Naujos prekės

 • SILVA kompasas Expedition S

   

  Silva kompasų flagmanas! Expedition S patenkins maksimalius keliautojų poreikius. Papildomos funkcijos, reguliuojama deklinacija, padidinimo stiklas, klinometras, mąstelis coliais ir mm. Patogu naudoti su GPS. Atsparus vandeniui, dirželis su mąsteliu ir papildomos mąstelio kortelės, veidrodinis dangtelio paviršius. Tamsoje švytintys elementai - nepaklysite ir naktį!  
    

  7495
  TREKMATES bachilai Laggan GTX

  Lengvi ir kompaktiški bachilai iš Gore-Tex Paclite® audinio. Apatinė audinio dalis sustiprinta nuo trinties (Ripstop polyester audinys), su uždengtu priekiniu užtrauktuku ir glaudžiai priglundančia batų užrakinimo juostele. Virš pėdos yra elastinga juostelė, kad bachilas priglustų prie pėdos ir blauzdos. Elastinga užtraukimo virvutė viršuje - viską galima atlikti viena ranka.  

  6495
  Violeta Domkuvienė "Virakočos palikuonių šalyje"

  Naujasis pasaulis visus žavi savo egzotika. Andų kalnai, didžiulės dykumos, plynaukštės, kanjonai ir druskožemiai. Pačios paslaptingiausios civilizacijos. Visa tai turi Peru. Ši knyga bus įdomi visiems susiruošusiems į kelionę - padės ne tik susipažinti su šalimi, bet ir geriau susiplanuoti savo nuotykius. Jei kelionė dar tik ateityje, knyga puikiai tiks ramiam vakarui! 

  256 psl., nuotraukos.

  1695