JETBOIL

 • JETBOIL - tai vienas iš brendų, kurių pavadinimas pasauliniu mastu tapo bendriniu žodžiu visa prekių grupei.
  Devyniasdešimtais metais IT specialistas Dwight Aspinwall keliavo lietaus ir vėjo perpučiamoje Tasmanijos saloje. Kiekvieną dieną buvo tos pačios problemos su maisto gaminimu, puodais ir degtukais. Turi būti geresnis sprendimas! Kartu su savo pusbroliu inžinieriumi Perry Dowst pradėjo ieškoti sprendimo ir po trijų metų gimė pirmas produktas Jetboil Personal Cooking System (PCS). Buvo sukurtas integruotas komplektas: kuras-degiklis-puodas-puodukas ir FluxRing liepsnos paskirstytojas - ypatingai efektyvi, kompaktiška ir lengva virimo sistema. Viskas ką reikia žinoti prieš naudojantis yra tai, kad vandenį bus galima užvirti dvigubai greičiau, o dujų sunaudoti tik pusę standartinės normos! JETBOIL iškart tapo išskirtinai populiarus, naudojamas visų kam reikia greitai paruošti maistą - nuo gaisrininkų ir gelbėtojų, iki nuotykių ieškotojų ir alpinistų. Buvo praplėstas produktų asortimentas, Jetboil gali naudoti ir keletos žmonių grupės: Jetboil Group Cooking System (GCS).

  “You can always rely on it” - Jūs visada galite pasitikėti!
   

  JETBOIL Flash

  Didesnės talpos Jetboil komplektas su pjezoelektriniu uždegimu ir karščio indikatoriumi. Viryklė uždegama mygtuko paspaudimu ir vos per 2 minutes du puodeliai karštos arbatos jau paruošti! Transportuojant degiklis saugiai susideda į viryklės talpą. Šis Jetboil komplektas sukurtas taip, kad būtų patogu ir saugu transportuoti bet kurioje kelionėje.
  Viryklės talpa saugiai prisitvirtina prie degiklio, kas apsaugo nuo atsitiktinio apsipilimo verdančiu vandeniu. Specialios kojelės, tvirtinamos prie dujų balionėlio, užtikrina visos viryklės stabilumą.
  Apsaugos nuo karščio danga turi besikeičiančio spalvos indikatorių - matosi, kai vanduo jau karštas.

   

  *Dujų balionėlis parduodamas atskirai.
   

  14990
  JETBOIL Joule

  Apdovanojimus pelnęs Jetboil modelis - OUTDOOR INDUSTRY AWARD! Ypatingas efektyvumas šaltu oru. Paprastas ir patogus naudoti keletos žygeivių ar alpinistų grupėms, kai reikia tirpinti sniegą, greitai paruošti karštą gėrimą ar maistą. Inovatyvus dizainas, kai dujų balionėlis įstatomas “aukštyn kojomis”, leidžia sukurti tolygų kuro tekėjimą ir degimą bet kokiomis sąlygomis. 10000 BTU degiklis 1L vandens užverda per 2 min. 40 s. - JOULE yra greičiausia virimo sistema! JOULE turi geriausias sąvybes ekstremalioms sąlygoms: talpus 2,5L FluxRing® indas su apsauga nuo karčio, efektyvus kuro panaudojimas, lengvas paruošimas darbui, patogus supakavimas ir visos sistemos patikimumas, t.y. viskas ko tikimasi iš Jetboil.
  * 10000 BTU
  * apverstas dujų balionėlis
  * kuro padavimo reguliatorius
  * Thermo-Regulate™technologija - stabilus karštis iki -12°C
  * patogus ir patikimas uždegimas mygtuko paspaudimu
  * 2,5L FluxRing® virimo indas su apsauga nuo karščio
  * stabili užlenkiama rankena
  * dangtelis su permatoma dalimi

   *Dujų balionėlis parduodamas atskirai.

  24900
  JETBOIL MiniMo

  Jetboil modelis iš kurio labai patogu valgyti - virimo indas yra žemesnis. Užtikrintas tolygus degimas iki -6°C. Inovatyvus ir naujas degiklio dizainas, patogi metalinė rankenėlė, optimizuotas indo aukštis.
  * naujas degiklio ir reguliatoriaus dizainas virimo kontrolei
  * metalinės užlenkiamos rankenėlės patogiam virimui ir valgymui
  * patogus uždegimo mygtukas
  * žemesnė indo forma, kad būtų galima patogiai valgyti
  * minimizuotas dydis transportavimui
  * suderinamas su MiniMo-sized Coffee Press, Hanging Kit, Pot Support
  * į komplektą įeina stabilizacijos kojelės

  *Dujų balionėlis ir puodo atrama (Pot Support) parduodami atskirai
   

  19500
  JETBOIL MicroMo

  Jetboil komplektas MICROMO puikiai derina nedidelį svorį ir bekompromisinį efektyvumą. Patikimas šaltu oru, su apsauga nuo vėjo, be nereikalingų “prabangių” detalių - komplektas yra pats lengviausias iš visų Jetboil sistemų. 

  * 0.8 L FluxRing® virimo indas su apsauga nuo karščio
  * reguliuojamas degiklis
  * dangtelis su skylutėmis vandeniui nupilti
  * minkšta rankenėlė
  * į virimo indą telpa 100 g Jetpower dujų balionėlis
  * uždegimo mygtukas
  * suderinamas su Coffee Press, Hanging Kit, Pot Support
  * į komplektą įeina stabilizacijos kojelės

  *Dujų balionėlis ir puodo atrama (Pot Support) parduodami atskirai
   

  18900
  JETBOIL Sumo

  SUMO yra 1,8L talpos - MINIMO didysis brolis naudoja tą patį degiklį, bet turi didesnį virimo indą. Skirtas keletui žmonių - The Sumo Group Cooking System - žygeivių ar alpinistų grupėms, kai reikia tirpinti sniegą, greitai paruošti karštą gėrimą ar maistą. Užtikrintas tolygus degimas iki -6°C.
  * 1.8 L FluxRing® virimo indas su apsauga nuo karščio
  * uždegamas mygtuku
  * dangtelis su skylutėmis vandeniui nupilti
  * į virimo indą telpa 230 g Jetpower dujų balionėlis, degiklis, stabilizacijos kojelės, puodo atrama (Fuel Canister Stabilizer and Pot Support)
  * į virimo indą telpa 100 g Jetpower dujų balionėlis, degiklis, stabilizacijos kojelės, puodo atrama (Fuel Canister Stabilizer and Pot Support), Sumo Bowl Set
  * suderinamas su visais papildomais Jetboil aksesuarais
  * į komplektą įeina stabilizacijos kojelės

  *Dujų balionėlis ir puodo atrama (Pot Support) parduodami atskirai
   

  19900
  JETBOIL Pot Support

  Nerūdyjančio plieno atrama/kojelės puodui uždėti - originaliai skirtos Jetboil keptuvei FluxRing® Fry Pan ir puodui 1.5L FluxRing® Cooking Pot. Pot Support tinka visoms Jetboil sistemoms, išskyrus Genesis, Joule ir Helios. Taip pat, naujantis šia atrama, ant degiklio galima uždėti bet kokį savo puodą ar keptuvę.

  1795
  JETBOIL Flash JavaKit Endgrain

  JAVAKIT komplektą sudaro FLASH viryklė (1,0L) ir labai populiarus COFFE PRESS. Aišku į komplektą įeina ir geros kavos pakelis!
  Jetboil komplektas su pjezoelektriniu uždegimu ir karščio indikatoriumi. Viryklė uždegama mygtuko paspaudimu ir vos per 2 minutes du puodeliai karštos arbatos jau paruošti! Transportuojant degiklis saugiai susideda į viryklės talpą. Šis Jetboil komplektas sukurtas taip, kad būtų patogu ir saugu transportuoti bet kurioje kelionėje.
  Viryklės talpa saugiai prisitvirtina prie degiklio, kas apsaugo nuo atsitiktinio apsipilimo verdančiu vandeniu. Specialios kojelės, tvirtinamos prie dujų balionėlio, užtikrina visos viryklės stabilumą.
  Apsaugos nuo karščio danga turi besikeičiančio spalvos indikatorių - matosi, kai vanduo jau karštas.
  Dujų balionėlis parduodamas atskirai. Kavos rūšis nuotraukoje parodyta sąlyginai.

  15900