Krepšiai technikai

 • AMPHIBIOUS Deep Case Pro

  Vandeniui atsparus krepšelis, pritaikytas ypač sudėtingiems nardymams. Maksimalus AMPHIBIOUS siūlomas atsparumas vandeniui (7 klasės) apsaugo daiktus net 50 m gylyje. Dvigubai didesnė talpa už DEEP CASE. Pagamintas iš tvirto PVC HD šis produktas yra puikus pasirinkimas kiekvienam rimtai nardančiam žmogui.  

  4000
  AMPHIBIOUS Deep Case

  Vandeniui atsparus krepšelis, pritaikytas ypač sudėtingiems nardymams. Maksimalus AMPHIBIOUS siūlomas atsparumas vandeniui (7 klasės) apsaugo daiktus net 50 m gylyje. Pagamintas iš tvirto PVC HD šis produktas yra puikus pasirinkimas kiekvienam rimtai nardančiam žmogui.  

  3400
  AMPHIBIOUS i Case

  Vandeniui atsparus krepšelis, skirtas iPod ar iPhone įrenginiams. Atsparumas vandeniui iki 6 metrų gylio, Quick LOCK uždarymo sistema apsaugo Jūsų daiktus, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia naudotis šiais įrenginiais bet kur vandenyje. 

  3400
  AMPHIBIOUS Protect iPad II

  Patobulinta PROTECT iPad versija. Krepšelis, skirtas planšetiniams kompiuteriams ir apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginius, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia klausytis muzikos ar žiūrėti filmus vandenyje. 

  5400
  AMPHIBIOUS Protect iPad

  Sukurtas specialiai planšetiniams kompiuteriams ši krepšelis apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginiais. 

  4600
  AMPHIBIOUS Protect Waist

  Tvirtas ir patogus krepšelis, skirtas susidėti smulkiems daiktams. Speciali pakabinimo ant peties arba juosmens sistema, didelis atsparumas vandeniui šį gaminį padaro esminiu keliaujant baidarėmis, motociklais ar pėsčiomis sudėtingomis oro sąlygomis. 

  3100
  AMPHIBIOUS Protect 06

  Pagamintas iš permatomo PVC, šis produktas yra skirtas mobiliesiems ar išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, racijoms ar GPS navigatoriams naudoti sudėtingomis sąlygomis. Dėl dviejų D formos žiedų apačioje galima patogiau pritvirtinti PROTECT 06 prie įvairių paviršių, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  3100
  AMPHIBIOUS Protect 05

  Pagamintas iš lengvo ir tvirto PVC. Šis krepšelis yra kiek didesnių matmenų, o tai leidžia nešiotis didesnius ar nepatogių gabaritų daiktus (pvz.: VHF raciją). Dėl dviejų skylučių apačioje galima patogiau pritvirtinti PROTECT 05 prie įvairių paviršių, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2900
  AMPHIBIOUS Protect 03

  Pagamintas iš permatomo PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis didesnius ar nepatogių gabaritų daiktus. Speciali krepšelio medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2500
  AMPHIBIOUS Protect 02

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis išmanųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2400
  AMPHIBIOUS Dry Map

  Vandeniui atsparus žemėlapio krepšelis pagamintas iš minkšto, bet tviro, permatomo PVC su specialia Zip-Press uždarymo sistema. Kampuose esančios skylutės padeda DRY MAP pritvirtinti prie daugumos paviršių. Nepakeičiamas produktas keliaujant baidarėmis, motociklais ir pėsčiomis. 

  1500
  AMPHIBIOUS Multi Dry

  Vandeniui atsparūs maišeliai pagaminti iš minkšto, bet tvirto, permatomo PVC su specialia Velcro-Roll uždarymo sistema. Tinka įvairių smulkių daiktų saugojimui (dokumentai, žemėlapis, telefonas ir pan.). Trijų skirtingų dydžių komplektas.

  1900