Alpinistinis inventorius

 • GR Fabsil purškiklis batams - 200 ml

  Impregnuoja, valo ir atgaivina bet kokią avalynę - oda, versta oda, tekstilė, Hi-Tech paviršiai ir audiniai, ir t.t. Apsaugo avalynę, pailgina tarnavimo laiką - puiki apsauga nuo vandens ir nešvarumų!

  795
  SKYLOTEC Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.

  2500 - 11500
  SKYLOTEC Kevlar Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.
   

  30000
  SKYLOTEC Flint-wire komplektas (6 vnt.)

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.
   

  6000
  SKYLOTEC Basalt FA

  Basalt yra universalūs, pilnai reguliuojami apraišai. Ledo laipiojimas, via ferrata, Alpine, trad climbing, sportiniai maršrutai. Basalt turi keturias reguliavimo sagteles ir apraišus lengva susireguliuoti tiek vasaros metu, tiek žiemą, kai tenka šiltai apsirengti. Apraišai turi keturias kilpas inventoriui, tvirtinimą ledo varžtams, kilpą magnezijos maišeliui. The Airload Fabric konstrukcija užtikrina gerą ergonomiką. Unisex modelis.
   

  9000
  SKYLOTEC Ovaloy-Tri

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (trilock). Atsidarymo plotis 21 mm.
   

  2250
  SKYLOTEC Ovaloy-Twist

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (twistlock). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1700
  SKYLOTEC Mini Roll

  Aliumininis skridinys su guoliais. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Įrankio šonai paprasčiausiai atsidaro ir galima įdėti virvę. Atlaiko 22 kN apkrovą, sveria tik 114 g.
   

  2695
  SKYLOTEC New Way

  “My way” buvo Frank Sinatra hitas, o New Way yra SKYLOTEC hitas! Puki virvė sportiniam laipiojimui, sverianti 58 g/m. Jos skersmuo yra 9,4 mm, todėl su ja labai patodu dirbti kopimo metu. Virvė impregnuota, atspari trinčiai, todėl ja galima naudotis ne tik laipiojant uolomis, bet ir dideliuoe kalnuose. SKYLOTEC Compact Technology neleidžia atspurti virvės galams - paskutiniai 15 mm yra sujungti į vieną neišardomą visumą. Taigi, susiriškite ir kopkite - completely NEW WAY.
   

  13000 - 20500
  SKYLOTEC SUPER STATIC 11.0

  Statinės virvės SUPER STATIC yra sukurtos kėlimo ir gelbėjimo darbams.Virvės pailgėjimas ir apvalkalo sluoksnio praslydimas pagal virvės šerdį yra labai mažas. Didelis atsparumas trinčiai ir nusidėvėjimui. Tuo pačiu, virvė yra pakankamai minkšta ir elestinga, todėl labai tinkama naudoti gelbėjimo darbams, kai reikia leistis didelius atstumus.

   

  Rulonas 200 m.
   

  40000
  SKYLOTEC Lory

  Lory - paprastas naudotis ir ypatingai patikimas saugos įrenginys! Pusiau automatinis, skirtas saugai sportiniam laipiojimui ir laipiojimui salėje. Turi automatinį blokavimo mechanizmą ir “panikos” funkciją paildomam saugumui nusileidinėjant virve. Rekomenduojamas tiek pradedantiesiems alpinistams, tiek profersionalams!
   

  12000
  SKYLOTEC Vario Loop

  “Grandinės” formos saugos kilpa iš 19 mm pločio Dyneema ir poliesterio juostų. Idealus pasirinkimas saugai organizuoti. 13 kilpelių ilgio reguliavimui.

   

  2595