Krepšiai-Duffel

 • AMPHIBIOUS Cargo

  Tvirtas krovininis krepšys, pritaikytas intesyviam naudojimui. Krepšys CARGO yra ypač didelis ir turi plokščią dugną, suteikiantį galimybę patogiai sudėti stambius ir griozdiškus daiktus. CARGO neturi jokių išorinių kišenėlių. Šį produktą charakterizuoja paprastumas ir didžiulė talpa.  

  9300 - 12600
  AMPHIBIOUS Voyager Light evo

  Lengvas krovininis krepšys, kurį galima transformuoti į kuprinę. Krepšio viršuje yra atskira kišenėlė uždaroma neperšlampamu dangčiu. Šios kišenėles dėka galima greitai ir patogiai prieiti prie kai kurių krepšyje VOYAGER LIGHT evo sukrautų daiktų. 

  14500 - 16900
  AMPHIBIOUS Voyager

  Tvirtas krovininis krepšys, kurį galima panaudoti įvairiose situacijose. Krepšio viršuje yra atskira kišenėlė uždaroma neperšlampamu dangčiu. Šios kišenėles dėka galima greitai ir patogiai prieiti prie kai kurių krepšyje VOYAGER sukrautų daiktų. 

  9600 - 10800
  AMPHIBIOUS Amarouk

  Tvirtas krovininis krepšys, kuris buvo sukurtas važinėjimui dviračiu arba motociklu, bet yra lengvai pritaikomas panaudoti įvairiose situacijose. 

  6800
  AMPHIBIOUS Safe Camera

  Tvirtas krovininis krepšys, kurį galima panaudoti įvairiose situacijose. Vidus dengtas išimama smūgius sugeriančia medžiaga. Krepšio vidinius skyrelius galima keisti vietomis bei reguliuoti jų dydį. Į SAFE CAMERA sudėti daiktai yra apsaugoti nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio, purvo ir smūgių. Šis krepšys idealiai tinka kelionių metu sudėti delikačius daiktus: fotoaparatus, kameras ir t.t. 

  5200 - 7600