Kilpos

 • Beal Jammy 60 cm

  Puiki smulkmena kalnams! 5,5 mm skersmens repšniūro kilpa - susiūta ir paruošta naudojimui, nebereikia rišti mazgo. Kaip “čiuptuką” galima naudoti ant bet kokio skersmens pagrindinės virvės. Labai tvirta, net įkaitus dėl trinties - tuo pačiu ypatingai lengva. Sujungimo vietos apsauga. Panaudojimas: saugos mazgui leidžiantis arba ištraukinėjant svorį. Rekomenduojamas mazgas: “čiuptukas”, “prancūziškas čiuptukas”. 

  2095
  SKYLOTEC X-PRESS

  Poliamido atotampų kilpa, skirta susidėvėjusioms atotampų kilpoms pakeisti. Rekomenduojama keisti atotampų kilpas kas 2 metus.
   

  295 - 450
  SKYLOTEC X-PRESS DYNA

  Dyneema atotampų kilpa, skirta susidėvėjusioms atotampų kilpoms pakeisti. Rekomenduojama keisti atotampų kilpas kas 2 metus.
   

  350 - 495
  SKYLOTEC Vario Loop

  “Grandinės” formos saugos kilpa iš 19 mm pločio Dyneema ir poliesterio juostų. Idealus pasirinkimas saugai organizuoti. 13 kilpelių ilgio reguliavimui.

   

  2595
  SKYLOTEC Rettungsschlinge

  16 mm pločio kilpa specialiai sukurta gelbėjimo darbams. Galima naudoti 4-6 metus.
   

  1995
  SKYLOTEC cipE

  cipE - pasaulinė naujovė - kilpa be sujungimo! Susiųtos kilpos gali atlaikyti didelias apkrovas, tačiau susiuvimo vieta yra potencialiai silpnas taškas. SKYLOTEC pagamino pirmą pasaulyje kilpą be sujungimo taško. Tai reiškia, kad nėra jokio sujungimo, o tuo pačiu ir silnos vietos kilpoje. Super lengva 6 mm kilpa atlaiko 22 kN apkrovą ir yra idealus pasirinkimas sudėtingiems maršrutams.
   

  1795 - 2295
  SKYLOTEC Dyneema Sling 8 mm

  Ypatingai lengva ir lanksti Dyneema kilpa.
   

  895 - 1295
  SKYLOTEC Skysling II

  standartinė 16 mm pločio poliamido kilpa.

  595 - 1695