Trekking

 • Alexika RONDO 4 Plus

  Klasikinė, laiko patikrinta konstrukcija. Du pilni karkaso lankai remiasi į žemę ir suformuoja palapinės kupolą, o trumpas puslankis - du patogius tambūrus, kad į palapinę būtų galima įeiti iš abiejų pusių. Daugiataškės atotampos, ventiliacijos sistema su vėjo klapanu, iki smulkmenų apgalvota vidinė palapinė leidžia keliauti bet kokiomis oro sąlygomis. Priešvėjinis "sijonėlis" visu palapinės perimetru. Tai labai padeda pučiant stipriam vėjui, lyjant ar sningant. Tokia konstrukcija taip pat sumažina šilumos nuostolius palapinėje.   

  39900
  SALEWA Litetrek

  Lengva 3-ų sezonų palapinė, skirta trekams kalnuose, kai svoris yra lemiamas faktorius. 100% save nešanti palapinės konstrukcija - didelis pliusas, kai palapinė statoma ant uolų ar nėra pakankamai vietos atotampoms. Galima pastatyti tik išorinį tentą. Puikus stabilumas vėjyje - testuota vėjo tunelyje (vėjo greitis 90 km/val). Lankai susikiša į “kišenėles” ir užkabinami išoriniais kabliukais - palapinė labai lengvai pastatoma dideliame vėjyje tiek ant uolų, tiek ant sniego. Reguliuojamos, tamsoje šviečiančios Dyneema atotampos ir tvirtinimo taškai perduoda apkrovas tiesiai į lankų konstrukciją. Ventiliacija reguliuojama užtrauktukais tiek iš vidaus, tiek iš išorės, įėjimas yra su tinkleliu nuo uodų. Galima komplektuoti su paklotu po palapine (užsakoma papildomai).

  35000 - 37500
  COLEMAN Cortes 3

  Labai kompaktiška, tačiau patogi tunelio tipo palapinė. Gera ventiliacija, stabili vėjyje ir per lietų. Didelis tambūras, daug vietos daiktams. Kadangi palapinės sienelės pakankamai stačios, viduje erdvu. Tambūro dalis ryški ir šviesi, o miegamoji palapinės dalis tamsi - galima ramiai numigti ir viduryje dienos!

  14900
  SALEWA Denali

  Tvirta universali 3-ų sezonų palapinė trekingui, kurios medžiagos ir konstrukcija ilgą laiką atlaikys bjaurių orų antpuolius! Save nešanti konstrukcija, kupolo forma, atskiri įėjimai iš abiejų pusių su patogiais tambūrais daiktams ar maisto gaminimui, šoninės angos ventiliacijai su užtrauktukais, tinkleliai nuo uodų, įvairios kišenės smulkiems daiktams. Į komplektą įeina kelioninis remonto rinkinys nenumatytiems siurprizams gamtoje. Galima komplektuoti su paklotu po palapine (užsakoma papildomai).

  28000 - 35000
  FERRINO Sintesi 2

  Ypatingai lengva vienasluoksnė palapinė - be jokių kompromisų svoriui ir funkcionalumui! Puikus pasirinkimas ieškantiems pačios lengviausios palapinės kelionėms pėsčiomis, dviračiu ar vandens žygiams.

  30000
  FERRINO Sintesi 1

  Ypatingai lengva vienasluoksnė palapinė - be jokių kompromisų svoriui ir funkcionalumui! Puikus pasirinkimas ieškantiems pačios lengviausios palapinės kelionėms pėsčiomis, dviračiu ar vandens žygiams.

  24000
  Alexika RONDO 2 Plus

  Klasikinė, laiko patikrinta konstrukcija. Du pilni karkaso lankai remiasi į žemę ir suformuoja palapinės kupolą, o trumpas puslankis - du patogius tambūrus, kad į palapinę būtų galima įeiti iš abiejų pusių. Daugiataškės atotampos, ventiliacijos sistema su vėjo klapanu, iki smulkmenų apgalvota vidinė palapinė leidžia keliauti bet kokiomis oro sąlygomis. Priešvėjinis "sijonėlis" visu palapinės perimetru. Tai labai padeda pučiant stipriam vėjui, lyjant ar sningant. Tokia konstrukcijai taip pat sumažina šilumos nuostolius palapinėje.  

  33900
  COLEMAN Darwin 4 Plus

  Greitai pastatoma palapinė, kuri turi “pliusą”: papildomą karkaso lanką priekyje, o tuo pačiu ir didelį tambūrą. Puiki palapinė kelionėms dviračiu ar automobiliu, poilsiui gamtoje ar savaitgalio iškyloms. Dideli tambūto langai įleidžia pakankamai šviesos net darganotą dieną. Dugnas tambūre gali būti nuimamas.

  17500
  Alexika TOWER 4 Plus

  Palapinės „Tower“ modifikacija. Palapinę juosia nuo vėjo apsauganti užlaida. Tai padeda esant vėjuotam orui su sniegu ir lietumi išsaugoti šilumą palapinės viduje. Užlaida palapinėje, kurioje yra didelis tambūras, padeda apsisaugoti po tentu ir nuo uodų.

  39999
  Alexika SCOUT 2

  Jei reikia nedidelės, lengvos palapinės neprarandant komforto, tai SCOUT geriausias pasirinkimas. Palapinė skirta žygiams pėsčiomis bet kokiu oru.

  24999
  Robens Starlight 1. 2

  Keliautojai įvertins šios palapinės mažą svorį ir patogumą. Lengvai pastatoma užkabinant dvigubais kabliukais. Pagrindinis lankas suformuoja pagrindinę palapinės erdvę, o keturi trumpi aliuminio vamzdeliai galuose sukuria papildomos vietos kojoms ir galvai. Tinklelis nuo uodų ir ventiliacijos angos orui.  

  27100 - 31700
  Robens Green Cone 4

  Patogi TIPI 4-iems keliautojams. Patogu atsistoti, keturi vamzdeliai kampuose sukuria papildomos erdvės palapinės kraštuose. Gera ventiliacija. Galima statyti tik išorinį tentą. Tradicinių palapinių mėgėjams!  

  47900