Alexika MIRAGE 4

 • Kraunamos nuotraukos
  57200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Legendinė ekspedicinė palapinė, išbandyta uraganiniuose vėjuose, pūgose ir ypatingai žemose temperatūrose. Ypatingai tvirtos medžiagos, iki smulkmenų apgalvota konstrukcija. Visa tai leidžia tvirtinti, kad MIRAGE 4 yra viena geriausių palapinių bazinėms stovykloms ir kopimams himalajiniu stiliumi.
  MIRAGE 4 buvo kuriama bazinėms stovykloms, taip pat stovykloms, kurios įrengiamos kopiant aukščiausiuose kalnuose himalajiniu stiliumi. Tai erdvi palapinė, labai atspari vėjams, sniego apkrovoms ir šalčiui (iki -45oС), turi priešvėjinį “sijonėlį” ir erdvų tambūrą. Keturių karkaso lankų sistema su 7-iais susikirtimo taškais vidinei palapinei ir atskiru lanku tambūrui - tokia konstrukcija suteikia palapinei neįtikėtiną atsparumą vėjui.
  Palapinė MIRAGE 4 kūrimo ir konstravimo metu buvo bandoma aerodinaminiame vamzdyje, šaldytuve, metus laiko praleido saulėje, lietuje ir po sniegu. Tobulinama jau dešimtmetį (tapo lengvesnė, tvirtesnė - naudojamas audinys su silikonine danga), daugybę kartų išbandyta pačiose aukščiausiuose kalnuose ir poliarinėse ekspedicijose.
   

  Gamintojas
  Alexika
 •  

   Vietos  4
   Svoris  6,6 kg
   Dydis (supakuota)  52 x 20 cm
   Išorinis tentas  3000 mm H2O Nylon 6,6 30D 250T RipStop Silicon PU
   Dugnas  6000 mm H2O Polyseter 150D Oxford PU
   Vidinė palapinė  Polyester RipStop Light
   Lankai  Alu 8,5 mm Dongin
   Atsparumas vėjui  Audra 25-28 m/s
   Panaudojimas  Keturių sezonų