Neperšlampamas inventorius

 • AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  AMPHIBIOUS Gheo

  Kuprinė skirta specialiai speleologams ir yra pagaminta iš ypač tvirto PVC HDX (1000 D, 0.9 mm). Užtraukiamas viršus su PVC dangčiu ir Quick Lock uždarymo sistema apsaugo daiktus nuo drėgmės, o keturios PVC rankenos (1 viršuje, 1 apačioje ir 2 šonuose) palengvina kurpinės transportavimą net siauriausiuose tuneliuose.

  14400 - 15600
  AMPHIBIOUS Protect Waist

  Tvirtas ir patogus krepšelis, skirtas susidėti smulkiems daiktams. Speciali pakabinimo ant peties arba juosmens sistema, didelis atsparumas vandeniui šį gaminį padaro esminiu keliaujant baidarėmis, motociklais ar pėsčiomis sudėtingomis oro sąlygomis. 

  3100
  AMPHIBIOUS Nuimami pečių diržai

  Pečių diržai skirti REMOVABLE kuprinėms. 

  1500
  AMPHIBIOUS UpBag

  Universalus vandens nepraleidžiantis krepšys, kurį galima tvirtinti prie galinės sėdynės, bagažinės arba šono. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui, siekiančiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus kuriuos visada norima turėti šalia. Dėl 4 D formos žiedų UPBAG galima suderinti su MOTOMAP sistema.

  9600
  AMPHIBIOUS Protect 06

  Pagamintas iš permatomo PVC, šis produktas yra skirtas mobiliesiems ar išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, racijoms ar GPS navigatoriams naudoti sudėtingomis sąlygomis. Dėl dviejų D formos žiedų apačioje galima patogiau pritvirtinti PROTECT 06 prie įvairių paviršių, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  3100
  AMPHIBIOUS Sherpa

  Ypač tvirta kuprinė COMFORT pritaikyta intesyviam naudojimui. SHERPA buvo specialiai suprojektuota Italų kalnų gelbėtojam (CNSAS/National Alpine Cliff and Cave Rescue Corps).

  17400
  AMPHIBIOUS Discovery

  Naujos technologijos kuprinė COMFORT/REMOVABLE pritaikyta visiems OUTDOOR sportams. Ypatingai tvirta TPU HD medžiaga užtikrina ilgą kuprinės tarnavimo laiką, o patogi diržų ir žiedų sistema - patogų nešiojimą. 

  17400
  AMPHIBIOUS Atom Light evo

  Lengva ir praktiška kuprinė ULTRA COMPACT su oro išleidimo vožtuvu tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. Kuprinė ATOM LIGHT evo yra suderinama su papildomais juosmens diržais (į komplektą neįeina). 

  10800
  AMPHIBIOUS Mako

  Tvirtas, apvalaus pjūvio vandeniui atsparus krepšys, skirtas nešioti ant peties arba už PVC rankenos. 

  9200
  AMPHIBIOUS Indy

  Elegantiškas ir praktiškas krepšys skirtas kasdieniniam naudojimui. Smūgius sugeriantis, išimamas įdėklas su kišenėmis viduje puikiai tinka nešiojamam kompiuteriui.
   

  9600
  AMPHIBIOUS Tube Light evo

  Pagamintas iš lengvo TPU, šis produktas idealiai tinka rūbų ir kitų daiktų transportavimui sudėjus į paprastą lagaminą ar kuprinę. Siekiant sumažinti krepšio TUBE LIGHT evo užimamą vietą jame įtaisytas oro išleidimo vožtuvas. 

  2400 - 7100