Alpinistinis inventorius

 • SKYLOTEC Grid 61

  Lengvas, saugus ir labai patogus šalmas: tinkama apsauga nuo netikėtumų iš viršaus! Visoms veikloms kalnuose. Svoris tik 280 g, pagamintas iš polistireno/polycarbonato. Šalmą galima reguliuoti viena ranka - gale specialus reguliatorius, kurio pagalba galima greitai ir tiksliai priderinti pagal individualius poreikius. Šalmas turi tvirtinimus prožektoriui, reguliuojamą dirželį. Vidinė šalmo minkšta dalis gali būti išimama, kad būtų patogu išplauti. Patobulinta ventiliacijos sistema, taigi net karštomis dienomis išsaugosite šaltą (ir saugią) galvą.
   

  8075
  Elastinė juosta (sportinis bintas) N-rit Simband

  Sportinis elastinis bintas. Padeda išvengti sanarių traumos laipiojant ar sportuojant - sutvirtina pvz. rankos judesius. Medžiaga: Spandex latex, 2,5 cm (plotis) x 4 m (ilgis). Komplektas 2 vnt.

  495
  SKYLOTEC Aramid Reepschnur 100 m

  Kevlar technologija yra naudojama neperšaunamoms liemenėms, šalmams ir pan. - dėl ypatingo tvirtumo ir atsparumo. Dėka šios technologijos, SKYLOTEC Aramid repšniūrai yra neįtikėtinai tvirti, labai patogūs mazgų rišimui. Jų panaudojimas neišsemiamas: nuo saugos stočių organizavimo iki gelbėjimo darbų.  

  33000
  SKYLOTEC Chalk Ball

  Baltasis auksas laipiotojams. Aukščiausios kokybės magnezija kopėjams!
   

  350
  SKYLOTEC passO-SC

  Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Sriegiu užsukamas uždarymo mechanizmo variantas (passO-Screw) su uždarymo žymėjimu. Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1600
  SKYLOTEC clipZ-WIRE

  Atotampos komplektuojamos su clipZ karabinais.   

  1450
  SKYLOTEC safeLock

  Naujausia Skylotec žvaigždė alpinistinės įrangos kolekcijoje! Užsukamas unikalaus dizaino karabinas su papildomo saugumo elementu. Nedidelė metalinė plokštelė papildomai apsaugo karabiną nuo atsitiktinio atsidarymo. Jei tokia apsauga nereikalinga - magnetas saugiai laiko plokštelę pritrauktą. Atsidarymo plotis 24 mm.


   

  2000
  SKYLOTEC clipZ-MIX

  Atotampos komplektuojamos su clipZ karabinais.


   

  2095
  SKYLOTEC SkyCrown Junior

  Klasikinis alpinistinis šalmas vaikams. Svoris 340 g - lengvesnis nei suaugusiųjų šalmas, bet turi tuos pačius privalumus kaip ir SkyCrown.
   

  5000
  SKYLOTEC Vario Loop

  “Grandinės” formos saugos kilpa iš 19 mm pločio Dyneema ir poliesterio juostų. Idealus pasirinkimas saugai organizuoti. 13 kilpelių ilgio reguliavimui.

   

  2595
  SKYLOTEC Light Bivi Bag

  Labai reikalingas daiktas pavojingoje situacijoje. Sveria tik 90 g, bet gali padėti išgelbėti gyvybę. Aliuminiu dengta medžiaga atspindi iki 80% kūno šilumos - nelaimės atveju padeda išvengti hypotermijos ar peršalimo. Puiki papildoma smulkmena vaistinėlei.
   

  2250
  SKYLOTEC Skygrip Full Finger

  Nesvarbu ar kylate į kalną, ar leidžiatės nuo viršūnės, šios pirštinės visada apsaugos jūsų rankas bet kokioje situacijoje! Delnų ir pirštų dalis pasiūta iš labai tvirtos ožkos odos, o kitos pirštinės dalys - neiloninės ir gerai kvėpuojančios. Labai patogiai užsisega, turi kilputę patogiam prisegimui, kad nepamestumėte. Panaudojimas: Via ferrata, Big Wall, Sport Climbing.  

  4495