Priedai palapinėms

 • Kuoliukai palapinei BasicNature Halfround

  Plieniniai kuoliukai palapinei. Ilgis 18 cm, komplektas 6 vnt.

  895
  Karabininiai kabliukai BasicNature

  Įvairiausiems poreikiams - pakabinti daiktams palapinėje, įtempti virvutę ir pan. Plastikas atsparus šalčiui, dydis 5x2,3 cm, plotis 0,6 cm. Komplektas 10 vnt.

  695
  Kuoliukai palapinei BasicNature Y-Stake

  Labai lengvi ir tvirti kuoliukai iš grūdinto aliuminio. Su refleksinės virvutės kilpa, matoma tamsoje. Ilgis 18 cm, svoris 14 g/vnt, komplektas 6 vnt.

  895
  SALEWA groundsheet Sierra Leone

  Paklotas po palapine Sierra Leone. Labai patogus ir praktiškas priedas palapinei. Ne visada randame švarią ir gražią aikštelę stovyklavietei. Purvas, drėgmė, sniegas ir kiti nemalonūs dalykai kartais komplikuoja nakvynes gamtoje. Paklotas padės išvengti nešvarumų, palapinės dugnas bus kaip naujas. O paklotą bus nesunku išdžiovinti!

  5995 - 6995
  SALEWA groundsheet Litetrek

  Labai patogus ir praktiškas priedas palapinei. Ne visada randame švarią ir gražią aikštelę stovyklavietei. Purvas, drėgmė, sniegas ir kiti nemalonūs dalykai kartais komplikuoja nakvynes gamtoje. Paklotas padės išvengti nešvarumų, palapinės dugnas bus kaip naujas. O paklotą bus nesunku išdžiovinti!

  Skirtas palapinei Litetrek.

  5995 - 6995
  SALEWA groundsheet Denali

  Paklotas po palapine Denali. Labai patogus ir praktiškas priedas palapinei. Ne visada randame švarią ir gražią aikštelę stovyklavietei. Purvas, drėgmė, sniegas ir kiti nemalonūs dalykai kartais komplikuoja nakvynes gamtoje. Paklotas padės išvengti nešvarumų, palapinės dugnas bus kaip naujas. O paklotą bus nesunku išdžiovinti!  

  5995 - 6995