Amphibious

 • Italų kompanija AMPHIBIOUS kuria neperšlampančias kuprines, įvairiausius krepšius: ekspedicijoms, transportavimui ir kasdienai, neperšlampančius maišus rūbams ir inventoriui; neperšlampančius aksesuarus mobiliems telefonams, i-Pod, VHF radijo siųstuvams, GPS navigatoriams, kameroms ir pan. Visi produktai yra vandeniui atsparūs ir puikiai apsaugo nuo drėgmės, dulkių, smėlio ir purvo.

  AMPHIBIOUS produktai yra tvirti ir universalūs, plačiai naudojami sportui, darbui ir įvairioms OUTDOOR veikloms. Sukurti kartu su atitinkamų sričių ekspertais, puikiai tinka alpinistams, keliautojams, uolų ir ledo laipiotojams, slidininkams, snieglentininkams, speleologams. Juos labai mėgsta buriuotojai ir jūrininkai, nardytojai ir kanjoninkai, kaituotojai ir burlentininkai. Šie produktai nepakeičiami keliaujant baidarėmis ar plaustais, dviračiais ar motociklais. Be jų neapsieina žvejai ir medžiotojai. AMPHIBIOUS produktus galima naudoti bet kokiai sportinei ar poilsinei veiklai gamtoje!

  AMPHIBIOUS produktai yra be siūtų siūlių, medžiagos sujungtos aukšo dažnio suvirinimo būdu. Tai garantuoja visišką nepralaidumą vandeniui ir gerą eksploataciją pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

  Nesvarbu kokia kelionė, nesvarbu vanduo, dulkės ar sniegas - AMPHIBIOUS padės viską patikimai supakuoti!

  Amphibious s.r.l. yra oficialus Italijos alpinizmo ir speleologijos sąjungos, taip pat Italijos karinio laivyno sporto klubo tiekėjas.

  AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  AMPHIBIOUS Multi-Fix

  Universali krovinių pritvirtinimo sistema, sukurta specialiai AMBPHIBIOUS produktams. Dėka orginalių dirželių, kurie gali būti prailginami nuo 15 iki 65 cm, neperšlampamus krepšius galima be vargo pritvirtinti prie dviračių, motociklų, mašinų, valčių, baidarių ir t.t. 

  700 - 2200
  AMPHIBIOUS Overland Light evo

  Tvirta ir patogi kuprinė COMFORT pritaikyta intesyviam naudojimui. OVERLAND Light evo tai lengvesnė ir kompaktiškesnė kuprinės OVERLAND versija.

  13600 - 15000
  AMPHIBIOUS Stealth

  Naujos technologijos kuprinė COMFORT specialiai pritaikyta kelionėms motociklu ir dviračiu. 

  15600
  AMPHIBIOUS Mako

  Tvirtas, apvalaus pjūvio vandeniui atsparus krepšys, skirtas nešioti ant peties arba už PVC rankenos. 

  9200
  AMPHIBIOUS Transparent

  Permatomas vandeniui atsparus krepšys. Tinka naudojimui tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose, bei kuprinėse. Pagamintas iš permatomo PVC, kad būtų galima neatidarius krepšio matyti kas jame sudėta. 

  1800 - 5900
  AMPHIBIOUS Mini Window

  Praktiškas vandeniui atsparus krepšelis skirtas susidėti nedideliems daiktams. Pagamintas su dviguba permatoma juosta arba pilai permatomas, kad būtų galima matyti, kas sudėta krepšelyje jo neatidarius. 

  1800 - 2700
  AMPHIBIOUS Zenith

  Praktiškas, neperšlampamas krepšys skirtas kasdieniniam naudojimui. Nuimamas juosmens diržas ir mesh paminkštinimas ties nugara idealiai tinkantis kelionėms dviračiu ar motociklu, o smūgius sugeriantis dėklas viduje idealiai tinka 15" nešiojamam kompiuteriui.

  7900
  AMPHIBIOUS MotoMap

  Vandens nepraleidžiantis dėklas, skirtas žemėlapiui, planšetiniam kompiuteriui ar telefonui. Pagamintas iš minkšto TPU, šis dėklas yra specialiai pagamintas, kad būtų naudojamas su UPBAG arba TANKBAG. Dviguba vandeniui atspari Zip-Press uždarymo sistema, saugūs velcro užsegimai ir lengvas pritvirtinimas prie daugumos paviršių. 

  2700
  AMPHIBIOUS Mini Protect

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikomas daugybėje situacijų: keliaujant baidarėmis, motociklais ar pėsčiomis. Quick LOCK uždarymo sistema išlieka nepralaidi vandeniui iki 6 m gylyje.

  1500
  AMPHIBIOUS Protect 01

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikytas nešiotis mobilųjį telefoną, bet gali būti naudojamas ir kitiems daiktams. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudotis touchscreen įrenginiais. 

  2200
  AMPHIBIOUS Dry Sento

  Universalios, modernaus dizaino ausinės. DRY SENTO leidžia klausytis muzikos tiek vandenyje, tiek sausumoje. 

  1900