Kompasai

 • BRUNTON kompasas TruArc 7

  Šis kompasas turi integruotą inklinometrą su kuriuo galima matuoti medžių dydį arba įvertinti lavinų pavojų. TruArc (TM) Global Needle sistema ir reguliuojamas nuokrypis užtikrina tikslumą visame pasaulyje.

  3995
  BRUNTON kompasas TruArc 5

  Kompasas idealiai tinkantis naudojantis žemėlapiu. Papildomas tinklelis greitam orientavimuisi. padidinamasis stiklas, TruArc (TM) Global Needle sistema padaro šį kompasą universaliu ir ypatingai praktišku. 

  3295
  BRUNTON kompasas TruArc 3

  Klasikinio dizaino kompasas su TruArc (TM) Global Needle sistema ir liniuotėmis mm ir coliais. Nuokrypio reguliavimas be įrankių ir 2 laipsnių tikslumas.

  1995
  BRUNTON kompasas TruArc 20

  TruArc (TM) sistema nepameta poliariškumo ir yra atspari magnetiniam poveikiui. Klasikinės naujovės, kaip triguba klinometrų sistema, nuokrypio reguliavimas be įrankių ir apsauginis dangtelis, šį kompasą padaro neatskiriamu nuotykių draugu.

  8695
  BRUNTON kompasas TruArc 15

  Kompasas su TruArc (TM) Global Needle ir Ever-Nort (TM) sistemomis. Kompasas tinka naudoti ir dieną, ir naktį, o triguba klinometrų sistema duoda greitus ir tikslius duomenis.

  5995
  BRUNTON kompasas TruArc 10

  Sukurtas nuotykiam kur greitis yra ypač svarbus, o navigaciniai duomenys reikalingi momentiškai. Kompasas pritaikytas visiem orientavimosi keliamiem iššūkiam ir yra labai tvirtas.

  4495