Extreme

 • Robens TRAILGUARD

  Prisipučiantis kilimėlis ypatingas tuo, kad derinama prisipučianti konstrukcija su daliniu putų poliuretano užpildu. Pasiekiamas puikus svorio ir izoliacijos santykis. Siaurėjanti forma kojų dalyje taupo svorį. Tvirtas, bet labai lengvas 30D poliesterio audinys. Todėl TraiGuard yra labai lengvas ir tinka, kai tenka visą svorį neštis kuprinėje, bet tuo pačiu norima ir komfortiško miego! 

  8495 - 9495
  Robens AIR IMPACT

  Labai lengvas ir kompaktiškas kilimėlis. Ergonomiška forma: plačiau viršuje - kojoms siauriau. Taip sumažinamas svoris. Dar labiau svoris sumažintas naudojant 20D ripstop polyester audinį. Kilimėlis ypač tinka ekstremalių nuotykių mėgėjams (alpinizmui, trekingui, sunkiems žygiams dviračiu ar baidarėmis). Tvirtas žalvarinis oro vožtuvas - kas ypatingai svarbu šaltyje. Komplekte dirželiai ir maišelis supakavimui.

  6895 - 9395
  Alexika EXPERT

  Kai svarbiausi reikalavimai kilimėliui yra svoris ir dydis, geriausias pasirinkimas - prisipučiantis kilimėlis EXPERT. Lengvas užpildas, fiziologinė forma ir ypač patvarios medžiagos puikiai tinka ekstremaliems kalnų kopimams.

  9999