31-40 l

 • Highlander Trail

  Universali kuprinė. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi. Į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Suderinama su vandens gėrimo sistemomis. Dvi elastinės kišenės šonuose, kišenėlė su užtrauktuku, uždangalas nuo lietaus. 

  8295 - 9995
  Highlander Eagle 40 L

  Labai fukcionali kuprinė įvairiausiai veiklai. Dviejų krypčių užtrauktukai, kompresiniai diržai dydžio reguliavimui ar papildomų daiktų tvirtinimui. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi.  

  12900
  Highlander Summit

  Idealus pasirinkimas ilgai dienos ar savaitgalio kelionei. Labai lengva, bet tvirta. Ventiliuojama nugara, juosmens diržas. Dirželis ant krūtinės su švilpuku, į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kišenės šonuose, vidinė kišenėlė su kabliuku raktams. Šoniniai diržai, kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Uždangalas nuo lietaus.  

  9995 - 14900
  Highlander Storm

  Talpus, praktiškas ir tvirtas. Pagamintas iš vandeniui atsparaus PVC (Tarpaulin) šis krepšys ypatingai patogus kelionėje. Krepšys turi patogius diržus ir gali būti nešamas kaip kuprinė. Kai nereikalinga, pečių diržai gali būti laikomi viduje. Rankenos galuose - patogu nešti dviese. Šoninės kišenės. Į pagrindinį dviejų krypčių užtrauktuką galima įkabinti spynelę. Papildomos kilpos - galima pririšti kitą krovinį. Puikus daiktas tiek paprastoje kelionėje, tiek tolimoje ekspedicijoje.

  7995 - 12000
  FERRINO Maudit

  Pilnai atsitraukianti pagrindinė kuprinės dalis - labai patogu susidėti. Laikikliai ledkirčiui ir lazdoms, pavojaus švilpukas ant krūtinės dirželio, kilpos įrangai, sutraukimo dirželiai, atšvaitai. Suderinama su dauguma gėrimo sistemų. Turi Recco atšvaitą, kad asmuo būtų geriau pastebimas iš toli - rekomenduojama Vokietijos slidinėjimo asociacijos.

  15900
  FERRINO Finisterre 38

  Ši kuprinė - tai puikus draugas bet kurioje kelionėje! Tinka įvairaus pobūdžio kelionėms, trekams ar kopimams. Didelis skyrelis viršutiniame kuprinės uždangale, saugus skyrelis vertingiems daiktams, dvi šoninės kišenės, galinė kišenė, kišenėlė ant juosmens diržo, kišenėlė kuprinės viduje. Dvi vietos lazdoms arba ledkirčiui, tvirtinimo diržai apačioje (pvz. palapinei), kilpos ant kuprinės viršaus (pvz. kilimėliui ar rūbams). Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina lietaus uždangalas.

  15900