Alpinistinis inventorius

 • SALEWA Vega

  Labai lengvas universalus šalmas - laipiojimui, alpinizmui, kalnų žygiams ir pan. Ypatingai atsparus smūgiams - du vidiniai ir išorinis apsauginis sluoksnis. Išimamos vidinės paminkštinimo pagalvėlės - lengva plauti. Tvirtinimas prožektoriui. Dydis reguliuojamas sukant dydžio reguliatorių - patogu reguliuoti net su pirštinėmis. Labai gera ventiliacija. Du galimi dydžiai: standartinis S/M (53-59 cm) ir L/XL (59-63 cm) - vienas iš retų atvejų, jei ieškote didesnio šalmo.

  8330
  Origin Outdoors lipni juosta BasicNature

  Lipni juosta Origin Outdoors yra labai tvirta, lipnus paviršius kimba labai agresyviai ir turi daug kibios medžiagos. Gerai kimba ant įvairiausių medžiagų paviršių, taip pat jei paviršiai lenkti arba nelygūs - kimba bet kokiu oru ir bet kokioje temperatūroje. Ši super stipri juosta yra labai atspari trinčiai, UV spinduliams ir nebijo drėgmės, galima naudoti temperatūrai nuo -50°C iki +80°C. 

  495 - 1295
  SKYLOTEC First Aid Climb

  Kišeninė vaistinėlė First Aid Kit Climb yra privaloma kiekvienam laipiotojui, alpinistui ar keliautojui. Joje ne tik medicininiai produktai, bet ir Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos pagalbos numeriai. Patogi, lengva ir labai reikalinga smulkmena, kurios negalima pamiršti!
   

  1500
  SKYLOTEC Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.

  2750 - 13150
  SKYLOTEC pinchLock II

  Karabinas sukėlė tikrą revoliuciją laipiojimo inventoriaus kūrime. IF Product Design Award 2013 ir German Design Award 2014 apdovanojimai. Karabinas patogiai ir saugiai gali būti atidarytas tik nuspaudus dvi spyruoklines plokšteles šonuose - labai patogu viena ranka. Atsidarymo plotis 28 mm.

  International Forum apdovanojimas už geriausią dizainą!
   

  2200
  SKYLOTEC passO-Tri

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Tri / trilock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  2000
  SKYLOTEC RIDER 3.0-RF

  Pats šiuolaikiškiausias ir inovatyviausias Via ferrata komplektas! Nesvarbu ar jūs naujokas ar patyręs profesionalas, išmani komplekto konstrukcija garantuoja saugumą. Pakilimo įtaisas blokuoja kritimą, o absorberis laipsniškai sušvelnina kritimo smūgį. Absorberis prisitaiko prie lengviausių ir sunkiausių kopėjų (25-120kg). Dar viena unikali ypatybė - persegimo karabinas tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams kopėjams.
   

  28000
  SKYLOTEC Sam

  Apraišai Sam saugiai lydės Jūsų mažuosius alpinistus iki pat viršūnės. Kombinuoti (viršutinė ir apatinė dalys) apraišai pagaminti iš 30 mm pločio Jaguar juostos. Turi centrinį žiedą saugai, kad neleistų vaikui apsiversti aukštyn kojom kybojimo metu. Papildomi patogumai: Skyslide sagtys, SkyVent pamušalas kojų kilpose, papildoma kilpa saugai ant nugaros. Tinka, kai vaiko svoris iki 40 kg.

  7000
  TREKMATES bachilai Laggan GTX

  Lengvi ir kompaktiški bachilai iš Gore-Tex Paclite® audinio. Apatinė audinio dalis sustiprinta nuo trinties (Ripstop polyester audinys), su uždengtu priekiniu užtrauktuku ir glaudžiai priglundančia batų užrakinimo juostele. Virš pėdos yra elastinga juostelė, kad bachilas priglustų prie pėdos ir blauzdos. Elastinga užtraukimo virvutė viršuje - viską galima atlikti viena ranka.  

  6495
  SKYLOTEC Dry Bag

  Neperšlampantis krepšys. Nesvarbu, ar tai trekas kalnuose, ar kanjoningas, ar šiaip staigus lietus - inventorius visada bus sausas ir tvarkingas.

   

  8029 - 9039
  SKYLOTEC Light Bivi Bag

  Labai reikalingas daiktas pavojingoje situacijoje. Sveria tik 90 g, bet gali padėti išgelbėti gyvybę. Aliuminiu dengta medžiaga atspindi iki 80% kūno šilumos - nelaimės atveju padeda išvengti hypotermijos ar peršalimo. Puiki papildoma smulkmena vaistinėlei.
   

  2250
  SKYLOTEC Mark 8

  Klasikinis aliumininis įrankis nusileidimui - “aštuoniukė”.

   

  1393