Neperšlampamas inventorius

 • AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  AMPHIBIOUS BasePack

  Pirmoji AMPHIBIOUS vandeniui atspari kuprinė. Specialus dizainas leidžia kuprinę pritaikyti įvairiose situacijose ir saugo Jūsų įrangą, rūbus ir daiktus nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio bei purvo. Patogi kuprinės forma ir diržų sistema leidimąsi padaro daug saugesnį, o lipimą daug patogesnį. 

  11600
  AMPHIBIOUS Protect iPad

  Sukurtas specialiai planšetiniams kompiuteriams ši krepšelis apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginiais. 

  4600
  AMPHIBIOUS Paminkštinti pečių diržai

  Paminkštinti pečių diržai skirti CARGO krovininiams krepšiams.  

  2200
  AMPHIBIOUS Protect Waist

  Tvirtas ir patogus krepšelis, skirtas susidėti smulkiems daiktams. Speciali pakabinimo ant peties arba juosmens sistema, didelis atsparumas vandeniui šį gaminį padaro esminiu keliaujant baidarėmis, motociklais ar pėsčiomis sudėtingomis oro sąlygomis. 

  3100
  AMPHIBIOUS Onix

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT su užtraukiamu apsauginiu dangčiu tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. 
   

  7900
  AMPHIBIOUS Vega

  Tvirta ir praktiška ULTRA COMPACT kuprinė kurią galima transformuoti į lengvą, per petį permetamą krepšelį. Idealiai tinka nešiotis 38 cm skersmens kompiuterį.
   

  11700
  AMPHIBIOUS Impact

  Vandeniui atsparus krepšys su smūgius sugeriančiu, pripučiamu vidumi. Krepšys IMPACT tinka naudoti tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose bei kuprinėse ir apsaugo Jūsų daiktus tiek nuo drėgmes ir dulkių, tiek nuo smūgių. 

  4900 - 5900
  AMPHIBIOUS SoftSeat

  Tai pirmoji universali, savaime prisipučianti pagalvėlė motociklui. Dėl oro vožtuvo ir sudėtyje esančių minkštų, bei švelnių medžiagų, SOFTSEAT yra pritaikomas kiekvieno motociklininko reikmėms. Neslystantis, švelnus, patogus ir lengvai pritaisomas šis produktas idealiai tinka visiems motociklininkams. 

  9100 - 10800
  AMPHIBIOUS Mako

  Tvirtas, apvalaus pjūvio vandeniui atsparus krepšys, skirtas nešioti ant peties arba už PVC rankenos. 

  9200
  AMPHIBIOUS Koala

  Tvirtas ir kompaktiškas juosmens krepšys tinkantis kelionėms pėsčiomis, dviračiais ir motociklais bet kokiu oru. 

  5600 - 6800
  AMPHIBIOUS Yucatan

  Ypač tvirta ir labai lengva kuprinė REMOVABLE specialiai sukurta važinėjimui dviračiu ir motociklu, bet puikiai tinka ir visoms kitoms OUTDOOR veikloms. Nuimami diržai, suderinamumas su Multi-Fix sistema ir juosmens diržais (į komplektą neįeina) leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose. 

  7300 - 8700