Algirdas Kumža "Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis" (naujas leidimas)

 • Kraunamos nuotraukos
  1599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  A.Kumžos knyga “Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis” pasirodė 2005-ais metais iškart po Sisia Pangmos ekspedicijos. Knyga tapo labai populiari, skaitytojai - keliautojai ir alpinistai - pastoviai jos teiravosi. Autorius nusprendė papildyti buvusį tekstą, aprašyti savo vėlesnes keliones, pakalbinti ekspedicijos draugus. Taigi, turime naują puikią knygą, kuri įtrauks į Himalajų ekspedicijos kasdienybę. Autorius rašo: “…visi įvykiai ir veikėjai tikri. Norėjau, kad skaitytojas keliautų kartu su manimi: girdėtų dundančias lavinas, matytų atsiveriančius ledo plyšius, o nuo deguonies stygiaus jam įkyriai spengtų smegenys.”


   

  Gamintojas
  BALTO leidybos namai
 • Apie autorių:
  “...Alpinistai geria alų, bet aš paprašau viskio. Keliaudamas dulkinais Azijos takais visada turiu kuprinėje tų velnio lašų buteliuką - jie man geriausia skrandžio dezinfekcija ir psichoterapija.
  Kaip koks narkomanas laukiu Katmandu, jo triukšmo, spalvų, dulkių. Ir lygiai taip pat laukiu kalnų. Dairydamasis pro iliuminatorių Himalajų kontūrų, lyg mantrą kartoju, kad aš tikrai pakilsiu į pačią Sisios viršūnę. Žinau, kad tai visai nerealu, kad nesu pasirengęs, bet dabar, išsiveržus iš sušukuotos Europos, mintys kyla aukštai. Aš nueisiu ten, aš įkopsiu, kartoju, laukdamas naujos porcijos viskio.
  Lėktuvas dar ore, o man jau atrodo, kad nosį kutena Katmandu kvapai ir dulkės...”