SKYLOTEC

 • 1948 m. Vokietijoje Eduard Kaufmann pradėjo pradėjo apraišų ir gelbėjimo įrangos, skirtos pramoniniams tikslams, gamybą. 2005 m. kompanija pradėjo vadintis SKYLOTEC.
  2008 m. SKYLOTEC pristatė sportinio inventoriaus kolekciją, skirtą alpinizmui ir laipiojimui.
  SKYLOTEC portfolio sudaro apraišai, karabinai, via ferrata komplektai, žumarai ir įvairi pakilimo/nusileidimo įranga, virvės, šalmai ir daug kito alpinistinio inventoriaus. Visas produktų kūrimas vyksta tik Vokietijoje, gamyklos veikia Vokietijoje ir Vengrijoje. Kompanija sulaukė visos eilės apdovanojimų už inovacijas, produktų kokybę ir dizainą:
  - Outdoor Industry Award 2008 - produktas: GEKKO (apraišai vaikams)
  - ISPO Brandnew Awards 2009 - produktas: SKYFIT (apraišai)
  - Alpin-Tipp 2009 - produktas: SC 103 (apraišai)
  - Outdoor Industry Award 2009 - produktas: SKYRIDER (via ferrata komplektas)
  - Design Award of Germany 2010 - produktas: SKYFIT SC 111 (apraišai vaikams)
  - Product Design Award 2010 - SKYSAFE (karabinas)
  - Red Dot Design Award 2011 - gripZ-ST (karabinas)
  - Product Design Award 2013 - pinchLock II (karabinas)
  Kompanija yra sukūrusi unikalią apraišų ir kuprinės sistemą (27.0/32.0 Bag), pirmą pasaulyje kilpą (sling`ą) be sujungimo(!) cipE, unikalios konstrukcijos karabiną safeLock, kitus inovatyvius produktus.
  SKYLOTEC gaminiai - tai elitinė alpinistinė įranga.
   

  SKYLOTEC Grid 61

  Lengvas, saugus ir labai patogus šalmas: tinkama apsauga nuo netikėtumų iš viršaus! Visoms veikloms kalnuose. Svoris tik 280 g, pagamintas iš polistireno/polycarbonato. Šalmą galima reguliuoti viena ranka - gale specialus reguliatorius, kurio pagalba galima greitai ir tiksliai priderinti pagal individualius poreikius. Šalmas turi tvirtinimus prožektoriui, reguliuojamą dirželį. Vidinė šalmo minkšta dalis gali būti išimama, kad būtų patogu išplauti. Patobulinta ventiliacijos sistema, taigi net karštomis dienomis išsaugosite šaltą (ir saugią) galvą.
   

  8075
  SKYLOTEC safeLock

  Naujausia Skylotec žvaigždė alpinistinės įrangos kolekcijoje! Užsukamas unikalaus dizaino karabinas su papildomo saugumo elementu. Nedidelė metalinė plokštelė papildomai apsaugo karabiną nuo atsitiktinio atsidarymo. Jei tokia apsauga nereikalinga - magnetas saugiai laiko plokštelę pritrauktą. Atsidarymo plotis 24 mm.


   

  2000
  SKYLOTEC passO-Twist

  Patogiai ir sklandžiai veikiantis karabinas, atitinka visus sportinius ir pramoninius reikalavimus. Saugus ir stilingas Skylotec dizainas. Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Pasukamas uždarymo mechanizmo variantas maksimaliam saugumui užtikrinti (passO-Twist / twistlock). Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1800
  SKYLOTEC Lift Fix L/R

  Lift Fit pakilimo įrankis pilnai atitinkantis savo pavadinimą. Paprastas ir saugus būdas kilti virve - tinka 8-13 mm storio virvėms. Skirtas tiek kairiarankiams (L), tiek dešiniarankiams (R) alpinistams. 15 mm skersmens kiaurymė karabinui. Alpinistiniu žargonu vadinamas “žumaru”.
   

  6995
  SKYLOTEC Chest

  Bazinis pakilimo įrankis. Tvirtinamas krūtinės aukštyje, juda virve kartu su kopėju ir užtikrina saugumą kritimo atveju. Tinka 8-13 mm storio virvėms. 15 mm skersmens kiaurymė karabinui.

   

  6574
  SKYLOTEC Chalk Container

  Baltasis auksas laipiotojams. Aukščiausios kokybės magnezija kopėjams!
   

  795
  SKYLOTEC Chalk

  Baltasis auksas laipiotojams. Aukščiausios kokybės magnezija kopėjams!
   

  495 - 850
  SKYLOTEC Silica Kid's

  Silica Kids yra vaikiška Silica apraišų suaugusiems versija. Aišku, vaikiški apraišai spalvingesni ir ypatingai saugūs. Tuo pačiu, tai ne tik mažesnio dydžio Silca versija, bet gaminys su specialia vaikiška ergonomika.

  7500
  SKYLOTEC clipZ-SC

  clipZ - bazinis Skylotec karabinas vertikaliai apkrovai. Tiesus, užsukamas atsidarymo mechanizmas (ST) - 19 mm).

  1295
  SKYLOTEC Gymi 9.8

  Ypatingai tvirta virvė - didesnis apvalkalo sąntykinis kiekis ir pinta šerdis. Virvės pluošto apdorojimas užtikrina malonesnį darbą su virve ir apsaugo nuo nešvarumų. Sklandus, subalansuotas energijos sugėrimas ir virvės pailgėjimas smūgio ar apkrovos metu.

  127036
  SKYLOTEC Skybo

  Tai naujas patobulintas klasikinis šalmas. Puikiai ventiliuojamas. Šalmą galima reguliuoti viena ranka - gale specialus reguliatorius, kurio pagalba galima greitai ir tiksliai priderinti pagal individualius poreikius.

  6000