Highlander

 • Highlander Eagle 40 L

  Labai fukcionali kuprinė įvairiausiai veiklai. Dviejų krypčių užtrauktukai, kompresiniai diržai dydžio reguliavimui ar papildomų daiktų tvirtinimui. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi.  

  12900
  Highlander Ben Nevis

  Labai komfortiška klasikinė kuprinė. Tri Active System - patogiai reguliuojami pečių, krūtinės ir juosmens diržai. Juosmens diržas su kišenėlėmis. Šoninės kišenės - pvz. gertuvei. Kilpos inventoriui tvirtinti, reguliuojami dirželiai šonuose ir priekyje - lengva tvirtinti pvz. kilimėlį ar lazdas. Uždangalas nuo lietaus. Pagrindinis kuprinės skyrius gali būti padalintas į dvi dalis. Pagaminta iš aukštos kokybės, tvirto ir vandeniui atsparaus neilono audinio.

  22600
  Highlander Rambler 20 l

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Papildomos tvirtinimo kilpos viršuje, kišenė su užtrauktuku. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  5550
  Highlander Storm

  Talpus, praktiškas ir tvirtas. Pagamintas iš vandeniui atsparaus PVC (Tarpaulin) šis krepšys ypatingai patogus kelionėje. Krepšys turi patogius diržus ir gali būti nešamas kaip kuprinė. Kai nereikalinga, pečių diržai gali būti laikomi viduje. Rankenos galuose - patogu nešti dviese. Šoninės kišenės. Į pagrindinį dviejų krypčių užtrauktuką galima įkabinti spynelę. Papildomos kilpos - galima pririšti kitą krovinį. Puikus daiktas tiek paprastoje kelionėje, tiek tolimoje ekspedicijoje.

  9995 - 12000
  Highlander Rambler 25 l

  Idealus variantas dienos iškyloms arba kaip kasdieninė kuprinė. Nugara: gerai ventiliuojama Airmesh back system. Papildomos tvirtinimo kilpos viršuje, dvi kišenės su užtrauktuku šonuose. Patogi ir lengva kuprinė kasdienai.
   

  5995
  Highlander Army Bag

  Paprastas, lengvas ir tvirtas medvilninio audinio krepšys su rankena ir diržu ant peties. Erdvus pagrindinis skyrius, praktiški sutraukimo žiedai, užsegimas. Atsparus vandeniui. Puikus pasirinkimas karybos profesionalams, airsofto entuziastams, keliautojams.   

  3495 - 4495
  Highlander Tool Bag

  Paprastas, lengvas ir tvirtas medvilninio audinio krepšys su rankena ir diržu ant peties. Erdvus pagrindinis skyrius, praktiški sutraukimo žiedai, užsegimas. Puikus pasirinkimas karybos profesionalams, airsofto entuziastams, keliautojams.  

  3495
  Highlander Trail

  Universali kuprinė. Dėka Air Mesh Back System (AMBS) patogiai laikosi prie nugaros, ventiliuojasi. Į pagrindinį skyrių galima prieiti iš viršaus ir apačios (40 l versija). Kilpos lazdoms ir ledkirčiui. Suderinama su vandens gėrimo sistemomis. Dvi elastinės kišenės šonuose, kišenėlė su užtrauktuku, uždangalas nuo lietaus. 

  8295 - 9995