Kelionei

 • Highlander Ben Nevis

  Labai komfortiška klasikinė kuprinė. Tri Active System - patogiai reguliuojami pečių, krūtinės ir juosmens diržai. Juosmens diržas su kišenėlėmis. Šoninės kišenės - pvz. gertuvei. Kilpos inventoriui tvirtinti, reguliuojami dirželiai šonuose ir priekyje - lengva tvirtinti pvz. kilimėlį ar lazdas. Uždangalas nuo lietaus. Pagrindinis kuprinės skyrius gali būti padalintas į dvi dalis. Pagaminta iš aukštos kokybės, tvirto ir vandeniui atsparaus neilono audinio.

  15700 - 17900
  AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  BRUNTON Torpedo 2800

  Puikus įkroviklio ir akumuliatoriaus hibridas tinkantis kelionėms mašina, pėsčiomis ar stovyklavimui. Legvai naudojamas (tereikia prijungti 12V prietaisą), tvirtas ir labai praktiškas BRUNTON Torpedo gali būti pritaikytas kaip tarpinė jungtis norint pakrauti elektronikos prietaisus mašinoje arba kaip akumuliatorius (kai pakrautas) norint pakrauti elektronikos prietaisus gamtoje. Torpedo galima pakrauti nuo mašinoje esančio cigarečių lizdo, micro USB laido ar saulės energijos elementų.

  3990
  FERRINO Rambler 75

  Daugiafunkcinė kuprinė kelionėms ir trekams. Gerai kvėpuojanti nugaros dalis. Saugi kišenė kuprinės viduje, dvi šoninės kišenės, galinė kišenė, nedidelė kišenė ant juosmens diržo. Kilpos lazdos tvirtinti, diržai kuprinės apčioje kilimėliui ar pan. Į komplektą įeina uždangalas nuo lietaus. Suderinama su gėrimo sistema. Į komplektą įeina lietaus uždangalas.

  19900
  COBER Classic

  Trijų dalių, keičiamo ilgio trekingo lazdos. Du užveržimo tipo fiksatoriai. Minkšto putų plastiko rankena. Keičiamas lankelis.

  4590
  AMPHIBIOUS BasePack

  Pirmoji AMPHIBIOUS vandeniui atspari kuprinė. Specialus dizainas leidžia kuprinę pritaikyti įvairiose situacijose ir saugo Jūsų įrangą, rūbus ir daiktus nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio bei purvo. Patogi kuprinės forma ir diržų sistema leidimąsi padaro daug saugesnį, o lipimą daug patogesnį. 

  11600
  AMPHIBIOUS Protect iPad

  Sukurtas specialiai planšetiniams kompiuteriams ši krepšelis apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginiais. 

  4600
  AMPHIBIOUS Paminkštinti pečių diržai

  Paminkštinti pečių diržai skirti CARGO krovininiams krepšiams.  

  2200
  AMPHIBIOUS Vega

  Tvirta ir praktiška ULTRA COMPACT kuprinė kurią galima transformuoti į lengvą, per petį permetamą krepšelį. Idealiai tinka nešiotis 38 cm skersmens kompiuterį.
   

  11700
  AMPHIBIOUS Impact

  Vandeniui atsparus krepšys su smūgius sugeriančiu, pripučiamu vidumi. Krepšys IMPACT tinka naudoti tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose bei kuprinėse ir apsaugo Jūsų daiktus tiek nuo drėgmes ir dulkių, tiek nuo smūgių. 

  4900 - 5900
  AMPHIBIOUS Koala

  Tvirtas ir kompaktiškas juosmens krepšys tinkantis kelionėms pėsčiomis, dviračiais ir motociklais bet kokiu oru. 

  5600 - 6800
  AMPHIBIOUS Yucatan

  Ypač tvirta ir labai lengva kuprinė REMOVABLE specialiai sukurta važinėjimui dviračiu ir motociklu, bet puikiai tinka ir visoms kitoms OUTDOOR veikloms. Nuimami diržai, suderinamumas su Multi-Fix sistema ir juosmens diržais (į komplektą neįeina) leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose. 

  7300 - 8700