< 30 l

 • Highlander hidrokuprinė Raptor

  Sportinė kuprinėlė su atšvaitais, praktiškais skyreliais, vandens talpa ir gėrimo vamzdeliu, kišenėlėmis ant juosmens diržo. Nugarėlė Airmesh užtikrina puikią ventiliaciją.

  4495
  Highlander Storm

  Talpus, praktiškas ir tvirtas. Pagamintas iš vandeniui atsparaus PVC (Tarpaulin) šis krepšys ypatingai patogus kelionėje. Krepšys turi patogius diržus ir gali būti nešamas kaip kuprinė. Kai nereikalinga, pečių diržai gali būti laikomi viduje. Rankenos galuose - patogu nešti dviese. Šoninės kišenės. Į pagrindinį dviejų krypčių užtrauktuką galima įkabinti spynelę. Papildomos kilpos - galima pririšti kitą krovinį. Puikus daiktas tiek paprastoje kelionėje, tiek tolimoje ekspedicijoje.

  8495 - 12000
  Highlander Rambler

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Dvi šoninės kišenės, papildomi tvirtinimo žiedai viršuje, elastinė “gyvatėlė” tvirtinimui, pvz. striukei. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  3295
  Ferrino Zephyr

  Kuprinė bėgikams, kalnų dviračių mėgėjams, trekingui. Refleksuojantys antsiuvai, šalmo tvirtinimas. Kvėpuojanti nugarėlė.

  8695 - 9495
  FERRINO Fitzroy

  Labai patogi kuprinė: laikikliai ledkirčiui ir lazdoms, pavojaus švilpukas ant krūtinės dirželio, kilpos įrangai, sutraukimo dirželiai, atšvaitai. Suderinama su dauguma gėrimo sistemų.

  9695
  FERRINO Lynx 30

  Lengva multifunkcinė kuprinė su daug patogių sprendimų kalnams. Atskiras skyrelis katėms ar virvei, greitas priėjimas prie sniego kastuvo ar lazdų, laikikliai slidėms ir kitam inventoriui. Gerai kvėpuojanti nugaros dalis, šviesą atspindintys elementai, švilpukas krūtinės dirželyje. Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina SOS instrukcija. Puiki kuprinė kopimams kalnuose tiek žiemą, tiek vasarą!

  8995
  FERRINO Lynx 25

  Skitouring kuprinė dienos iškyloms. Apatinėje dalyje skyrelis katėms, dirželiai slidėms tvirtinti, laikikliai ledkirčiui ir kitams inventoriui. Gerai kvėpuojanti nugaros dalis, šviesą atspindintys elementai. Į komplektą įeina SOS instrukcija. Puiki kuprinė nuotykiams ant sniego!

  7995