Aksesuarai

 • BasicNature lipni juosta Origin Outdoors

  Lipni juosta Origin Outdoors yra labai tvirta, lipnus paviršius kimba labai agresyviai ir turi daug kibios medžiagos. Gerai kimba ant įvairiausių medžiagų paviršių, taip pat jei paviršiai lenkti arba nelygūs - rekomenduojama klijuoti 10-45°C temperatūroje. Ši super stipri juosta yra labai atspari trinčiai, UV spinduliams ir nebijo drėgmės, galima naudoti temperatūrai.
  nuo -50°C iki +80°C. 

  495 - 1295
  Haago pėdų šiltukai (vidpadžiai)

  Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

  300
  Haago rankų šiltukai

  Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus rankų pirštų šalčio.

  180 - 2990
  Haago kojų pirštų šiltukai

  Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus kojų pirštų šalčio.

  180 - 2990
  Coghlans lipni juosta Duct Tape

  Aukštos kokybės lipni juosta su nulupamu pagrindu. Atsikirpkite reikiamą ilgį, atplėškite nedidelę dalį apsauginio sluoksnio - nulupamas pagrindas užtikrina, kad juosta visada yra “šviežia” ir gerai limpanti! Puikiai tinka bet kuriam greitam remontui (sintetiniai audiniai, metalai, plastikai ir pan.).

  295
  Coghlans remonto rinkinys palapinei

  Viskas ko reikia greitai suremontuoti palapinę - audinį ar lankus.

  695
  Coghlans remonto rinkinys palapinės lankams

  Viskas ko reikia greitai suremontuoti palapinės lankus.

  495
  FERRINO Shovel Storm 1

  Sniego kastuvas su ergonomiška teleskopine rankena.
  Būtinas inventorius alpinistinėse ekspedicijose ar žiemos žygiuose. Kastuve 4 specialios kiaurymės saugos organizavimui.

  4090
  SKYLOTEC First Aid Climb

  Kišeninė vaistinėlė First Aid Kit Climb yra privaloma kiekvienam laipiotojui, alpinistui ar keliautojui. Joje ne tik medicininiai produktai, bet ir Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos pagalbos numeriai. Patogi, lengva ir labai reikalinga smulkmena, kurios negalima pamiršti!
   

  1500