Kelionei

 • Highlander Ben Nevis

  Labai komfortiška klasikinė kuprinė. Tri Active System - patogiai reguliuojami pečių, krūtinės ir juosmens diržai. Juosmens diržas su kišenėlėmis. Šoninės kišenės - pvz. gertuvei. Kilpos inventoriui tvirtinti, reguliuojami dirželiai šonuose ir priekyje - lengva tvirtinti pvz. kilimėlį ar lazdas. Uždangalas nuo lietaus. Pagrindinis kuprinės skyrius gali būti padalintas į dvi dalis. Pagaminta iš aukštos kokybės, tvirto ir vandeniui atsparaus neilono audinio.

  13175
  COBER Easy Clip Yellow 2.0

  Reguliuojamo ilgio, teleskopinė, dviejų sekcijų šiaurietiško vaikščiojimo lazda. Su patogia ilgio reguliavimo sistema ir ypač patogiu dirželiu.

  4790
  BRUNTON kompasas TruArc 15

  Kompasas su TruArc (TM) Global Needle ir Ever-Nort (TM) sistemomis. Kompasas tinka naudoti ir dieną, ir naktį, o triguba klinometrų sistema duoda greitus ir tikslius duomenis. 

  Tamsoje liuminescuojantis modelis (azimutas, adata, krypties rodyklė ir vizorius - iki 8 val.) 

  7550 - 8550
  FERRINO Alu Frame

  Rėmas nepatogiems ir sunkiems kroviniams nešti - puikus pasirinkimas ekspedicijose. Nors sunkių krovinių pernešimas nėra pats maloniausias užsiėmimas, bet minkšti diržai, patogi nugara ir juosmens diržas padės nukakti į pačias tolimiausias bazines stovyklas pasaulio pakraštyje! Juosmens diržas turi dvi kišenes, kvėpuojantį nugaro pamušalą. Rėmas patogiai pastatomas ant žemės ir negriūva.

  20000
  Boll ROO

  Daugiafunkcinė vaikiška kuprinė, pasižyminti suaugusiųjų kuprinių kokybe. Kuprinė pritaikoma mokyklai, darželiui ar trumpoms kelionėms. Tinka 105 cm. ūgio ir aukštesniems vaikams.
   

  3295
  AMPHIBIOUS Deep Case

  Vandeniui atsparus krepšelis, pritaikytas ypač sudėtingiems nardymams. Maksimalus AMPHIBIOUS siūlomas atsparumas vandeniui (7 klasės) apsaugo daiktus net 50 m gylyje. Pagamintas iš tvirto PVC HD šis produktas yra puikus pasirinkimas kiekvienam rimtai nardančiam žmogui.  

  3400
  Highlander M.50 Pack

  Tvirta ir funkcionali kuprinė įvairiai veiklai - kelionėms, žygiams, ekstremalioms veikloms, sukarintam sportui, medžioklei ir žūklei. Visi užtrauktukai dviejų krypčių. Dirželiai dydžio reguliavimui ir kuprinės turinio fiksavimui. 6-ios tvirtinimo juostos gale ir po 3-is juostas ant kišenių. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system su reguliuojamu juosmens diržu ir greitu atsegimu. Uždangalas nuo lietaus ir atskiras dėklas laptopui.

  8495
  AMPHIBIOUS TankBag

  Universali bako-centrinė daiktadėžė motociklams. Lengvai pritaisoma su komplekte esančiais diržais bei suderinama su MULTI-FIX sistema. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui norinčiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus, kuriuos visada reikia turėti šalia. 

  10800
  AMPHIBIOUS Protect 02

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis išmanųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2400
  AMPHIBIOUS X-Light evo

  Krepšelis pagamintas iš TPU UL 70 D ir yra ypač lengvas bei kompaktiškas. Tinka susidėti rūbams vandeniui neatspariuose krepšiuose ar kuprinėse, nešiojamiems ar planšetiniams kompiuteriams, telefonams ir t.t.  

  3500 - 4700
  AMPHIBIOUS Overland Light evo

  Tvirta ir patogi kuprinė COMFORT pritaikyta intesyviam naudojimui. OVERLAND Light evo tai lengvesnė ir kompaktiškesnė kuprinės OVERLAND versija.

  13600 - 15000
  AMPHIBIOUS Amarouk

  Tvirtas krovininis krepšys, kuris buvo sukurtas važinėjimui dviračiu arba motociklu, bet yra lengvai pritaikomas panaudoti įvairiose situacijose. 

  6800