Alpinistinis inventorius

 • SKYLOTEC Duffle

  Alpinistai daug keliauja į pačius egzotiškiausius planetos kampelius ir šis krepšys skirtas kaip tik tokioms tolimoms kelionėms - tilps visas kopimo inventorius ir rūbai. Tvirta krepšio medžiaga, įvairios kišenės, gali būti nešamas kaip kuprinė (turi du diržus) ar kaip paprastas krepšys.
   

  6796 - 7646
  Haago pėdų šiltukai (vidpadžiai)

  Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

  300
  SKYLOTEC tubE SPO

  Vienas iš plačiausiai naudojamų įrenginių saugai, leidimuisi ir pan. tubE SPO yra skirtas sportiniam laipiojimui - galima naudoti su viena 9-11 mm skersmens virve. Labai nedidelis, lengvas ir patogus.
   

  1495
  SKYLOTEC Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.

  2500 - 11500
  SKYLOTEC Flint Express STD 11 cm komplektas (6 vnt.)

  Atotampos komplektuojamos su Flint Straight ir Flint Bent karabinais.

  13500
  SKYLOTEC Bohrhakenlasche Inox 3 Punkt

  Nerūdyjančio plienio inkarinė plokštelė saugos taškui. 10 mm skylė tvirtinimui. Įsegimo skylė yra pakankamai didelė ir patogi - lengva įsegti ar išsegti karabiną.

  Pakuotėje 10 vnt.

  2300
  SKYLOTEC Sam

  Apraišai Sam saugiai lydės Jūsų mažuosius alpinistus iki pat viršūnės. Kombinuoti (viršutinė ir apatinė dalys) apraišai pagaminti iš 30 mm pločio Jaguar juostos. Turi centrinį žiedą saugai, kad neleistų vaikui apsiversti aukštyn kojom kybojimo metu. Papildomi patogumai: Skyslide sagtys, SkyVent pamušalas kojų kilpose, papildoma kilpa saugai ant nugaros.

  5500
  SKYLOTEC Gymi 9.8

  Ypatingai tvirta virvė - didesnis apvalkalo sąntykinis kiekis ir pinta šerdis. Virvės pluošto apdorojimas užtikrina malonesnį darbą su virve ir apsaugo nuo nešvarumų. Sklandus, subalansuotas energijos sugėrimas ir virvės pailgėjimas smūgio ar apkrovos metu.

  14500 - 100000
  SKYLOTEC passO-Twist

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Twist / twistlock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1800
  SKYLOTEC Rigging Plate Mini

  Plokštelė įrangai sukabinti, kompaktiškas sprendimas saugos taškui ar stočiai įrengti. Taip pat puikiai tinka kompleksinėms saugos sistemoms įrengti. Trys 20 mm skylės.
   

  3295
  SKYLOTEC SKYSAFE III

  Nenuostabu, kad Skysafe yra populiariausias Skylotec Via ferrata komplektas. Patogūs, plačiai atsidarantys plieniniai karabinai - labai lengva persisegti. Smūgio absorberis veikia pakopomis, priklausomai nuo kopėjo svorio - tai reiškia ypatingą apsaugą lengviems kopėjams. Į apraišus segasi praktiškas CONLOOP karabinas - visada paprasta jaustis saugiai!
   

  11000
  SKYLOTEC Ropebag

  Praktiškas ir funkcionalus! Idealus virvėms iki 80 m. Turi du diržus ir jį galima naudoti kaip nedidelę kuprinę arba neštis į laipiojimo salę kaip sportinį krepšį. Yra spalvotos kilpos virvių galams pririšti.
   

  2495