Neperšlampamas inventorius

 • AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  AMPHIBIOUS i Case

  Vandeniui atsparus krepšelis, skirtas iPod ar iPhone įrenginiams. Atsparumas vandeniui iki 6 metrų gylio, Quick LOCK uždarymo sistema apsaugo Jūsų daiktus, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia naudotis šiais įrenginiais bet kur vandenyje. 

  3400
  AMPHIBIOUS Protect iPad II

  Patobulinta PROTECT iPad versija. Krepšelis, skirtas planšetiniams kompiuteriams ir apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginius, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia klausytis muzikos ar žiūrėti filmus vandenyje. 

  5400
  AMPHIBIOUS Cofs Light evo

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. Kuprinė COFS yra specialiai suprojektuota važinėjimui dviračiu ar motociklu.
   

  12000
  AMPHIBIOUS Cofs

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. Kuprinė COFS yra specialiai suprojektuota važinėjimui dviračiu ar motociklu.
   

  8800
  AMPHIBIOUS Frosk

  Elegantiškas ir praktiškas krepšys skirtas kasdieniniam naudojimui. Smūgius sugeriantis, išimamas įdėklas su kišenėmis viduje puikiai tinka nešiojamam kompiuteriui.
   

  6400
  AMPHIBIOUS Transparent

  Permatomas vandeniui atsparus krepšys. Tinka naudojimui tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose, bei kuprinėse. Pagamintas iš permatomo PVC, kad būtų galima neatidarius krepšio matyti kas jame sudėta. 

  1800 - 5900
  AMPHIBIOUS Window

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. Tinka naudojimui tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose, bei kuprinėse. Permatoma juosta leidžia matyti, kas sudėta krepšyje jo neatsegus. 

  1700 - 5900
  AMPHIBIOUS Multi-Fix

  Universali krovinių pritvirtinimo sistema, sukurta specialiai AMBPHIBIOUS produktams. Dėka orginalių dirželių, kurie gali būti prailginami nuo 15 iki 65 cm, neperšlampamus krepšius galima be vargo pritvirtinti prie dviračių, motociklų, mašinų, valčių, baidarių ir t.t. 

  700 - 2200
  AMPHIBIOUS Anura

  Kompaktiškas ir tvirtas juosmens krepšys, skirtas susidėti fotoaparatams, kameroms, telefonams ar kitiems smulkiems daiktams. ANURA yra ypač mažo svorio ir nedidelio tūrio, todėl nenaudojant krepšelis netrukdo. Ypač delikatiem daiktam apsaugoti šis krepšys yra suderinamas su Anti-Shock A neopreniniu paminkštinimu.
   

  2400 - 3300
  AMPHIBIOUS Dry Map

  Vandeniui atsparus žemėlapio krepšelis pagamintas iš minkšto, bet tviro, permatomo PVC su specialia Zip-Press uždarymo sistema. Kampuose esančios skylutės padeda DRY MAP pritvirtinti prie daugumos paviršių. Nepakeičiamas produktas keliaujant baidarėmis, motociklais ir pėsčiomis. 

  1500
  AMPHIBIOUS Urika

  Ypač tvirta kuprinė REMOVABLE pritaikyta intesyviam naudojimui. Nuimami diržai ir suderinamumas su Multi-Fix sistema leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose.

  7600