Kuprinės

 • Ferrino Narrows

  Kuprinė daugiadieniam trekingui. Viršutinė kišenė, saugi vidinė kišenė, šoninės kišenės, didelė pagrindinė dalis.Patogūs nugaros ir diržų paminkštinimai, krūtinės dirželis. Elastinga virvutė pririšti rūbams. Laikikliai ledkirčiui ir lazdoms, įvairūs laikikliai inventoriui pririšti (pvz. kilimėliui). Top modelis visiems trekams! Puikus kainos ir kokybės sąntykis.

  9995 - 10500
  FERRINO Lynx 25

  Skitouring kuprinė dienos iškyloms. Apatinėje dalyje skyrelis katėms, dirželiai slidėms tvirtinti, laikikliai ledkirčiui ir kitams inventoriui. Gerai kvėpuojanti nugaros dalis, šviesą atspindintys elementai. Į komplektą įeina SOS instrukcija. Puiki kuprinė nuotykiams ant sniego!

  7995
  FERRINO X-Track vest

  Visos geriausios funkcijos Trail Running mėgėjams! Specialiai sukurta sportui ir bėgimui raižytu reljefu. Lengvai priderinama pagal ūgį ir kompleksiją - Fast Adjustment system. Dvi kišenėlės ant pečių diržų šonuose gertuvėms, Tinklinė kišenė. Didelė tinklinė kišenė, du tvirtinimai lazdoms, švilpukas ant šoninio diržo, šviesą atpindintys elementai bėgimui tamsoje. Puikus pasirinkimas bet kuriai sportinei veiklai!

  11395
  FERRINO Finisterre Lady 40

  Ši kuprinė - tai puikus draugas bet kurioje kelionėje! Tinka įvairaus pobūdžio kelionėms, trekams ar kopimams. Didelis skyrelis viršutiniame kuprinės uždangale, saugus skyrelis vertingiems daiktams, dvi šoninės kišenės, galinė kišenė, kišenėlė ant juosmens diržo, kišenėlė kuprinės viduje. Dvi vietos lazdoms arba ledkirčiui, tvirtinimo diržai apačioje (pvz. palapinei), kilpos ant kuprinės viršaus (pvz. kilimėliui ar rūbams). Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina lietaus uždangalas.

  11295
  FERRINO X-Ride 10

  Lengva ir kompaktiška kuprinėlė, skirta važiavimui dviračiu ar bėgiojimui. Kuprinės nugarėlė yra 47 cm aukščio, kas leidžia puikiai subalansuoti kuprinėlę kiekvienam naudotojui. Ergonomiški diržai ir nugarėlė iš puikiai kvėpuojančio Mesh audinio. Šoninės kišenės gertuvei iš Mesh audinio. Saugi kišenė raktams su žiedu, speciali kišenė minkštai vandens talpai su galimybe atsigerti nenusiiimant kuprinės. Kilpos ant diržų papildomoms gertuvėms, rankena nešimui, dirželis ant krūtinės, švilpukas, lazdų laikikliai, kilpa gale saugos lemputei pritvirtinti. Šviesą atspindintis logotipas ir dekoratyvinės juostos gerai matomos tamsoje.

  5995
  FERRINO Fitzroy

  Labai patogi kuprinė: laikikliai ledkirčiui ir lazdoms, pavojaus švilpukas ant krūtinės dirželio, kilpos įrangai, sutraukimo dirželiai, atšvaitai. Suderinama su dauguma gėrimo sistemų.

  9695
  FERRINO Lynx 30

  Lengva multifunkcinė kuprinė su daug patogių sprendimų kalnams. Atskiras skyrelis katėms ar virvei, greitas priėjimas prie sniego kastuvo ar lazdų, laikikliai slidėms ir kitam inventoriui. Gerai kvėpuojanti nugaros dalis, šviesą atspindintys elementai, švilpukas krūtinės dirželyje. Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina SOS instrukcija. Puiki kuprinė kopimams kalnuose tiek žiemą, tiek vasarą!

  8995
  FERRINO X-Track

  Super lengva kuprinėlė Trail Running mėgėjams! Labai stabili ir gerai paskirstanti svorį kuprinėlė. Didelės kišenės ant juosmens diržo - taip pasiekiamas puikus svorio subalansavimas ir stabilumas, du tvirtinimai lazdoms, švilpukas ant šoninio diržo, šviesą atpindintys elementai bėgimui tamsoje. Gerai kvėpuojanti kuprinėlės nugara, suderinama su vandens gėrimo sistemomis.

  6495 - 11795
  FERRINO Durance Lady 32

  Labai universali ir kompaktiška kuprinė trekingui. Optimalia nugaros ventiliacija. “Lady” modelis turi pečių ir liemens diržus, pritaikytus moteriškai anatomijai. Kuprinė gali būti naudojama tiek dienos iškylai, tiek ilgam trekingo maršrutui - bet kuriuo atveju, Jūsų kelionės daiktai bus gerai supakuoti: skyrelis ant kuprinės viršaus, saugumo skyrelis, dvi šoninės kišenės, priekinė kišenė, nedidelė kišenėlė ant liemens diržo (pvz. kremui ar fotoaparatui), vidinė kišenė kuprinės viduje. Apatinėje kuprinės dalyje stambus užtrauktukas - patogu atidaryti tik apačią. Dvi tvirtinimo kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Dirželiai kuprinės apačioje kilimėliui. Suderinama su vandens gėrimo sistema ir uždangalu nuo lietaus.

  10350
  FERRINO X-Speedy

  Ergonomiškas ir lengvas juosmens diržas-krepšys, skirtas bėgiojimui ar važiavimui dviračiu. Patogu įsidėti gertuvę. Turi dvi kišenes su užtrauktukais. Vietos, besiliečiančios su kūnu, pasiūtos iš kvėpuojančio Mesh audinio. Šviesą atspindintis logotipas ir dekoratyvinės juostos gerai matomos tamsoje. Švilpukas ir žiedas raktams. Gertuvė neįeina į kompletą, parodyta sąlyginai.

  2995
  FERRINO Durance

  Labai universali ir kompaktiška kuprinė trekingui. Optimalia nugaros ventiliacija. Kuprinė gali būti naudojama tiek dienos iškylai, tiek ilgam trekingo maršrutui - bet kuriuo atveju, Jūsų kelionės daiktai bus gerai supakuoti: skyrelis ant kuprinės viršaus, saugumo skyrelis, dvi šoninės kišenės, priekinė kišenė, nedidelė kišenėlė ant liemens diržo (pvz. kremui ar fotoaparatui), vidinė kišenė kuprinės viduje. Apatinėje kuprinės dalyje stambus užtrauktukas - patogu atidaryti tik apačią. Dvi tvirtinimo kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Dirželiai kuprinės apačioje kilimėliui. Suderinama su vandens gėrimo sistema ir uždangalu nuo lietaus.

  10295 - 10795
  SKYLOTEC Buddy Bag

  Kuprinė mažiesiems alpinistams. Sukurta maksimaliam jaunųjų kopėjų patogumui, atsižvelgiaint į vaikų anatomijos ypatumus. Kilpos laipiojimo inventoriui ir t.t. - viskas kaip suaugusiam alpinistui!


   

  4995