Kelionei

 • AMPHIBIOUS Photo Zoom

  Daugumai fotoaparatų tinkantis, vandeniui atsparus dėklas su priartinimu iki 35 mm. Pagamintas iš tvirto PVC, permatomas abiejose pusėse šis produktas leidžia fotografuoti ir filmuoti bet kur vandenyje.  

  2890
  Ferrino lietaus apsiaustas 'Trekker'

  Labai praktiškas lietaus apsiaustas. Atsparumas vandeniui: 2000 mm. Pagamintas iš labai tvirto neilono audinio, kurio vidinė pusė aliuminizuota. Pilnai atsegamas iš priekio: turi užtrauktuką ir Velcro lipdukus. Ergonomiškas reguliuojamas galvos uždangalas, rankovės su Velcro lipdukais. Visos siūlės perklijuotos visiškam vandens atsparumui. Svarbiausia - nugaros dalis išplatinta taip, kad apsiaustą galima apsivilkti tiesiog ant kuprinės, t.y. jūs būsite sausi ir kuprinė bus sausa!

  7495
  Highlander Storm

  Talpus, praktiškas ir tvirtas. Pagamintas iš vandeniui atsparaus PVC (Tarpaulin) šis krepšys ypatingai patogus kelionėje. Krepšys turi patogius diržus ir gali būti nešamas kaip kuprinė. Kai nereikalinga, pečių diržai gali būti laikomi viduje. Rankenos galuose - patogu nešti dviese. Šoninės kišenės. Į pagrindinį dviejų krypčių užtrauktuką galima įkabinti spynelę. Papildomos kilpos - galima pririšti kitą krovinį. Puikus daiktas tiek paprastoje kelionėje, tiek tolimoje ekspedicijoje.

  8495 - 12000
  SKYLOTEC Buddy Bag

  Kuprinė mažiesiems alpinistams. Sukurta maksimaliam jaunųjų kopėjų patogumui, atsižvelgiaint į vaikų anatomijos ypatumus. Kilpos laipiojimo inventoriui ir t.t. - viskas kaip suaugusiam alpinistui!


   

  4995
  COBER Peak compact plus

  Trijų dalių, keičiamo ilgio trekingo lazdos. Du užveržimo tipo fiksatoriai. Minkšto putų plastiko rankena su prailginimu. Keičiamas lankelis. 

  7690
  AMPHIBIOUS i Case

  Vandeniui atsparus krepšelis, skirtas iPod ar iPhone įrenginiams. Atsparumas vandeniui iki 6 metrų gylio, Quick LOCK uždarymo sistema apsaugo Jūsų daiktus, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia naudotis šiais įrenginiais bet kur vandenyje. 

  3400
  AMPHIBIOUS Cofs Light evo

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. Kuprinė COFS yra specialiai suprojektuota važinėjimui dviračiu ar motociklu.
   

  12000
  AMPHIBIOUS Transparent

  Permatomas vandeniui atsparus krepšys. Tinka naudojimui tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose, bei kuprinėse. Pagamintas iš permatomo PVC, kad būtų galima neatidarius krepšio matyti kas jame sudėta. 

  1800 - 5900
  AMPHIBIOUS Koala Micron

  Tvirtas ir kompaktiškas juosmens krepšys tinkantis kelionėms pėsčiomis, dviračiais ir motociklais bet kokiu oru. KOALA MICRON yra lengvesnė juosmens krepšelio KOALA versija.

  4800
  AMPHIBIOUS Dry Map

  Vandeniui atsparus žemėlapio krepšelis pagamintas iš minkšto, bet tviro, permatomo PVC su specialia Zip-Press uždarymo sistema. Kampuose esančios skylutės padeda DRY MAP pritvirtinti prie daugumos paviršių. Nepakeičiamas produktas keliaujant baidarėmis, motociklais ir pėsčiomis. 

  1500
  AMPHIBIOUS Urika

  Ypač tvirta kuprinė REMOVABLE pritaikyta intesyviam naudojimui. Nuimami diržai ir suderinamumas su Multi-Fix sistema leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose.

  7600