Miegmaišiai

 • GRUEZI-BAG Kids Colorful

  Kokybiškas ir jaukus, vaikiškas miegmaišis, kuris auga kartu su Jūsų mažyliu. Dėka užtrauktuku reguliuojamo miegmaišio dydžio, jis tinka 100-155 cm. ūgio vaikams, yra šiltas ir patogus, o supakuotas užima labai nedaug vietos.

  5946
  Robens MORAINE

  Lengvas miegmaišis, mažas supakuotas tūris - skirtas šiltesniam orui. MicroThermo užpildas gerai susispaudžia ir atsistato, YKK dviejų krypčių užtrauktukas, galimybė kojų ventiliacijai. Patogi trapecinė forma, du miegmaišiai gali būti jungiami kartu. 

  8495 - 9495
  Alexika COMET

  Ypač lengvas antklodės tipo miegmaišis tobulai tinkantis stovyklavimui.

  7200
  Robens GLACIER

  Puikus kokybės ir kainos sąntykis! Pagaminta su ypatingu dėmesiu detalėms, kurios būna tik aukštesnės klasės miegmaišiuose: YKK užtrauktukas ir jo apšiltinimas, apsauga nuo audinio įtraukimo į užtrauktuką. Miegmaišio forma ir AirThermo užpildas gerai apsaugo nuo vėsaus oro visose kelionėse. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu.
   

  9495
  Alexika MOUNTAIN WIDE

  Padidintas miegmaišio ilgis ir plotis pradžiugins ne tik visus stambesnės kompleksijos keliautojus, bet ir patogaus miego mėgėjus. Tokiame miegmaišyje be problemų galima apsivilkti papildomą rūbą ir nesijausti suvaržytai.

  9000
  Alexika MOUNTAIN BABY

  Miegmaišis patiems mažiausiems keliautojams. Kokono ir antklodės kombinacija patikimai apsaugos vaiko galvą ir pečius nuo šalčio. Rankos ir kojos patogiai jausis plačiame antklodės tipo miegmaišyje. Miegmaišio ilgį galima reguliuoti pagal vaiko ūgį nuo 90 cm iki 115 cm. Kartu su miegmaišiu komplekte yra įdėklas iš medvilnės.

  8600
  Alexika SIBERIA WIDE TRANSFORMER

  SIBERIA WIDE PLUS yra puikus visais atžvilgiais, tik jo negalima užvilkti užvalkalu. Išeitis - SIBERIA WIDE TRANSFORMER - šio miegmaišio galvos atlošas nusisega ir į jį įdėjus sulankstytą megztinį gaunama patogi pagalvė.
   

  12200
  Ferrino Yukon Pro

  Ferrino Yukon Pro serijos miegmaišiai turi 4 sluoksnius HFT užpildo (High Thermal Performance Fibres). Šis užpildas susideda iš dviejų skirtingo storio pluoštų - tokiu būdu sulaikomas oro sluoksnis ir sukuriama labai gera termoizoliacija. Šiltas gobtuvas ir apykaklė, 2 krypčių užtrauktukas su apšiltinimu, kišenėlė smulkmenoms. Miegmaišio sluoksnių siūlės niekada nesutampa - taip neprarandama šiluma. Kompresinis maišas.

  8995
  Alexika SIBERIA WIDE

  Tai ne tik minkštas flanelės antklodės tipo miegmaišis skirtas miegoti gamtoje, bet tuo pačiu ir platus 2x2 m. užklotas prisidengti iškylos metu, ar patiesalas vaikams žaisti gamtoje. O tarp kelionių jį visada galima panaudoti kaip antklodę.

  10200
  Alexika TIBET

  Puikus miegmaišis vasaros kopimams ar kelionėms, kai naktį temperatūra nukrenta iki 0. Labai mėgstamas ekstremalių žygeivių miegmaišio modelis. Beveik idealus svorio/tūrio ir temperatūrinių charakteristikų derinys. Skirtas keliautojams aukštesniems nei 178 cm ūgio - žemesniems žmonėms skirta šio miegmaišio modifikacija TIBET COMPACT.

  10600
  Alexika SIBERIA

  Tai antklodės tipo miegmaišis skirtas šeimos atostogoms. Šis miegmaišis neturi gobtuvo, jį galima patogiai naudoti ir miegant vasarnamyje, ir namuose. Vidus pagamintas iš 100% švelnios medvilnės.

  7600
  Platinum OMICRON

  Lengvas ir kompaktiškas miegmaišis tikriems ekstremalams. Vienas geriausių miegmaišių pagal svorio ir temperatūrinio režimo santykį. Esant ypač žemai temperatūrai galima naudoti kaip papildomą įdėklą į kitą miegmaišį.

  20400