Kelionei

 • AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  Sagtis kuprinės diržui NM

    Plati sagtis kuprinės juosmens diržui (50 mm). Tinka praktiškai visoms kuprinėms. 

  395
  COBER Mountain plus

  Trijų dalių, keičiamo ilgio trekingo lazdos. Du užveržimo tipo fiksatoriai. Minkšto putų plastiko rankena. Keičiamas lankelis.

  5690
  AMPHIBIOUS Photo Case

  Daugumai fotoaparatų tinkantis, vandeniui atsparus dėklas. Pagamintas iš tvirto PVC, permatomas abiejose pusėse šis produktas leidžia fotografuoti ir filmuoti bet kur vandenyje.  

  2400
  FERRINO X-Track

  Super lengva kuprinėlė Trail Running mėgėjams! Labai stabili ir gerai paskirstanti svorį kuprinėlė. Didelės kišenės ant juosmens diržo - taip pasiekiamas puikus svorio subalansavimas ir stabilumas, du tvirtinimai lazdoms, švilpukas ant šoninio diržo, šviesą atpindintys elementai bėgimui tamsoje. Gerai kvėpuojanti kuprinėlės nugara, suderinama su vandens gėrimo sistemomis.

  8995
  AMPHIBIOUS Apex

  Tvirta kuprinė COMPACT tinkanti visiems OUTDOOR sportams. Neperšlampama kuprinė apsaugo Jūsų daiktus nuo drėgmės, o trys Mesh kišenėlės leidžia patogiai susidėti vandens nebijančius daiktus.
   

  9900
  SILVA kompasas Expedition S

   

  Silva kompasų flagmanas! Expedition S patenkins maksimalius keliautojų poreikius. Papildomos funkcijos, reguliuojama deklinacija, padidinimo stiklas, klinometras, mąstelis coliais ir mm. Patogu naudoti su GPS. Atsparus vandeniui, dirželis su mąsteliu ir papildomos mąstelio kortelės, veidrodinis dangtelio paviršius. Tamsoje švytintys elementai - nepaklysite ir naktį!  
    

  7495
  AMPHIBIOUS MotoBag

  Krepšys MOTOBAG yra sukurtas nuotykiams ant dviejų ratų ekstremaliomis sąlygomis. PVC HD+ 1000 D užtikrina ypatingą tvirtumą ir patikimumą. 

  30000
  AMPHIBIOUS SoftSeat

  Tai pirmoji universali, savaime prisipučianti pagalvėlė motociklui. Dėl oro vožtuvo ir sudėtyje esančių minkštų, bei švelnių medžiagų, SOFTSEAT yra pritaikomas kiekvieno motociklininko reikmėms. Neslystantis, švelnus, patogus ir lengvai pritaisomas šis produktas idealiai tinka visiems motociklininkams. 

  9100 - 10800
  AMPHIBIOUS Protect 01

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis mobilųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2200
  AMPHIBIOUS Voyager

  Tvirtas krovininis krepšys, kurį galima panaudoti įvairiose situacijose. Krepšio viršuje yra atskira kišenėlė uždaroma neperšlampamu dangčiu. Šios kišenėles dėka galima greitai ir patogiai prieiti prie kai kurių krepšyje VOYAGER sukrautų daiktų. 

  9600 - 10800
  AMPHIBIOUS Jolly

  Praktiškas, plokščias krepšelis tinkantis susidėti kasdieniams, smulkiems daiktams ir apsaugoti juos nuo vandens, drėgmės ir purvo. 

  1500