Kuprinės

 • Ferrino X-Belt

  Lengvas diržas su kišenėlėmis (telefonui, raktams ir pan.). Idealus pagalbininkas bėgiojant ar važiuojant dviračiu. Tamsoje bus saugiau - diržas turi šviesą atspindinčias juostas.  

  2795
  FERRINO Alu Frame

  Rėmas nepatogiems ir sunkiems kroviniams nešti - puikus pasirinkimas ekspedicijose. Nors sunkių krovinių pernešimas nėra pats maloniausias užsiėmimas, bet minkšti diržai, patogi nugara ir juosmens diržas padės nukakti į pačias tolimiausias bazines stovyklas pasaulio pakraštyje! Juosmens diržas turi dvi kišenes, kvėpuojantį nugaro pamušalą. Rėmas patogiai pastatomas ant žemės ir negriūva.

  24000
  Highlander Rambler 25 l

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Papildomos tvirtinimo kilpos viršuje, dvi kišenės su užtrauktuku šonuose. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  5995
  Highlander Rambler 20 l

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Papildomos tvirtinimo kilpos viršuje, kišenė su užtrauktuku. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  5550
  Highlander Trail

  Universali kuprinė. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi. Į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Suderinama su vandens gėrimo sistemomis. Dvi elastinės kišenės šonuose, kišenėlė su užtrauktuku, uždangalas nuo lietaus. 

  8295 - 9995
  Highlander Eagle 40 L

  Labai fukcionali kuprinė įvairiausiai veiklai. Dviejų krypčių užtrauktukai, kompresiniai diržai dydžio reguliavimui ar papildomų daiktų tvirtinimui. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi.  

  12900
  FERRINO X-Track

  Super lengva kuprinėlė Trail Running mėgėjams! Labai stabili ir gerai paskirstanti svorį kuprinėlė. Didelės kišenės ant juosmens diržo - taip pasiekiamas puikus svorio subalansavimas ir stabilumas, du tvirtinimai lazdoms, švilpukas ant šoninio diržo, šviesą atpindintys elementai bėgimui tamsoje. Gerai kvėpuojanti kuprinėlės nugara, suderinama su vandens gėrimo sistemomis.

  8995
  Ferrino uždangalas kuprinei

  Vandeniui atsparus uždangalas kuprinei iš Poliesterio audinio. Visu perimetru turi gumelę patogiam užtempimui. Saugo kuprinę ir daiktus!  

  2295 - 3295
  SKYLOTEC Buddy Bag

  Kuprinė mažiesiems alpinistams. Sukurta maksimaliam jaunųjų kopėjų patogumui, atsižvelgiaint į vaikų anatomijos ypatumus. Kilpos laipiojimo inventoriui ir t.t. - viskas kaip suaugusiam alpinistui!


   

  4995
  Salewa uždangalas kuprinei

  Vandeniui atsparus uždangalas kuprinei, visos siūlės suvirintos.  

  1995
  Spynelė krepšiui TSA

  Skaičių kombinacija užrakinama spynelė krepšiams, kuprinėms. Atitinka TSA Lock taisykles (Transportation Security Administration of the USA) - muitinė gali nepažeisdama bagažo savo raktu atidaryti ir atlikti daiktų patikrą. Šios taisyklės galioja daugelio šalių oro uostuose.  

  995
  Sagtelė kuprinės užtraukimui Tanka

  Sagtelė skirta užtraukimui virvute - bet kuriai kuprinei, daiktmaišiui ar striukės gobtuvui.  

  079