Amphibious

 • Italų kompanija AMPHIBIOUS kuria neperšlampančias kuprines, įvairiausius krepšius: ekspedicijoms, transportavimui ir kasdienai, neperšlampančius maišus rūbams ir inventoriui; neperšlampančius aksesuarus mobiliems telefonams, i-Pod, VHF radijo siųstuvams, GPS navigatoriams, kameroms ir pan. Visi produktai yra vandeniui atsparūs ir puikiai apsaugo nuo drėgmės, dulkių, smėlio ir purvo.

  AMPHIBIOUS produktai yra tvirti ir universalūs, plačiai naudojami sportui, darbui ir įvairioms OUTDOOR veikloms. Sukurti kartu su atitinkamų sričių ekspertais, puikiai tinka alpinistams, keliautojams, uolų ir ledo laipiotojams, slidininkams, snieglentininkams, speleologams. Juos labai mėgsta buriuotojai ir jūrininkai, nardytojai ir kanjoninkai, kaituotojai ir burlentininkai. Šie produktai nepakeičiami keliaujant baidarėmis ar plaustais, dviračiais ar motociklais. Be jų neapsieina žvejai ir medžiotojai. AMPHIBIOUS produktus galima naudoti bet kokiai sportinei ar poilsinei veiklai gamtoje!

  AMPHIBIOUS produktai yra be siūtų siūlių, medžiagos sujungtos aukšo dažnio suvirinimo būdu. Tai garantuoja visišką nepralaidumą vandeniui ir gerą eksploataciją pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

  Nesvarbu kokia kelionė, nesvarbu vanduo, dulkės ar sniegas - AMPHIBIOUS padės viską patikimai supakuoti!

  Amphibious s.r.l. yra oficialus Italijos alpinizmo ir speleologijos sąjungos, taip pat Italijos karinio laivyno sporto klubo tiekėjas.

  AMPHIBIOUS Tube

  Paprasčiausias, bet būtiniausias iš visų vandeniui atsparių krepšių. 

  1500 - 5300
  AMPHIBIOUS CoverTank

  Priemonė skirta prie kiekvieno motociklo prisegti TANKBAG. COVERTANK turi motociklo nebraižantį dugną ir greito atsegimo sistemą. 

  3500
  AMPHIBIOUS TankBag

  Universali bako-centrinė daiktadėžė motociklams. Lengvai pritaisoma su komplekte esančiais diržais bei suderinama su MULTI-FIX sistema. Būtina daiktadėžė kiekvienam motociklininkui norinčiam susidėti įrankius, rūbus ir kitus (įskaitant ir delikačius) daiktus, kuriuos visada reikia turėti šalia. 

  10800
  AMPHIBIOUS Koala Micron

  Tvirtas ir kompaktiškas juosmens krepšys tinkantis kelionėms pėsčiomis, dviračiais ir motociklais bet kokiu oru. KOALA MICRON yra lengvesnė juosmens krepšelio KOALA versija.

  4800
  AMPHIBIOUS Indy

  Elegantiškas ir praktiškas krepšys skirtas kasdieniniam naudojimui. Smūgius sugeriantis, išimamas įdėklas su kišenėmis viduje puikiai tinka nešiojamam kompiuteriui.
   

  9600
  AMPHIBIOUS Yucatan

  Ypač tvirta ir labai lengva kuprinė REMOVABLE specialiai sukurta važinėjimui dviračiu ir motociklu, bet puikiai tinka ir visoms kitoms OUTDOOR veikloms. Nuimami diržai, suderinamumas su Multi-Fix sistema ir juosmens diržais (į komplektą neįeina) leidžia kuprinę panaudoti įvairiose situacijose. 

  7300 - 8700
  AMPHIBIOUS Apex

  Tvirta kuprinė COMPACT tinkanti visiems OUTDOOR sportams. Neperšlampama kuprinė apsaugo Jūsų daiktus nuo drėgmės, o trys Mesh kišenėlės leidžia patogiai susidėti vandens nebijančius daiktus.
   

  9900
  AMPHIBIOUS BasePack

  Pirmoji AMPHIBIOUS vandeniui atspari kuprinė. Specialus dizainas leidžia kuprinę pritaikyti įvairiose situacijose ir saugo Jūsų įrangą, rūbus ir daiktus nuo vandens, drėgmės, dulkių, smėlio bei purvo. Patogi kuprinės forma ir diržų sistema leidimąsi padaro daug saugesnį, o lipimą daug patogesnį. 

  11600
  AMPHIBIOUS Protect iPad

  Sukurtas specialiai planšetiniams kompiuteriams ši krepšelis apsaugo Jūsų daiktus esant iki 6 m gylyje. Dėl vienos permatomos pusės galima matyti, kas yra krepšelyje jo neatidarius, o speciali medžiaga leidžia naudoti touchscreen įrenginiais. 

  4600
  AMPHIBIOUS Anti-Shock K

  Smūgiams atsparus krepšelis, pagamintas specialiai KOALA juosmens krepšeliams. ANTI SHOCK K turi reguliuojamas pertvarėles viduje. 

  1300
  AMPHIBIOUS Nuimami pečių diržai

  Pečių diržai skirti REMOVABLE kuprinėms. 

  1500