Apraišai

 • SKYLOTEC Silica Kid's

  Silica Kids yra vaikiška Silica apraišų suaugusiems versija. Aišku, vaikiški apraišai spalvingesni ir ypatingai saugūs. Tuo pačiu, tai ne tik mažesnio dydžio Silca versija, bet gaminys su specialia vaikiška ergonomika.

  7500
  SKYLOTEC Silica

  Apraišai skirti nuomai laipiojimo salėse. Labai patogūs dėvėti, 4 mm paminkštinimo sluoksnis su 3D tinkliniu audiniu, didelė centrinė kilpa. Trys sagtelės dydžio reuliavimui. Šoninės kilpos atlaiko 15 kN apkrovą - saugus sprendimas nepatyrusiems laipiotojams, jei apsiriktų įsisegti. Tokią pačią apkrovą atlaiko ir kojų kilpų dirželiai - viskas nepatyrusio laipiotojo saugumui! Kojų kilpos turi žymėjimus kairiai ir dešianiai kojai. Laipiojimo salių vadovams ypatingai patiks galimybė įdėti savo logotipą ant juosmens diržo - lengvai galima įdėti net renginio pavadinimą.
   

  8000
  SKYLOTEC Basalt FA

  Basalt yra universalūs, pilnai reguliuojami apraišai. Ledo laipiojimas, via ferrata, Alpine, trad climbing, sportiniai maršrutai. Basalt turi keturias reguliavimo sagteles ir apraišus lengva susireguliuoti tiek vasaros metu, tiek žiemą, kai tenka šiltai apsirengti. Apraišai turi keturias kilpas inventoriui, tvirtinimą ledo varžtams, kilpą magnezijos maišeliui. The Airload Fabric konstrukcija užtikrina gerą ergonomiką. Unisex modelis.
   

  9000
  SKYLOTEC Granite Sport

  Jei ledo laipiojimas, via ferrata ar Alpine stiliaus maršrutai yra jūsų hobis, tai Granite yra idealūs apraišai specialiai jums. Šiuolaikinis dizainas, keturios kilpos inventoriui, kilpa magnezijos maišeliui, trys sagtelės reguliavimui, perforuotas paminkštinimas - puikūs universalūs apraišai tiek vasarą, tiek žiemą. The Airload Fabric konstrukcija užtikrina gerą ergonomiką ir super patogumą bet kurioje situacijoje, be jokių didesnės apkrovos taškų. Ledo laipiotojams ypatinga sąvybė - tvirtinimas ledo varžtams. Modeliai vyrams ir moterims.
   

  8500
  SKYLOTEC Limestone Sport

  Apraišai specialiai sukurti laipiojimo entuziastams, orientuotiems į aukštus sportinius rezultatus tiek salėje, tiek ant uolų. Airload Fabric audinys labai gerai kvėpuoja ir tolygiai paskirto apkrovas net ilgo laipiojimo metu. Labai lengvi, stabilūs ir aukščiausio apsaugos lygio apraišai. Puiki ergonomika. Kojų kilpos išaustos naudojant patentuotą Differential Weaving Technology (DWT) audimą - be sujungimų, lanksčią ir minkštą audimo būdą technologiją. Saugumas svarbiausia - ryški perspėjimo juostelė parodys kada laikas keisti apraišus - jokių kompromisų saugumui! Idealūs apraišai techniniam sportiniam laipiojimui ar ilgiems Alpine stiliaus maršrutams. Modeliai vyrams ir moterims.
   

  11000
  SKYLOTEC DunitMini

  Vaikiški reguliuojami viršutiniai apraišai. Gali būti jungiami su bet kuriais apatiniais apraišais.

  2500
  SKYLOTEC Dunit

  Reguliuojami viršutiniai apraišai. Turi dvi kilpas, gali būti jungiami su bet kuriais apatiniais apraišais.

  3000
  SKYLOTEC High Altitude

  Kai trūksta deguonies - kiekvienas gramas yra labai svarbus! Apraišai High Altitude yra specialiai sukurti trekams ledynais ir aukštuminiam alpinizmui. Neįtikėtinai lengva konstrukcija - tik 235 g! Nanosphere impregnavimas, 3D Mesh audinys kojų kilpoms, dvi kilpos alpinistiniam inventoriui (bendram svoriui15 kN). High Altitude - maksimaliam saugumui ir minimaliam svoriui/dydžiui. Šiuo apraišus yra lengva nusiimti ar užsidėti kai esate su katėmis ar slidėmis.

  5500
  SKYLOTEC Sam

  Apraišai Sam saugiai lydės Jūsų mažuosius alpinistus iki pat viršūnės. Kombinuoti (viršutinė ir apatinė dalys) apraišai pagaminti iš 30 mm pločio Jaguar juostos. Turi centrinį žiedą saugai, kad neleistų vaikui apsiversti aukštyn kojom kybojimo metu. Papildomi patogumai: Skyslide sagtys, SkyVent pamušalas kojų kilpose, papildoma kilpa saugai ant nugaros.

  5500