SKYLOTEC

 • 1948 m. Vokietijoje Eduard Kaufmann pradėjo pradėjo apraišų ir gelbėjimo įrangos, skirtos pramoniniams tikslams, gamybą. 2005 m. kompanija pradėjo vadintis SKYLOTEC.
  2008 m. SKYLOTEC pristatė sportinio inventoriaus kolekciją, skirtą alpinizmui ir laipiojimui.
  SKYLOTEC portfolio sudaro apraišai, karabinai, via ferrata komplektai, žumarai ir įvairi pakilimo/nusileidimo įranga, virvės, šalmai ir daug kito alpinistinio inventoriaus. Visas produktų kūrimas vyksta tik Vokietijoje, gamyklos veikia Vokietijoje ir Vengrijoje. Kompanija sulaukė visos eilės apdovanojimų už inovacijas, produktų kokybę ir dizainą:
  - Outdoor Industry Award 2008 - produktas: GEKKO (apraišai vaikams)
  - ISPO Brandnew Awards 2009 - produktas: SKYFIT (apraišai)
  - Alpin-Tipp 2009 - produktas: SC 103 (apraišai)
  - Outdoor Industry Award 2009 - produktas: SKYRIDER (via ferrata komplektas)
  - Design Award of Germany 2010 - produktas: SKYFIT SC 111 (apraišai vaikams)
  - Product Design Award 2010 - SKYSAFE (karabinas)
  - Red Dot Design Award 2011 - gripZ-ST (karabinas)
  - Product Design Award 2013 - pinchLock II (karabinas)
  Kompanija yra sukūrusi unikalią apraišų ir kuprinės sistemą (27.0/32.0 Bag), pirmą pasaulyje kilpą (sling`ą) be sujungimo(!) cipE, unikalios konstrukcijos karabiną safeLock, kitus inovatyvius produktus.
  SKYLOTEC gaminiai - tai elitinė alpinistinė įranga.
   

  SKYLOTEC High Altitude

  Kai trūksta deguonies - kiekvienas gramas yra labai svarbus! Apraišai High Altitude yra specialiai sukurti trekams ledynais ir aukštuminiam alpinizmui. Neįtikėtinai lengva konstrukcija - tik 235 g! Nanosphere impregnavimas, 3D Mesh audinys kojų kilpoms, dvi kilpos alpinistiniam inventoriui (bendram svoriui15 kN). High Altitude - maksimaliam saugumui ir minimaliam svoriui/dydžiui. Šiuo apraišus yra lengva nusiimti ar užsidėti kai esate su katėmis ar slidėmis.

  5500
  SKYLOTEC Grid 61

  Lengvas, saugus ir labai patogus šalmas: tinkama apsauga nuo netikėtumų iš viršaus! Visoms veikloms kalnuose. Svoris tik 280 g, pagamintas iš polistireno/polycarbonato. Šalmą galima reguliuoti viena ranka - gale specialus reguliatorius, kurio pagalba galima greitai ir tiksliai priderinti pagal individualius poreikius. Šalmas turi tvirtinimus prožektoriui, reguliuojamą dirželį. Vidinė šalmo minkšta dalis gali būti išimama, kad būtų patogu išplauti. Patobulinta ventiliacijos sistema, taigi net karštomis dienomis išsaugosite šaltą (ir saugią) galvą.
   

  9500
  SKYLOTEC passO-SC

  Karabino bazei naudojama inLock ir pinchLock karabinų pagrindinė detalė. Sriegiu užsukamas uždarymo mechanizmo variantas (passO-Screw) su uždarymo žymėjimu. Atsidarymo plotis 30 mm. Būtinas pagrindinis inventorius kiekvienam alpinistui.
   

  1600
  SKYLOTEC Mini Roll Cage

  Aliumininis skridinys su guoliais - mažesnis Mini Roll variantas, sveriantis tik 90 g. Skirtumas tas, kad šonai yra fiksuoti ir neatsidaro, o virvė yra įkišama į skridinį. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Atlaiko 22 kN apkrovą.
   

  3057
  SKYLOTEC Rigging Plate Mini

  Plokštelė įrangai sukabinti, kompaktiškas sprendimas saugos taškui ar stočiai įrengti. Taip pat puikiai tinka kompleksinėms saugos sistemoms įrengti. Trys 20 mm skylės.
   

  4401
  SKYLOTEC Rigging Plate Midi

  Plokštelė supaprastina darbą su virvėmis, puikus sprendimas saugos taškams ar stotims įrengti. Taip pat puikiai tinka kompleksinėms saugos sistemoms su daug tvirtinimo taškų įrengti.
   

  7159
  SKYLOTEC Creek

  Patogaus dydžio krepšys laipiojimo inventoriui ar rūbams. Didelis pagrindinis skyrius, šoninė Mesh kišenė, išorinė kišenė su užtrauktuku.

   

  4295
  SKYLOTEC SUPER STATIC 9.0

  Statinės virvės SUPER STATIC yra sukurtos kėlimo ir gelbėjimo darbams.Virvės pailgėjimas ir apvalkalo sluoksnio praslydimas pagal virvės šerdį yra labai mažas. Didelis atsparumas trinčiai ir nusidėvėjimui. Tuo pačiu, virvė yra pakankamai minkšta ir elestinga, todėl labai tinkama naudoti gelbėjimo darbams, kai reikia leistis didelius atstumus. SUPER STATIC 9.0 yra vienintelė 9 mm statinė virvė, atitinkanti EN 1891 Form A reikalavimus (naudojimui su nusileidimo ir gelbėjimo įranga). Tai leidžia sumažinti gelbėjimo įrangos svorį ir tūrį.

   


   

  22155 - 39934
  SKYLOTEC SUPER STATIC 11.0

  Statinės virvės SUPER STATIC yra sukurtos kėlimo ir gelbėjimo darbams.Virvės pailgėjimas ir apvalkalo sluoksnio praslydimas pagal virvės šerdį yra labai mažas. Didelis atsparumas trinčiai ir nusidėvėjimui. Tuo pačiu, virvė yra pakankamai minkšta ir elestinga, todėl labai tinkama naudoti gelbėjimo darbams, kai reikia leistis didelius atstumus.

   


   

  19991 - 62972
  SKYLOTEC Silica Rental

  Apraišai skirti nuomai laipiojimo salėse. Labai patogūs dėvėti, 4 mm paminkštinimo sluoksnis su 3D tinkliniu audiniu, didelė centrinė kilpa. Trys sagtelės dydžio reuliavimui. Šoninės kilpos atlaiko 15 kN apkrovą - saugus sprendimas nepatyrusiems laipiotojams, jei apsiriktų įsisegti. Tokią pačią apkrovą atlaiko ir kojų kilpų dirželiai - viskas nepatyrusio laipiotojo saugumui! Kojų kilpos turi žymėjimus kairiai ir dešianiai kojai. Laipiojimo salių vadovams ypatingai patiks galimybė įdėti savo logotipą ant juosmens diržo - lengvai galima įdėti net renginio pavadinimą.
   

  8000
  SKYLOTEC First Aid Climb

  Kišeninė vaistinėlė First Aid Kit Climb yra privaloma kiekvienam laipiotojui, alpinistui ar keliautojui. Joje ne tik medicininiai produktai, bet ir Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos pagalbos numeriai. Patogi, lengva ir labai reikalinga smulkmena, kurios negalima pamiršti!
   

  1500
  SKYLOTEC GripZ-ST

  Karabinas su patentuota gripZone ypatybe - labai patogus karabino paėmimas ir atidarymas laipiojimo metu, kai rankos prakaituotos ar šlapios. Apdovanotas Vokietijos Red Dot Design apdovanojimu.  

  1489