Amphibious

 • Italų kompanija AMPHIBIOUS kuria neperšlampančias kuprines, įvairiausius krepšius: ekspedicijoms, transportavimui ir kasdienai, neperšlampančius maišus rūbams ir inventoriui; neperšlampančius aksesuarus mobiliems telefonams, i-Pod, VHF radijo siųstuvams, GPS navigatoriams, kameroms ir pan. Visi produktai yra vandeniui atsparūs ir puikiai apsaugo nuo drėgmės, dulkių, smėlio ir purvo.

  AMPHIBIOUS produktai yra tvirti ir universalūs, plačiai naudojami sportui, darbui ir įvairioms OUTDOOR veikloms. Sukurti kartu su atitinkamų sričių ekspertais, puikiai tinka alpinistams, keliautojams, uolų ir ledo laipiotojams, slidininkams, snieglentininkams, speleologams. Juos labai mėgsta buriuotojai ir jūrininkai, nardytojai ir kanjoninkai, kaituotojai ir burlentininkai. Šie produktai nepakeičiami keliaujant baidarėmis ar plaustais, dviračiais ar motociklais. Be jų neapsieina žvejai ir medžiotojai. AMPHIBIOUS produktus galima naudoti bet kokiai sportinei ar poilsinei veiklai gamtoje!

  AMPHIBIOUS produktai yra be siūtų siūlių, medžiagos sujungtos aukšo dažnio suvirinimo būdu. Tai garantuoja visišką nepralaidumą vandeniui ir gerą eksploataciją pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

  Nesvarbu kokia kelionė, nesvarbu vanduo, dulkės ar sniegas - AMPHIBIOUS padės viską patikimai supakuoti!

  Amphibious s.r.l. yra oficialus Italijos alpinizmo ir speleologijos sąjungos, taip pat Italijos karinio laivyno sporto klubo tiekėjas.

  AMPHIBIOUS Onix

  Tvirta ir praktiška kuprinė COMPACT su užtraukiamu apsauginiu dangčiu tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. 
   

  7900
  AMPHIBIOUS Discovery

  Naujos technologijos kuprinė COMFORT/REMOVABLE pritaikyta visiems OUTDOOR sportams. Ypatingai tvirta TPU HD medžiaga užtikrina ilgą kuprinės tarnavimo laiką, o patogi diržų ir žiedų sistema - patogų nešiojimą. 

  17400
  AMPHIBIOUS Sherpa

  Ypač tvirta kuprinė COMFORT pritaikyta intesyviam naudojimui. SHERPA buvo specialiai suprojektuota Italų kalnų gelbėtojam (CNSAS/National Alpine Cliff and Cave Rescue Corps).

  17400
  AMPHIBIOUS Amarouk

  Tvirtas krovininis krepšys, kuris buvo sukurtas važinėjimui dviračiu arba motociklu, bet yra lengvai pritaikomas panaudoti įvairiose situacijose. 

  6800
  AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  AMPHIBIOUS X-Light evo

  Krepšelis pagamintas iš TPU UL 70 D ir yra ypač lengvas bei kompaktiškas. Tinka susidėti rūbams vandeniui neatspariuose krepšiuose ar kuprinėse, nešiojamiems ar planšetiniams kompiuteriams, telefonams ir t.t.  

  3500 - 4700
  AMPHIBIOUS Window

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. Tinka naudojimui tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose, bei kuprinėse. Permatoma juosta leidžia matyti, kas sudėta krepšyje jo neatsegus. 

  1700 - 5900
  AMPHIBIOUS SoftSeat

  Tai pirmoji universali, savaime prisipučianti pagalvėlė motociklui. Dėl oro vožtuvo ir sudėtyje esančių minkštų, bei švelnių medžiagų, SOFTSEAT yra pritaikomas kiekvieno motociklininko reikmėms. Neslystantis, švelnus, patogus ir lengvai pritaisomas šis produktas idealiai tinka visiems motociklininkams. 

  9100 - 10800
  AMPHIBIOUS UpBag

  Universalus vandens nepraleidžiantis krepšys, kurį galima tvirtinti prie galinės sėdynės, bagažinės arba šono. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui, siekiančiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus kuriuos visada norima turėti šalia. Dėl 4 D formos žiedų UPBAG galima suderinti su MOTOMAP sistema.

  9600
  AMPHIBIOUS Protect 02

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis išmanųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2400
  AMPHIBIOUS Protect 03

  Pagamintas iš permatomo PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis didesnius ar nepatogių gabaritų daiktus. Speciali krepšelio medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2500
  AMPHIBIOUS Photo Zoom

  Daugumai fotoaparatų tinkantis, vandeniui atsparus dėklas su priartinimu iki 35 mm. Pagamintas iš tvirto PVC, permatomas abiejose pusėse šis produktas leidžia fotografuoti ir filmuoti bet kur vandenyje.  

  3400