Neperšlampamas inventorius

 • AMPHIBIOUS Deep Case Pro

  Vandeniui atsparus krepšelis, pritaikytas ypač sudėtingiems nardymams. Maksimalus AMPHIBIOUS siūlomas atsparumas vandeniui (7 klasės) apsaugo daiktus net 50 m gylyje. Dvigubai didesnė talpa už DEEP CASE. Pagamintas iš tvirto PVC HD šis produktas yra puikus pasirinkimas kiekvienam rimtai nardančiam žmogui.  

  4000
  AMPHIBIOUS UpBag

  Universalus vandens nepraleidžiantis krepšys, kurį galima tvirtinti prie galinės sėdynės, bagažinės arba šono. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui, siekiančiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus kuriuos visada norima turėti šalia. Dėl 4 D formos žiedų UPBAG galima suderinti su MOTOMAP sistema.

  9600
  AMPHIBIOUS Anti-Shock K

  Smūgiams atsparus krepšelis, pagamintas specialiai KOALA juosmens krepšeliams. ANTI SHOCK K turi reguliuojamas pertvarėles viduje. 

  1300
  Ferrino lietaus apsiaustas 'Trekker'

  Labai praktiškas lietaus apsiaustas. Atsparumas vandeniui: 2000 mm. Pagamintas iš labai tvirto neilono audinio, kurio vidinė pusė aliuminizuota. Pilnai atsegamas iš priekio: turi užtrauktuką ir Velcro lipdukus. Ergonomiškas reguliuojamas galvos uždangalas, rankovės su Velcro lipdukais. Visos siūlės perklijuotos visiškam vandens atsparumui. Svarbiausia - nugaros dalis išplatinta taip, kad apsiaustą galima apsivilkti tiesiog ant kuprinės, t.y. jūs būsite sausi ir kuprinė bus sausa!

  7895
  AMPHIBIOUS Protect 05

  Pagamintas iš lengvo ir tvirto PVC. Šis krepšelis yra kiek didesnių matmenų, o tai leidžia nešiotis didesnius ar nepatogių gabaritų daiktus (pvz.: VHF raciją). Dėl dviejų skylučių apačioje galima patogiau pritvirtinti PROTECT 05 prie įvairių paviršių, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2900
  AMPHIBIOUS SideBag

  Šie krepšiai yra tvirtinami prie vairo arba degalų bako šono. Keturi reguliuojami diržai krepšį padeda lengvai pritvirtinti prie daugumos paviršių.  

  4700
  AMPHIBIOUS Discovery

  Naujos technologijos kuprinė COMFORT/REMOVABLE pritaikyta visiems OUTDOOR sportams. Ypatingai tvirta TPU HD medžiaga užtikrina ilgą kuprinės tarnavimo laiką, o patogi diržų ir žiedų sistema - patogų nešiojimą. 

  17400
  AMPHIBIOUS Stealth

  Naujos technologijos kuprinė COMFORT specialiai pritaikyta kelionėms motociklu ir dviračiu. 

  15600
  AMPHIBIOUS Atom

  Tvirta ir praktiška kuprinė ULTRA COMPACT tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. Kuprinė ATOM yra suderinama su papildomais juosmens diržais (į komplektą neįeina). 
   

  7900
  AMPHIBIOUS Compass

  Ant peties nešiojamas krepšys, skirtas tiek kasdieniam, tiek profesionaliam naudojimui. Nuimamas juosmens diržas leidžia patogiai nešioti keliaujant dviračiu ar motociklu, o smūgiam atsparus vidus puikiai tinka 17" nešiojamam kompiuteriui.

  10800
  AMPHIBIOUS Zenith

  Praktiškas, neperšlampamas krepšys skirtas kasdieniniam naudojimui. Nuimamas juosmens diržas ir mesh paminkštinimas ties nugara idealiai tinkantis kelionėms dviračiu ar motociklu, o smūgius sugeriantis dėklas viduje idealiai tinka 15" nešiojamam kompiuteriui.

  7900
  AMPHIBIOUS Safe Camera

  Tvirtas krovininis krepšys, kurį galima panaudoti įvairiose situacijose. Vidus dengtas išimama smūgius sugeriančia medžiaga. Krepšio vidinius skyrelius galima keisti vietomis bei reguliuoti jų dydį. Į SAFE CAMERA sudėti daiktai yra apsaugoti nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio, purvo ir smūgių. Šis krepšys idealiai tinka kelionių metu sudėti delikačius daiktus: fotoaparatus, kameras ir t.t. 

  5200 - 7600