Virvės

 • SKYLOTEC Gymi 9.8

  Ypatingai tvirta virvė - didesnis apvalkalo sąntykinis kiekis ir pinta šerdis. Virvės pluošto apdorojimas užtikrina malonesnį darbą su virve ir apsaugo nuo nešvarumų. Sklandus, subalansuotas energijos sugėrimas ir virvės pailgėjimas smūgio ar apkrovos metu.

  14500 - 100000
  SKYLOTEC Thin Twin

  Dviguba 7,9 mm skersmens ir 39 g/m virvė (half, twin). Daugiau saugumo ir mažiau svorio - taip galima charakterizuoti Thin Twin. Virvė impregnuota, atspari trinčiai, Compact Technology neleidžia atspurti virvės galams - paskutiniai 15 mm yra sujungti į vieną neišardomą visumą.
   

  10000 - 16000
  SKYLOTEC Solid Bico 9.8

  Solid Bico panaši į Solid Work virvę. Tik pora svarbių skirtumų... SKYLOTEC COmplete Impregnation užtikrina maksimalų atsparumą vandeniui, trinčiai į uolas, atstumia purvą. Per visą ilgį Solid Bico turi skirtingą raštą link virvės vidurio - kad lengviau būtų orientuotis leidžiantis ir saugant. Maksimali kokybė su papildomu saugumu. Virvė puikiai tinka alpinizmui ir sportiniams kopimams.

   

  17000 - 26000
  SKYLOTEC Solid Work 9.8

  Ypatingai tvirta virvė - didesnis apvalkalo sąntykinis kiekis ir pinta šerdis. Virvės pluošto apdorojimas užtikrina malonesnį darbą su virve ir apsaugo nuo nešvarumų. Sklandus, subalansuotas energijos sugėrimas ir virvės pailgėjimas smūgio ar apkrovos metu.

  13500 - 21000
  SKYLOTEC New Way

  “My way” buvo Frank Sinatra hitas, o New Way yra SKYLOTEC hitas! Puki virvė sportiniam laipiojimui, sverianti 58 g/m. Jos skersmuo yra 9,4 mm, todėl su ja labai patodu dirbti kopimo metu. Virvė impregnuota, atspari trinčiai, todėl ja galima naudotis ne tik laipiojant uolomis, bet ir dideliuoe kalnuose. SKYLOTEC Compact Technology neleidžia atspurti virvės galams - paskutiniai 15 mm yra sujungti į vieną neišardomą visumą. Taigi, susiriškite ir kopkite - completely NEW WAY.
   

  13000 - 20500
  SKYLOTEC Ground-up

  Įgyvendinkite savo drąsiausias svajones! GROUND UP sveria tik 56 g/m, todėl su tokia lengva virve galėsite visiškai susikoncentruoti tik kopimui be papildomo svorio. Ši virvė yra sertifikuota trims panaudojimo variantams (single, half, twin). Virvė impregnuota nano technologijos pagrindu sukurta Complete Shield Impregnation technologija - ši technologija apsaugo virvės šerdį ir apvalkalą nuo drėgmės ir nešvarumų. SKYLOTEC Compact Technology neleidžia atspurti virvės galams - paskutiniai 15 mm yra sujungti į vieną neišardomą visumą. Puiki virvė įvairiems maršrutams (on-sight, red pointing, alpine).

  18500 - 25000
  SKYLOTEC SUPER STATIC 11.0

  Statinės virvės SUPER STATIC yra sukurtos kėlimo ir gelbėjimo darbams.Virvės pailgėjimas ir apvalkalo sluoksnio praslydimas pagal virvės šerdį yra labai mažas. Didelis atsparumas trinčiai ir nusidėvėjimui. Tuo pačiu, virvė yra pakankamai minkšta ir elestinga, todėl labai tinkama naudoti gelbėjimo darbams, kai reikia leistis didelius atstumus.

   

  Rulonas 200 m.
   

  40000
  SKYLOTEC SUPER STATIC 9.0

  Statinės virvės SUPER STATIC yra sukurtos kėlimo ir gelbėjimo darbams.Virvės pailgėjimas ir apvalkalo sluoksnio praslydimas pagal virvės šerdį yra labai mažas. Didelis atsparumas trinčiai ir nusidėvėjimui. Tuo pačiu, virvė yra pakankamai minkšta ir elestinga, todėl labai tinkama naudoti gelbėjimo darbams, kai reikia leistis didelius atstumus. SUPER STATIC 9.0 yra vienintelė 9 mm statinė virvė, atitinkanti EN 1891 Form A reikalavimus (naudojimui su nusileidimo ir gelbėjimo įranga). Tai leidžia sumažinti gelbėjimo įrangos svorį ir tūrį.

   

  Rulonas 200 m.
   

  33000