Amphibious

 • Italų kompanija AMPHIBIOUS kuria neperšlampančias kuprines, įvairiausius krepšius: ekspedicijoms, transportavimui ir kasdienai, neperšlampančius maišus rūbams ir inventoriui; neperšlampančius aksesuarus mobiliems telefonams, i-Pod, VHF radijo siųstuvams, GPS navigatoriams, kameroms ir pan. Visi produktai yra vandeniui atsparūs ir puikiai apsaugo nuo drėgmės, dulkių, smėlio ir purvo.

  AMPHIBIOUS produktai yra tvirti ir universalūs, plačiai naudojami sportui, darbui ir įvairioms OUTDOOR veikloms. Sukurti kartu su atitinkamų sričių ekspertais, puikiai tinka alpinistams, keliautojams, uolų ir ledo laipiotojams, slidininkams, snieglentininkams, speleologams. Juos labai mėgsta buriuotojai ir jūrininkai, nardytojai ir kanjoninkai, kaituotojai ir burlentininkai. Šie produktai nepakeičiami keliaujant baidarėmis ar plaustais, dviračiais ar motociklais. Be jų neapsieina žvejai ir medžiotojai. AMPHIBIOUS produktus galima naudoti bet kokiai sportinei ar poilsinei veiklai gamtoje!

  AMPHIBIOUS produktai yra be siūtų siūlių, medžiagos sujungtos aukšo dažnio suvirinimo būdu. Tai garantuoja visišką nepralaidumą vandeniui ir gerą eksploataciją pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

  Nesvarbu kokia kelionė, nesvarbu vanduo, dulkės ar sniegas - AMPHIBIOUS padės viską patikimai supakuoti!

  Amphibious s.r.l. yra oficialus Italijos alpinizmo ir speleologijos sąjungos, taip pat Italijos karinio laivyno sporto klubo tiekėjas.

  AMPHIBIOUS Atom Light evo

  Lengva ir praktiška kuprinė ULTRA COMPACT su oro išleidimo vožtuvu tinkanti kasdieniam naudojimui ir visoms OUTDOOR veikloms. Kuprinė ATOM LIGHT evo yra suderinama su papildomais juosmens diržais (į komplektą neįeina). 

  10800
  AMPHIBIOUS Multi-Fix

  Universali krovinių pritvirtinimo sistema, sukurta specialiai AMBPHIBIOUS produktams. Dėka orginalių dirželių, kurie gali būti prailginami nuo 15 iki 65 cm, neperšlampamus krepšius galima be vargo pritvirtinti prie dviračių, motociklų, mašinų, valčių, baidarių ir t.t. 

  700 - 2200
  AMPHIBIOUS Overland Light evo

  Tvirta ir patogi kuprinė COMFORT pritaikyta intesyviam naudojimui. OVERLAND Light evo tai lengvesnė ir kompaktiškesnė kuprinės OVERLAND versija.

  13600 - 15000
  AMPHIBIOUS Mako

  Tvirtas, apvalaus pjūvio vandeniui atsparus krepšys, skirtas nešioti ant peties arba už PVC rankenos. 

  9200
  AMPHIBIOUS Impact

  Vandeniui atsparus krepšys su smūgius sugeriančiu, pripučiamu vidumi. Krepšys IMPACT tinka naudoti tradiciniuose (vandeniui neatspariuose) krepšiuose bei kuprinėse ir apsaugo Jūsų daiktus tiek nuo drėgmes ir dulkių, tiek nuo smūgių. 

  4900 - 5900
  AMPHIBIOUS Mini Window

  Praktiškas vandeniui atsparus krepšelis skirtas susidėti nedideliems daiktams. Pagamintas su dviguba permatoma juosta arba pilai permatomas, kad būtų galima matyti, kas sudėta krepšelyje jo neatidarius. 

  1800 - 2700
  AMPHIBIOUS Koala

  Tvirtas ir kompaktiškas juosmens krepšys tinkantis kelionėms pėsčiomis, dviračiais ir motociklais bet kokiu oru. 

  5600 - 6800
  AMPHIBIOUS MotoMap

  Vandens nepraleidžiantis dėklas, skirtas žemėlapiui, planšetiniam kompiuteriui ar telefonui. Pagamintas iš minkšto TPU, šis dėklas yra specialiai pagamintas, kad būtų naudojamas su UPBAG arba TANKBAG. Dviguba vandeniui atspari Zip-Press uždarymo sistema, saugūs velcro užsegimai ir lengvas pritvirtinimas prie daugumos paviršių. 

  2700
  AMPHIBIOUS Dry Map II

  Vandeniui atsparus krepšelis skirtas žemėlapiui, panšetiniam kompiuteriui, telefonui ir t.t. Pagamintas iš minkšto, bet tvirto PVC su specialia, dviguba Zip-Press uždarymo sistema ir velcro užsegimu. Dėl keturių D formos žiedelių DRY MAP II yra lengvai pritvirtinamas prie daugumos paviršių. Nepakeičiamas produktas keliaujant baidarėmis, motociklais ir pėsčiomis. 

  2100
  AMPHIBIOUS Mini Protect

  Pagamintas iš lengvo, bet tvirto PVC, šis produktas yra pritaikomas daugybėje situacijų: keliaujant baidarėmis, motociklais ar pėsčiomis. Quick LOCK uždarymo sistema išlieka nepralaidi vandeniui iki 6 m gylyje.

  1500
  AMPHIBIOUS i Case Modular

  Vandeniui atsparus krepšelis skirtas MP3 grotuvui iPod. Atsparumas vandeniui iki 6 metrų gylio, Quick LOCK uždarymo sistema apsaugo Jūsų daiktus, o vandeniui atsparus ausinių lizdas leidžia naudotis šiais įrenginiais bet kur vandenyje. iCASE MODULAR turi specialų, nuimamą, neopreninį dėklą kurio dėka galima nešiotis įrenginį ant rankos ar diržo. Į papildomą kišenėlę galima įsidėti raktus ar kitus smulkius daiktus einant bėgioti ar sportuoti. 

  3000
  AMPHIBIOUS Dry Sento

  Universalios, modernaus dizaino ausinės. DRY SENTO leidžia klausytis muzikos tiek vandenyje, tiek sausumoje. 

  1900