Kelionei

 • AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  SKYLOTEC Buddy Bag

  Kuprinė mažiesiems alpinistams. Sukurta maksimaliam jaunųjų kopėjų patogumui, atsižvelgiaint į vaikų anatomijos ypatumus. Kilpos laipiojimo inventoriui ir t.t. - viskas kaip suaugusiam alpinistui!


   

  4995
  FERRINO Finisterre 38

  Ši kuprinė - tai puikus draugas bet kurioje kelionėje! Tinka įvairaus pobūdžio kelionėms, trekams ar kopimams. Didelis skyrelis viršutiniame kuprinės uždangale, saugus skyrelis vertingiems daiktams, dvi šoninės kišenės, galinė kišenė, kišenėlė ant juosmens diržo, kišenėlė kuprinės viduje. Dvi vietos lazdoms arba ledkirčiui, tvirtinimo diržai apačioje (pvz. palapinei), kilpos ant kuprinės viršaus (pvz. kilimėliui ar rūbams). Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina lietaus uždangalas.

  15900
  COBER Anapurna 3

  Trijų dalių trekinimo lazdos, pagamintos iš aliuminio lydinio.

  *Kaina nurodyta už vieną lazdą.

  1490
  Highlander Summit

  Idealus pasirinkimas ilgai dienos ar savaitgalio kelionei. Labai lengva, bet tvirta. Ventiliuojama nugara, juosmens diržas. Dirželis ant krūtinės su švilpuku, į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kišenės šonuose, vidinė kišenėlė su kabliuku raktams. Šoniniai diržai, kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Uždangalas nuo lietaus.  

  9995 - 14900
  AMPHIBIOUS V-Led

  Žalia, gerai matoma LED švieselė, kurią galima naudoti iki 100 m gylyje. 

  2100
  AMPHIBIOUS Protect iPad

  Sukurtas specialiai planšetiniams kompiuteriams ši krepšelis apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginiais. 

  4600
  AMPHIBIOUS Onix

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT su užtraukiamu apsauginiu dangčiu tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. 
   

  7900
  AMPHIBIOUS Impact

  Vandeniui atsparus krepšys su smūgius sugeriančiu, pripučiamu vidumi. Krepšys IMPACT tinka naudoti tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose bei kuprinėse ir apsaugo Jūsų daiktus tiek nuo drėgmes ir dulkių, tiek nuo smūgių. 

  4900 - 5900
  AMPHIBIOUS V-Clear

  Ypač tvirta kuprinė REMOVABLE pritaikyta intesyviam naudojimui. Nuimami diržai, suderinamumas su Multi-Fix sistema ir juosmens diržais (į komplektą neįeina) leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose. Permatoma juosta priekyje leidžia matyti kas yra kuprinėje jos neatidarius.

  6900 - 8300
  AMPHIBIOUS Kaangoo

  Juosmens krepšelis skirtas kasdieniam naudojimui. KANGOO yra ypač mažo svorio ir nedidelio tūrio, todėl nenaudojamas netrukdo. Ypač gerai tinka važinėjant dviračiu arba motociklu.

  4200
  AMPHIBIOUS Multi Dry

  Vandeniui atsparūs maišeliai pagaminti iš minkšto, bet tvirto, permatomo PVC su specialia Velcro-Roll uždarymo sistema. Tinka įvairių smulkių daiktų saugojimui (dokumentai, žemėlapis, telefonas ir pan.). Trijų skirtingų dydžių komplektas.

  1900