Alpinistinis inventorius

 • GR Fabsil purškiklis batams - 200 ml

  Impregnuoja, valo ir atgaivina bet kokią avalynę - oda, versta oda, tekstilė, Hi-Tech paviršiai ir audiniai, ir t.t. Apsaugo avalynę, pailgina tarnavimo laiką - puiki apsauga nuo vandens ir nešvarumų!

  795
  SKYLOTEC Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.

  2500 - 11500
  SKYLOTEC Kevlar Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.
   

  30000
  SKYLOTEC Flint-screw

  Karabinų Flint versija su sriegiu - tada, kai reikia truputį daugiau saugumo. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Šešios skirtingos karabinų spalvos leidžia labai patogiai organizuoti visą savo inventorių.

   

  1300
  SKYLOTEC X-Clip komplektas (6 vnt.)

  Alpinistinė įranga gali būti sunki... Ypatingai kopiant ilgus multi-pitch maršrutus. Verta pagalvoti kaip sumažinti inventoriaus svorį! Sprendžiant šią svorio problemą, buvo sukurtas karabinas ambicingiems alpinistams X-clip. Lengvas kaip plunksna - tik 28 g! Kad būtų patogu surūšiuoti įrangą, karabinai X-clip yra šešių skirtingų spalvų. Karabino aukštis 89 mm, 56 mm plotis, užsegimas vielos kilpa.

  5500
  SKYLOTEC Granite Sport

  Jei ledo laipiojimas, via ferrata ar Alpine stiliaus maršrutai yra jūsų hobis, tai Granite yra idealūs apraišai specialiai jums. Šiuolaikinis dizainas, keturios kilpos inventoriui, kilpa magnezijos maišeliui, trys sagtelės reguliavimui, perforuotas paminkštinimas - puikūs universalūs apraišai tiek vasarą, tiek žiemą. The Airload Fabric konstrukcija užtikrina gerą ergonomiką ir super patogumą bet kurioje situacijoje, be jokių didesnės apkrovos taškų. Ledo laipiotojams ypatinga sąvybė - tvirtinimas ledo varžtams. Modeliai vyrams ir moterims.
   

  8500
  SKYLOTEC Ovaloy-Tri

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Pasukamas atsidarymo mechanizmas (trilock). Atsidarymo plotis 21 mm.
   

  2250
  SKYLOTEC Mini Roll

  Aliumininis skridinys su guoliais. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Įrankio šonai paprasčiausiai atsidaro ir galima įdėti virvę. Atlaiko 22 kN apkrovą, sveria tik 114 g.
   

  2695
  SKYLOTEC Solid Work

  Rimtoms uoloms reikia rimtos įrangos - SKYLOTEC arkliukas “kietiems” maršrutams. Tinka tiek laipiojimui, tiek alpinizmui. Solid Work yra virvė rimtiems darbams - tvirta, 9,8 mm skersmens ir 64 g/m virvė.
   

  13495 - 20995
  SKYLOTEC New Way

  “My way” buvo Frank Sinatra hitas, o New Way yra SKYLOTEC hitas! Puki virvė sportiniam laipiojimui, sverianti 58 g/m. Jos skersmuo yra 9,4 mm, todėl su ja labai patodu dirbti kopimo metu. Virvė impregnuota, atspari trinčiai, todėl ja galima naudotis ne tik laipiojant uolomis, bet ir dideliuoe kalnuose. SKYLOTEC Compact Technology neleidžia atspurti virvės galams - paskutiniai 15 mm yra sujungti į vieną neišardomą visumą. Taigi, susiriškite ir kopkite - completely NEW WAY.
   

  12995 - 20495
  SKYLOTEC X-PRESS DYNA

  Dyneema atotampų kilpa, skirta susidėvėjusioms atotampų kilpoms pakeisti. Rekomenduojama keisti atotampų kilpas kas 2 metus.
   

  350 - 495
  SKYLOTEC Mark 8

  Klasikinis aliumininis įrankis nusileidimui - “aštuoniukė”.

   

  995