Neperšlampamas inventorius

 • Ferrino lietaus apsiaustas 'Trekker'

  Labai praktiškas lietaus apsiaustas. Atsparumas vandeniui: 2000 mm. Pagamintas iš labai tvirto neilono audinio, kurio vidinė pusė aliuminizuota. Pilnai atsegamas iš priekio: turi užtrauktuką ir Velcro lipdukus. Ergonomiškas reguliuojamas galvos uždangalas, rankovės su Velcro lipdukais. Visos siūlės perklijuotos visiškam vandens atsparumui. Svarbiausia - nugaros dalis išplatinta taip, kad apsiaustą galima apsivilkti tiesiog ant kuprinės, t.y. jūs būsite sausi ir kuprinė bus sausa!

  7895
  AMPHIBIOUS V-Led

  Žalia, gerai matoma LED švieselė, kurią galima naudoti iki 100 m gylyje. 

  2100
  AMPHIBIOUS BasePack

  Pirmoji AMPHIBIOUS vandeniui atspari kuprinė. Specialus dizainas leidžia kuprinę pritaikyti įvairiose situacijose ir saugo Jūsų įrangą, rūbus ir daiktus nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio bei purvo. Patogi kuprinės forma ir diržų sistema leidimąsi padaro daug saugesnį, o lipimą daug patogesnį. 

  11600
  AMPHIBIOUS Protect iPad

  Sukurtas specialiai planšetiniams kompiuteriams ši krepšelis apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginiais. 

  4600
  AMPHIBIOUS Onix

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT su užtraukiamu apsauginiu dangčiu tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. 
   

  7900
  AMPHIBIOUS Impact

  Vandeniui atsparus krepšys su smūgius sugeriančiu, pripučiamu vidumi. Krepšys IMPACT tinka naudoti tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose bei kuprinėse ir apsaugo Jūsų daiktus tiek nuo drėgmes ir dulkių, tiek nuo smūgių. 

  4900 - 5900
  AMPHIBIOUS SoftSeat

  Tai pirmoji universali, savaime prisipučianti pagalvėlė motociklui. Dėl oro vožtuvo ir sudėtyje esančių minkštų, bei švelnių medžiagų, SOFTSEAT yra pritaikomas kiekvieno motociklininko reikmėms. Neslystantis, švelnus, patogus ir lengvai pritaisomas šis produktas idealiai tinka visiems motociklininkams. 

  9100 - 10800
  AMPHIBIOUS Frosk

  Elegantiškas ir praktiškas krepšys skirtas kasdieniniam naudojimui. Smūgius sugeriantis, išimamas įdėklas su kišenėmis viduje puikiai tinka nešiojamam kompiuteriui.
   

  6400
  AMPHIBIOUS Yucatan

  Ypač tvirta ir labai lengva kuprinė REMOVABLE specialiai sukurta važinėjimui dviračiu ir motociklu, bet puikiai tinka ir visoms kitoms OUTDOOR veikloms. Nuimami diržai, suderinamumas su Multi-Fix sistema ir juosmens diržais (į komplektą neįeina) leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose. 

  7300 - 8700
  AMPHIBIOUS V-Clear

  Ypač tvirta kuprinė REMOVABLE pritaikyta intesyviam naudojimui. Nuimami diržai, suderinamumas su Multi-Fix sistema ir juosmens diržais (į komplektą neįeina) leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose. Permatoma juosta priekyje leidžia matyti kas yra kuprinėje jos neatidarius.

  6900 - 8300
  AMPHIBIOUS Kaangoo

  Juosmens krepšelis skirtas kasdieniam naudojimui. KANGOO yra ypač mažo svorio ir nedidelio tūrio, todėl nenaudojamas netrukdo. Ypač gerai tinka važinėjant dviračiu arba motociklu.

  4200
  AMPHIBIOUS Multi Dry

  Vandeniui atsparūs maišeliai pagaminti iš minkšto, bet tvirto, permatomo PVC su specialia Velcro-Roll uždarymo sistema. Tinka įvairių smulkių daiktų saugojimui (dokumentai, žemėlapis, telefonas ir pan.). Trijų skirtingų dydžių komplektas.

  1900