Energijos šaltiniai

 • BasicNature Powerbank 20

  Kad ir kur bekeliautumėte Powerbank`as pakraus telefoną, kamerą ar planšetę! Įrenginys pakraunamas per USB ar per integruotą saulės bateriją. Papildomai belaidis pakrovimas (Qi įrenginiams). Tvirtas korpusas. LED prožektorius (iki 15 val.). Energijos likučio indikatorius. Pakrovimo laidas.  

  8995
  BRUNTON Torpedo 2800

  Puikus įkroviklio ir akumuliatoriaus hibridas tinkantis kelionėms mašina, pėsčiomis ar stovyklavimui. Legvai naudojamas (tereikia prijungti 12V prietaisą), tvirtas ir labai praktiškas BRUNTON Torpedo gali būti pritaikytas kaip tarpinė jungtis norint pakrauti elektronikos prietaisus mašinoje arba kaip akumuliatorius (kai pakrautas) norint pakrauti elektronikos prietaisus gamtoje. Torpedo galima pakrauti nuo mašinoje esančio cigarečių lizdo, micro USB laido ar saulės energijos elementų.

  3990
  BasicNature Powerbank 8

  Kad ir kur bekeliautumėte Powerbank`as pakraus telefoną, kamerą ar planšetę! Įrenginys pakraunamas per USB ar per intedgruotą saulės bateriją. Tvirtas korpusas. LED prožektorius (iki 15 val.). Energijos likučio indikatorius. Pakrovimo laidas.  

  4995