Kuprinės

 • Highlander Storm

  Talpus, praktiškas ir tvirtas. Pagamintas iš vandeniui atsparaus PVC (Tarpaulin) šis krepšys ypatingai patogus kelionėje. Krepšys turi patogius diržus ir gali būti nešamas kaip kuprinė. Kai nereikalinga, pečių diržai gali būti laikomi viduje. Rankenos galuose - patogu nešti dviese. Šoninės kišenės. Į pagrindinį dviejų krypčių užtrauktuką galima įkabinti spynelę. Papildomos kilpos - galima pririšti kitą krovinį. Puikus daiktas tiek paprastoje kelionėje, tiek tolimoje ekspedicijoje.

  7995 - 12000
  FERRINO Alu Frame

  Rėmas nepatogiems ir sunkiems kroviniams nešti - puikus pasirinkimas ekspedicijose. Nors sunkių krovinių pernešimas nėra pats maloniausias užsiėmimas, bet minkšti diržai, patogi nugara ir juosmens diržas padės nukakti į pačias tolimiausias bazines stovyklas pasaulio pakraštyje! Juosmens diržas turi dvi kišenes, kvėpuojantį nugaro pamušalą. Rėmas patogiai pastatomas ant žemės ir negriūva.

  24000
  Highlander Rambler 25 l

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Papildomos tvirtinimo kilpos viršuje, dvi kišenės su užtrauktuku šonuose. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  5995
  Highlander Rambler 20 l

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Papildomos tvirtinimo kilpos viršuje, kišenė su užtrauktuku. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  5550
  Highlander Trail

  Universali kuprinė. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi. Į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Suderinama su vandens gėrimo sistemomis. Dvi elastinės kišenės šonuose, kišenėlė su užtrauktuku, uždangalas nuo lietaus. 

  8295 - 9995
  Highlander Eagle 40 L

  Labai fukcionali kuprinė įvairiausiai veiklai. Dviejų krypčių užtrauktukai, kompresiniai diržai dydžio reguliavimui ar papildomų daiktų tvirtinimui. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi.  

  12900
  Highlander Summit

  Idealus pasirinkimas ilgai dienos ar savaitgalio kelionei. Labai lengva, bet tvirta. Ventiliuojama nugara, juosmens diržas. Dirželis ant krūtinės su švilpuku, į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kišenės šonuose, vidinė kišenėlė su kabliuku raktams. Šoniniai diržai, kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Uždangalas nuo lietaus.  

  9995 - 14900
  Highlander Tool Bag

  Paprastas, lengvas ir tvirtas medvilninio audinio krepšys su rankena ir diržu ant peties. Erdvus pagrindinis skyrius, praktiški sutraukimo žiedai, užsegimas. Puikus pasirinkimas karybos profesionalams, airsofto entuziastams, keliautojams.  

  3495
  Highlander Army Bag

  Paprastas, lengvas ir tvirtas medvilninio audinio krepšys su rankena ir diržu ant peties. Erdvus pagrindinis skyrius, praktiški sutraukimo žiedai, užsegimas. Atsparus vandeniui. Puikus pasirinkimas karybos profesionalams, airsofto entuziastams, keliautojams.   

  3495 - 4495
  FERRINO Maudit

  Pilnai atsitraukianti pagrindinė kuprinės dalis - labai patogu susidėti. Laikikliai ledkirčiui ir lazdoms, pavojaus švilpukas ant krūtinės dirželio, kilpos įrangai, sutraukimo dirželiai, atšvaitai. Suderinama su dauguma gėrimo sistemų. Turi Recco atšvaitą, kad asmuo būtų geriau pastebimas iš toli - rekomenduojama Vokietijos slidinėjimo asociacijos.

  15900
  FERRINO X-Track

  Super lengva kuprinėlė Trail Running mėgėjams! Labai stabili ir gerai paskirstanti svorį kuprinėlė. Didelės kišenės ant juosmens diržo - taip pasiekiamas puikus svorio subalansavimas ir stabilumas, du tvirtinimai lazdoms, švilpukas ant šoninio diržo, šviesą atpindintys elementai bėgimui tamsoje. Gerai kvėpuojanti kuprinėlės nugara, suderinama su vandens gėrimo sistemomis.

  8995
  SKYLOTEC Buddy Bag

  Kuprinė mažiesiems alpinistams. Sukurta maksimaliam jaunųjų kopėjų patogumui, atsižvelgiaint į vaikų anatomijos ypatumus. Kilpos laipiojimo inventoriui ir t.t. - viskas kaip suaugusiam alpinistui!


   

  4995