Alpinistinis inventorius

 • GR Fabsil purškiklis batams - 200 ml

  Impregnuoja, valo ir atgaivina bet kokią avalynę - oda, versta oda, tekstilė, Hi-Tech paviršiai ir audiniai, ir t.t. Apsaugo avalynę, pailgina tarnavimo laiką - puiki apsauga nuo vandens ir nešvarumų!

  795
  SKYLOTEC Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.

  2500 - 11500
  SKYLOTEC Kevlar Reepschnur 100 m

  Pagalbinė virvė. Ypatingai tvirtas repšniūras, patogu rišti mazgus, atsparus mindymui. Geriausias pasirinkimas ilgam naudojimui maršrutuose, įrengiant saugos taškus.
   

  30000
  SKYLOTEC Flint Express Dyneema WIRE 11 cm komplektas (6 vnt.)

  Atotampos komplektuojamos su Flint Wire karabinais.

  13000
  SKYLOTEC Flint Straight

  Karabinai Flint yra pastoviai tobulinama clipZ karabinų versija. Tinka sportiniam laipiojimui, alpinizmui, atotampų įrengimui maršrutuose, inventoriaus tvirtinimui ir pan. Flint straight ypatingai patogus atotampų tvirtinimui prie saugos taškų.
    

  1200
  SKYLOTEC Dunit

  Reguliuojami viršutiniai apraišai. Turi dvi kilpas, gali būti jungiami su bet kuriais apatiniais apraišais.

  3000
  SKYLOTEC Oval Steel

  Kriaušės formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  600
  SKYLOTEC Mini Roll

  Aliumininis skridinys su guoliais. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Įrankio šonai paprasčiausiai atsidaro ir galima įdėti virvę. Atlaiko 22 kN apkrovą, sveria tik 114 g.
   

  2695
  SKYLOTEC pinchLock II

  Karabinas sukėlė tikrą revoliuciją laipiojimo inventoriaus kūrime. IF Product Design Award 2013 ir German Design Award 2014 apdovanojimai. Karabinas patogiai ir saugiai gali būti atidarytas tik nuspaudus dvi spyruoklines plokšteles šonuose - labai patogu viena ranka. Atsidarymo plotis 28 mm.

  International Forum apdovanojimas už geriausią dizainą!
   

  2200
  Coghlans remonto rinkinys palapinei

  Viskas ko reikia greitai suremontuoti palapinę - audinį ar lankus.

  695
  SKYLOTEC Free

  Ryškaus dizaino krepšelis magnezijai - praskaidrins net pačią tamsiausią granito sieną!

   

  1895
  SKYLOTEC Dyneema Sling 8 mm

  Ypatingai lengva ir lanksti Dyneema kilpa.
   

  895 - 1295