Via ferrata

 • SKYLOTEC SKYSAFE Sam

  Skyfafe Sam komplektas yra speciali Skysafe III versija vaikams. Progresyvus absorberis užtikrina maksimalią apsaugą lengviems kopėjams. Ergonomika pritaikyta vaikų poreikiams. Į apraišus segasi praktiškas CONLOOP karabinas - visada paprasta jaustis saugiai!
   

  9000
  SKYLOTEC SKYSAFE III

  Nenuostabu, kad Skysafe yra populiariausias Skylotec Via ferrata komplektas. Patogūs, plačiai atsidarantys plieniniai karabinai - labai lengva persisegti. Smūgio absorberis veikia pakopomis, priklausomai nuo kopėjo svorio - tai reiškia ypatingą apsaugą lengviems kopėjams. Į apraišus segasi praktiškas CONLOOP karabinas - visada paprasta jaustis saugiai!
   

  11000
  SKYLOTEC RIDER 3.0

  Pats šiuolaikiškiausias ir inovatyviausias Via ferrata komplektas! Nesvarbu ar jūs naujokas ar patyręs profesionalas, išmani komplekto konstrukcija garantuoja saugumą. Pakilimo įtaisas blokuoja kritimą, o absorberis laipsniškai sušvelnina kritimo smūgį. Absorberis prisitaiko prie lengviausių ir sunkiausių kopėjų (25-120kg). Dar viena unikali ypatybė - persegimo karabinas tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams kopėjams.
   

  19500