Kuprinės

 • Highlander Ben Nevis

  Labai komfortiška klasikinė kuprinė. Tri Active System - patogiai reguliuojami pečių, krūtinės ir juosmens diržai. Juosmens diržas su kišenėlėmis. Šoninės kišenės - pvz. gertuvei. Kilpos inventoriui tvirtinti, reguliuojami dirželiai šonuose ir priekyje - lengva tvirtinti pvz. kilimėlį ar lazdas. Uždangalas nuo lietaus. Pagrindinis kuprinės skyrius gali būti padalintas į dvi dalis. Pagaminta iš aukštos kokybės, tvirto ir vandeniui atsparaus neilono audinio.

  13175
  Highlander hidrokuprinė Raptor

  Sportinė kuprinėlė su atšvaitais, praktiškais skyreliais, vandens talpa ir gėrimo vamzdeliu, kišenėlėmis ant juosmens diržo. Nugarėlė Airmesh užtikrina puikią ventiliaciją.

  4495
  Highlander Storm

  Talpus, praktiškas ir tvirtas. Pagamintas iš vandeniui atsparaus PVC (Tarpaulin) šis krepšys ypatingai patogus kelionėje. Krepšys turi patogius diržus ir gali būti nešamas kaip kuprinė. Kai nereikalinga, pečių diržai gali būti laikomi viduje. Rankenos galuose - patogu nešti dviese. Šoninės kišenės. Į pagrindinį dviejų krypčių užtrauktuką galima įkabinti spynelę. Papildomos kilpos - galima pririšti kitą krovinį. Puikus daiktas tiek paprastoje kelionėje, tiek tolimoje ekspedicijoje.

  8495 - 12000
  Highlander Discovery

  Lengva trekingo kuprinė suu reguliuojama nugaros diržų sistema (65 ir 85 litrų variantuose). Patogūs pečių ir krūtinės diržai, juosmens diržas su kišenėle. Didelis pagrindinis skyrius gali būti padalintas į dvi dalis. Įvairios kilpos inventoriui tvirtinti, reguliuojami reguliuojami dirželiai šonuose ir priekyje, šoninės tinklinės kišenėlės. Uždangalas nuo lietaus.

  8995 - 12500
  Ferrino Narrows

  Kuprinė daugiadieniam trekingui. Viršutinė kišenė, saugi vidinė kišenė, šoninės kišenės, didelė pagrindinė dalis.Patogūs nugaros ir diržų paminkštinimai, krūtinės dirželis. Elastinga virvutė pririšti rūbams. Laikikliai ledkirčiui ir lazdoms, įvairūs laikikliai inventoriui pririšti (pvz. kilimėliui). Top modelis visiems trekams! Puikus kainos ir kokybės sąntykis.

  9995 - 10500
  FERRINO Lynx 25

  Skitouring kuprinė dienos iškyloms. Apatinėje dalyje skyrelis katėms, dirželiai slidėms tvirtinti, laikikliai ledkirčiui ir kitams inventoriui. Gerai kvėpuojanti nugaros dalis, šviesą atspindintys elementai. Į komplektą įeina SOS instrukcija. Puiki kuprinė nuotykiams ant sniego!

  7995
  FERRINO X-Track vest

  Visos geriausios funkcijos Trail Running mėgėjams! Specialiai sukurta sportui ir bėgimui raižytu reljefu. Lengvai priderinama pagal ūgį ir kompleksiją - Fast Adjustment system. Dvi kišenėlės ant pečių diržų šonuose gertuvėms, Tinklinė kišenė. Didelė tinklinė kišenė, du tvirtinimai lazdoms, švilpukas ant šoninio diržo, šviesą atpindintys elementai bėgimui tamsoje. Puikus pasirinkimas bet kuriai sportinei veiklai!

  11395
  FERRINO Finisterre Lady 40

  Ši kuprinė - tai puikus draugas bet kurioje kelionėje! Tinka įvairaus pobūdžio kelionėms, trekams ar kopimams. Didelis skyrelis viršutiniame kuprinės uždangale, saugus skyrelis vertingiems daiktams, dvi šoninės kišenės, galinė kišenė, kišenėlė ant juosmens diržo, kišenėlė kuprinės viduje. Dvi vietos lazdoms arba ledkirčiui, tvirtinimo diržai apačioje (pvz. palapinei), kilpos ant kuprinės viršaus (pvz. kilimėliui ar rūbams). Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina lietaus uždangalas.

  11295
  Highlander M.50 Pack

  Tvirta ir funkcionali kuprinė įvairiai veiklai - kelionėms, žygiams, ekstremalioms veikloms, sukarintam sportui, medžioklei ir žūklei. Visi užtrauktukai dviejų krypčių. Dirželiai dydžio reguliavimui ir kuprinės turinio fiksavimui. 6-ios tvirtinimo juostos gale ir po 3-is juostas ant kišenių. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system su reguliuojamu juosmens diržu ir greitu atsegimu. Uždangalas nuo lietaus ir atskiras dėklas laptopui.

  8495
  Boll TOWER 48+12

  Kuprinė skirta kelionėms pėsčiomis. Dėl techninių charakteristikų gali būti pritaikoma daugybei skirtingų užsiemimų.

  15053
  FERRINO Finisterre 48

  Ši kuprinė - tai puikus draugas bet kurioje kelionėje! Tinka įvairaus pobūdžio kelionėms, trekams ar kopimams. Didelis skyrelis viršutiniame kuprinės uždangale, saugus skyrelis vertingiems daiktams, dvi šoninės kišenės, galinė kišenė, kišenėlė ant juosmens diržo, kišenėlė kuprinės viduje. Dvi vietos lazdoms arba ledkirčiui, tvirtinimo diržai apačioje (pvz. palapinei), kilpos ant kuprinės viršaus (pvz. kilimėliui ar rūbams). Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina lietaus uždangalas.

  11895
  FERRINO Transalp Lady 60

  Graži ir praktiška trekinginė kuprinė - pečių ir liemens diržai pritaikyti moteriškai anatomijai. Nugaros dalis puikiai “kvėpuojanti”, labai patogūs pečių diržai. Visos galimybės patogiai susidėti daiktus: viršutinis uždangalas su dviem skyreliais, saugumo skyrelis, dvi šoninės kišenės, dvi tinklinės kišenės, priekinė kišenė, dvi kišenėlės ant liemens diržo (pvz. kremui ar fotoaparatui). Apatinėje kuprinės dalyje stambus užtrauktukas - patogu atidaryti tik apačią. Dvi tvirtinimo kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Dirželiai kuprinės apačioje ir viršuje (pvz. kilimėliui). Suderinama su vandens gėrimo sistema.

  14495