SKYLOTEC

 • 1948 m. Vokietijoje Eduard Kaufmann pradėjo pradėjo apraišų ir gelbėjimo įrangos, skirtos pramoniniams tikslams, gamybą. 2005 m. kompanija pradėjo vadintis SKYLOTEC.
  2008 m. SKYLOTEC pristatė sportinio inventoriaus kolekciją, skirtą alpinizmui ir laipiojimui.
  SKYLOTEC portfolio sudaro apraišai, karabinai, via ferrata komplektai, žumarai ir įvairi pakilimo/nusileidimo įranga, virvės, šalmai ir daug kito alpinistinio inventoriaus. Visas produktų kūrimas vyksta tik Vokietijoje, gamyklos veikia Vokietijoje ir Vengrijoje. Kompanija sulaukė visos eilės apdovanojimų už inovacijas, produktų kokybę ir dizainą:
  - Outdoor Industry Award 2008 - produktas: GEKKO (apraišai vaikams)
  - ISPO Brandnew Awards 2009 - produktas: SKYFIT (apraišai)
  - Alpin-Tipp 2009 - produktas: SC 103 (apraišai)
  - Outdoor Industry Award 2009 - produktas: SKYRIDER (via ferrata komplektas)
  - Design Award of Germany 2010 - produktas: SKYFIT SC 111 (apraišai vaikams)
  - Product Design Award 2010 - SKYSAFE (karabinas)
  - Red Dot Design Award 2011 - gripZ-ST (karabinas)
  - Product Design Award 2013 - pinchLock II (karabinas)
  Kompanija yra sukūrusi unikalią apraišų ir kuprinės sistemą (27.0/32.0 Bag), pirmą pasaulyje kilpą (sling`ą) be sujungimo(!) cipE, unikalios konstrukcijos karabiną safeLock, kitus inovatyvius produktus.
  SKYLOTEC gaminiai - tai elitinė alpinistinė įranga.
   

  SKYLOTEC Mini Roll Cage

  Aliumininis skridinys su guoliais - mažesnis Mini Roll variantas, sveriantis tik 90 g. Skirtumas tas, kad šonai yra fiksuoti ir neatsidaro, o virvė yra įkišama į skridinį. Idealiai tinka virvių tiltui ar ištraukimo sistemai organizuoti. Atlaiko 22 kN apkrovą.
   

  2495
  SKYLOTEC X-PRESS DYNA

  Dyneema atotampų kilpa, skirta susidėvėjusioms atotampų kilpoms pakeisti. Rekomenduojama keisti atotampų kilpas kas 2 metus.
   

  350 - 495
  SKYLOTEC X-PRESS

  Poliamido atotampų kilpa, skirta susidėvėjusioms atotampų kilpoms pakeisti. Rekomenduojama keisti atotampų kilpas kas 2 metus.
   

  295 - 450
  SKYLOTEC Liquid Chalk

  Kai sekantis judesys turės būti ypatingai sunkus ir net negalėsite pasiekti krepšelio su magnezija, tada prisiminsite, kad yra Liquid Chalk. Skysta magnezija laiko ilgiau, nesvarbu laipiojimo salėje ar ant uolų.
   

  895
  SKYLOTEC Solid Work 9.8

  Ypatingai tvirta virvė - didesnis apvalkalo sąntykinis kiekis ir pinta šerdis. Virvės pluošto apdorojimas užtikrina malonesnį darbą su virve ir apsaugo nuo nešvarumų. Sklandus, subalansuotas energijos sugėrimas ir virvės pailgėjimas smūgio ar apkrovos metu.

  13500 - 21000
  SKYLOTEC Solid Bico 9.8

  Solid Bico panaši į Solid Work virvę. Tik pora svarbių skirtumų... SKYLOTEC COmplete Impregnation užtikrina maksimalų atsparumą vandeniui, trinčiai į uolas, atstumia purvą. Per visą ilgį Solid Bico turi skirtingą raštą link virvės vidurio - kad lengviau būtų orientuotis leidžiantis ir saugant. Maksimali kokybė su papildomu saugumu. Virvė puikiai tinka alpinizmui ir sportiniams kopimams.

   

  17000 - 26000
  SKYLOTEC SkyCrown Junior

  Klasikinis alpinistinis šalmas vaikams. Svoris 340 g - lengvesnis nei suaugusiųjų šalmas, bet turi tuos pačius privalumus kaip ir SkyCrown.
   

  5000
  SKYLOTEC Ovaloy-SC

  Ovalo formos karabinas - idealiai tinka saugai, naudojimui su skridiniais. Šis plieninis karabinas buvo įtrauktas iš pramoninų karabinų kolekcijos į sportinio inventoriaus kolekciją - dėl atitikimo patiems aukščiausiems saugumo reikalavimams. Užsukamas atsidarymo mechanizmas (SC). Atsidarymo plotis 18 mm.
   

  1650
  SKYLOTEC Basalt FA

  Basalt yra universalūs, pilnai reguliuojami apraišai. Ledo laipiojimas, via ferrata, Alpine, trad climbing, sportiniai maršrutai. Basalt turi keturias reguliavimo sagteles ir apraišus lengva susireguliuoti tiek vasaros metu, tiek žiemą, kai tenka šiltai apsirengti. Apraišai turi keturias kilpas inventoriui, tvirtinimą ledo varžtams, kilpą magnezijos maišeliui. The Airload Fabric konstrukcija užtikrina gerą ergonomiką. Unisex modelis.
   

  9000
  SKYLOTEC Flint Express MIX 11 cm komplektas (6 vnt.)

  Atotampos komplektuojamos su Flint Straight ir Flint Wire karabinais.

  13000
  SKYLOTEC Express Dyneema 11 cm komplektas (6 vnt.)

  Atotampos komplektuojamos su Flint Straight ir Flint Wire karabinais.

  13500
  SKYLOTEC Flint Express Dyneema WIRE 11 cm komplektas (6 vnt.)

  Atotampos komplektuojamos su Flint Wire karabinais.

  13000