui norinčiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus, kuriuos visada reikia turėti šalia. 

  10800
  AMPHIBIOUS CoverTank

  Priemonė skirta prie kiekvieno motociklo prisegti TANKBAG. COVERTANK turi motociklo nebraižantį dugną ir greito atsegimo sistemą. 

  3500
  AMPHIBIOUS MotoMap

  Vandens nepraleidžiantis dėklas, skirtas žemėlapiui, planšetiniam kompiuteriui ar telefonui. Pagamintas iš minkšto TPU, šis dėklas yra specialiai pagamintas, kad būtų naudojamas su UPBAG arba TANKBAG. Dviguba vandeniui atspari Zip-Press uždarymo sistema, saugūs velcro užsegimai ir lengvas pritvirtinimas prie daugumos paviršių. 

  2700
  AMPHIBIOUS SoftSeat

  Tai pirmoji universali, savaime prisipučianti pagalvėlė motociklui. Dėl oro vožtuvo ir sudėtyje esančių minkštų, bei švelnių medžiagų, SOFTSEAT yra pritaikomas kiekvieno motociklininko reikmėms. Neslystantis, švelnus, patogus ir lengvai pritaisomas šis produktas idealiai tinka visiems motociklininkams. 

  9100 - 10800