Bronislovas Matelis “Išgyvenimo dienoraštis”

 • Kraunamos nuotraukos
  1495
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Knygoje keturios tikros istorijos apie Lietuvos keliautojų ir alpinistų patirtis - dažnai labai tragiškas. Pamyras, Tian Šanis, Altajus, Tatrai - šiuose kalnuose vyksta aprašomos istorijos. Autorius ne tik aprašo faktines aplinkybes, bet ir analizuoja psichologines herojų situacijas.
  “Jaučiausi, tarsi pats kartu su jais ir autoriumi gyvenau kalnų ir viršūnių svajone, kopiau, kentėjau, žengiau būties ašmenimis. Buvo be galo tikra, nes visose šiose kelionėse skaitytoją lydi profesionali žurnalisto ir tuo pačiu keliautojo plunksna.” - rašo Vladas Vitkauskas knygos pratarmėje.
  Knygoje gausu nuotraukų, kopimo schemų ir žemėlapių.
  Puiki knyga tiek keliaujantiems, tiek besiilsintiems fotelyje!

  Gamintojas
  Vilko takas "Kelionių horizontai"
 • “Šioje knygoje aprašau labai rimtus žmogui tekusius išbandymus. Ne vienas jų balansavo ant mirties ribos ir patyrė tai, ko kiti savo gyvenime niekada nepatirs. Ir gerai, kad nepatirs, to ir nereikia, tačiau perskaitę tas istorijas mes suprasime, koks stiprus, atkaklus ir be galo ištvermingas yra žmogus, ir kas nulemia tai, kad vieni sudėtinguose situacijose išgyvena, o kiti – ne. Tai ne tik įdomu, tai atveria skaitytojams naują pažinimo pasaulį.” - Bronislovas Matelis, autorius.