Krepšiai technikai

 • AMPHIBIOUS Deep Case Pro

  Vandeniui atsparus krepšelis, pritaikytas ypač sudėtingiems nardymams. Maksimalus AMPHIBIOUS siūlomas atsparumas vandeniui (7 klasės) apsaugo daiktus net 50 m gylyje. Dvigubai didesnė talpa už DEEP CASE. Pagamintas iš tvirto PVC HD šis produktas yra puikus pasirinkimas kiekvienam rimtai nardančiam žmogui.  

  4000
  AMPHIBIOUS Deep Case

  Vandeniui atsparus krepšelis, pritaikytas ypač sudėtingiems nardymams. Maksimalus AMPHIBIOUS siūlomas atsparumas vandeniui (7 klasės) apsaugo daiktus net 50 m gylyje. Pagamintas iš tvirto PVC HD šis produktas yra puikus pasirinkimas kiekvienam rimtai nardančiam žmogui.  

  3400
  AMPHIBIOUS Photo Zoom

  Daugumai fotoaparatų tinkantis, vandeniui atsparus dėklas su priartinimu iki 35 mm. Pagamintas iš tvirto PVC, permatomas abiejose pusėse šis produktas leidžia fotografuoti ir filmuoti bet kur vandenyje.  

  3400
  AMPHIBIOUS Photo Case

  Daugumai fotoaparatų tinkantis, vandeniui atsparus dėklas. Pagamintas iš tvirto PVC, permatomas abiejose pusėse šis produktas leidžia fotografuoti ir filmuoti bet kur vandenyje.  

  2400
  AMPHIBIOUS i Case Modular

  Vandeniui atsparus krepšelis skirtas MP3 grotuvui iPod. Atsparumas vandeniui iki 6 metrų gylio, Quick LOCK uždarymo sistema apsaugo Jūsų daiktus, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia naudotis šiais įrenginiais bet kur vandenyje. iCASE MODULAR turi specialų, nuimamą, neopreninį dėklą kurio dėka galima nešiotis įrenginį ant rankos ar diržo. Į papildomą kišenėlę galima įsidėti raktus ar kitus smulkius daiktus einant bėgioti ar sportuoti. 

  3000
  AMPHIBIOUS Protect 06

  Pagamintas iš permatomo PVC, šis produktas yra skirtas mobiliesiems ar išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, racijoms ar GPS navigatoriams naudoti sudėtingomis sąlygomis. Dėl dviejų D formos žiedų apačioje galima patogiau pritvirtinti PROTECT 06 prie įvairių paviršių, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  3100
  AMPHIBIOUS Protect 05

  Pagamintas iš lengvo ir tvirto PVC. Šis krepšelis yra kiek didesnių matmenų, o tai leidžia nešiotis didesnius ar nepatogių gabaritų daiktus (pvz.: VHF raciją). Dėl dviejų skylučių apačioje galima patogiau pritvirtinti PROTECT 05 prie įvairių paviršių, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2900
  AMPHIBIOUS Protect 03

  Pagamintas iš permatomo PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis didesnius ar nepatogių gabaritų daiktus. Speciali krepšelio medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2500
  AMPHIBIOUS Protect 02

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis išmanųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2400
  AMPHIBIOUS Protect 01

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis mobilųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2200
  AMPHIBIOUS Mini Protect

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikomas daugybėje situacijų: keliaujant baidarėmis, motociklais ar pėsčiomis. Quick LOCK uždarymo sistema išlieka nepralaidi vandeniui iki 6 m gylyje.

  1500
  AMPHIBIOUS Dry Map II

  Vandeniui atsparus krepšelis skirtas žemėlapiui, panšetiniam kompiuteriui, telefonui ir t.t. Pagamintas iš minkšto, bet tvirto PVC su specialia, dviguba Zip-Press uždarymo sistema ir velcro užsegimu. Dėl keturių D formos žiedelių DRY MAP II yra lengvai pritvirtinamas prie daugumos paviršių. Nepakeičiamas produktas keliaujant baidarėmis, motociklais ir pėsčiomis. 

  2100