Alpinistinis inventorius

 • Beal Jammy 60 cm

  Puiki smulkmena kalnams! 5,5 mm skersmens repšniūro kilpa - susiūta ir paruošta naudojimui, nebereikia rišti mazgo. Kaip “čiuptuką” galima naudoti ant bet kokio skersmens pagrindinės virvės. Labai tvirta, net įkaitus dėl trinties - tuo pačiu ypatingai lengva. Sujungimo vietos apsauga. Panaudojimas: saugos mazgui leidžiantis arba ištraukinėjant svorį. Rekomenduojamas mazgas: “čiuptukas”, “prancūziškas čiuptukas”. 

  2095
  SKYLOTEC Reepschnur 5 m

  Kevlar technologija yra naudojama neperšaunamoms liemenėms, šalmams ir pan. - dėl ypatingo tvirtumo ir atsparumo. Dėka šios technologijos, SKYLOTEC Aramid repšniūrai yra neįtikėtinai tvirti, labai patogūs mazgų rišimui. Jų panaudojimas neišsemiamas: nuo saugos stočių organizavimo iki gelbėjimo darbų.
   

  395 - 795
  SKYLOTEC Chalk Container

  Baltasis auksas laipiotojams. Aukščiausios kokybės magnezija kopėjams!
   

  795
  SKYLOTEC Flint Bent

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Flint bent ypatingai patogus virvės įsegimui į atotampų karabiną.
   

  1200
  SKYLOTEC Express Dyneema 11 cm komplektas (6 vnt.)

  Atotampos komplektuojamos su Flint Straight ir Flint Wire karabinais.

  13500
  SKYLOTEC DunitMini

  Vaikiški reguliuojami viršutiniai apraišai. Gali būti jungiami su bet kuriais apatiniais apraišais.

  2500
  SKYLOTEC Ovaloy-SC

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1650
  SKYLOTEC Oval Steel

  Kriaušės formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  600
  SKYLOTEC RIDER 3.0

  Pats šiuolaikiškiausias ir inovatyviausias Via ferrata komplektas! Nesvarbu ar jūs naujokas ar patyręs profesionalas, išmani komplekto konstrukcija garantuoja saugumą. Pakilimo įtaisas blokuoja kritimą, o absorberis laipsniškai sušvelnina kritimo smūgį. Absorberis prisitaiko prie lengviausių ir sunkiausių kopėjų (25-120kg). Dar viena unikali ypatybė - persegimo karabinas tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams kopėjams.
   

  19500
  SKYLOTEC Ground-up

  Įgyvendinkite savo drąsiausias svajones! GROUND UP sveria tik 56 g/m, todėl su tokia lengva virve galėsite visiškai susikoncentruoti tik kopimui be papildomo svorio. Ši virvė yra sertifikuota trims panaudojimo variantams (single, half, twin). Virvė impregnuota nano technologijos pagrindu sukurta Complete Shield Impregnation technologija - ši technologija apsaugo virvės šerdį ir apvalkalą nuo drėgmės ir nešvarumų. SKYLOTEC Compact Technology neleidžia atspurti virvės galams - paskutiniai 15 mm yra sujungti į vieną neišardomą visumą. Puiki virvė įvairiems maršrutams (on-sight, red pointing, alpine).

  18500 - 25000
  Coghlans lipni juosta Duct Tape

  Aukštos kokybės lipni juosta su nulupamu pagrindu. Atsikirpkite reikiamą ilgį, atplėškite nedidelę dalį apsauginio sluoksnio - nulupamas pagrindas užtikrina, kad juosta visada yra “šviežia” ir gerai limpanti! Puikiai tinka bet kuriam greitam remontui (sintetiniai audiniai, metalai, plastikai ir pan.).

  295
  SKYLOTEC cipE

  cipE - pasaulinė naujovė - kilpa be sujungimo! Susiųtos kilpos gali atlaikyti didelias apkrovas, tačiau susiuvimo vieta yra potencialiai silpnas taškas. SKYLOTEC pagamino pirmą pasaulyje kilpą be sujungimo taško. Tai reiškia, kad nėra jokio sujungimo, o tuo pačiu ir silnos vietos kilpoje. Super lengva 6 mm kilpa atlaiko 22 kN apkrovą ir yra idealus pasirinkimas sudėtingiems maršrutams.
   

  1795 - 2295