Medžiagos

 • Tear-Solution lipni medžiaga remontui MST Roll

  Skaidri medžiaga skirta greitam remontui - praktiškai tinka bet kuriam audiniui, PVC ar pan.Ypatingai tvirta, net sūriam vandeniui atspari medžiaga. Sausai nuvalykite pažeistą audinį, užklijuokite gabaliuką MST - viskas, remontas baigtas! Nepamainomas daiktas bet kurioje kelionėje!  

  1495
  Tear-Aid lipni medžiaga remontui

  Lipni medžiaga sutvarkyti įplyšusią palapinę, striukę ar bet kurį kitą audinį. Medžiaga skaidri, todėl nesimato lopo - sutvarkytas rūbas ar kita įranga atrodo kaip nauji. Elestinga, vandeniui ir šalčiui atspari. Type A tinka visiems audiniams, išskyrus PVC/Vinyl. Atkirpkite ir užklijuokite - viskas! Būtinas daiktas kiekvienam remonto rinkiniui!   

  2195
  Coghlans remonto rinkinys palapinės lankams

  Viskas ko reikia greitai suremontuoti palapinės lankus.

  495
  Coghlans remonto rinkinys palapinei

  Viskas ko reikia greitai suremontuoti palapinę - audinį ar lankus.

  695
  Coghlans lipni juosta Duct Tape

  Aukštos kokybės lipni juosta su nulupamu pagrindu. Atsikirpkite reikiamą ilgį, atplėškite nedidelę dalį apsauginio sluoksnio - nulupamas pagrindas užtikrina, kad juosta visada yra “šviežia” ir gerai limpanti! Puikiai tinka bet kuriam greitam remontui (sintetiniai audiniai, metalai, plastikai ir pan.).

  295
  Origin Outdoors lipni juosta BasicNature

  Lipni juosta Origin Outdoors yra labai tvirta, lipnus paviršius kimba labai agresyviai ir turi daug kibios medžiagos. Gerai kimba ant įvairiausių medžiagų paviršių, taip pat jei paviršiai lenkti arba nelygūs - kimba bet kokiu oru ir bet kokioje temperatūroje. Ši super stipri juosta yra labai atspari trinčiai, UV spinduliams ir nebijo drėgmės, galima naudoti temperatūrai nuo -50°C iki +80°C. 

  495 - 1295