Robens

 • Robens PRIMA CORE

  Labai kompaktiškas ir lengvas kilimėlis. Vidiniai oro kanalai su PrimaLoft užpildu. Tai užtikrina labai mažą susukto kilimėlio svorį ir tūrį. Horizontalūs oro kanalai puikiai paskirsto svorį ir užtikrina patogų poilsį. Geras oro vožtuvas pripūtimui. Komplekte dirželiai ir maišelis supakavimui.

  10995 - 11995
  Robens COULOIR

  Puikus pūkinis Technical Mummy formos miegmaišis. Labai geros medžiagos, dvigubas užtrauktukas, didelė apykaklė, sulaikanti šilumą per pečius (išskyrus Couloir 250). Galvos ir kaklo dalies sutraukimo virvutes galima reguliuoti iš miegmaišio vidaus, neiškišant rankų į lauką. Užtrauktukas: dviejų krypčių YKK Auto lock, išdėstytas per miegmaišio vidurį - tai ypač patogu mažoje palapinėje, kai vietos labai nedaug.

  24995 - 44995
  Robens Crevasse

  Miegmaišis skirtas poilsiavimui gamtoje, kai norisi namų komforto ir gero miego. Galima atsigulti ant šono ir lengvai apsiversti. Miegmaišis turi du užtrauktukus šonuose per pusę miegmaišio ilgio. Tuo būdu galima atitraukti abi puses, nuo pusės užsiklojant kaip su antklode. Atvėsus vėl galima patogiai užsitraukti! Kojų dalyje yra papildomas užtrauktukas - galima pravėdinti ir kojas!

  13995 - 15995
  Robens FAR AWAY

  Nedidelio svorio ir tūrio miegmaišis. Aukštos kokybės YKK užtrauktukai, vidinės kišenės, apšiltinimas pagal užtrauktuką. Miegmaišio Micro Thermo užpildas dengtas silikonine danga, neįgeria vandens, pasižymi labai geru suspaudimo/atsistatymo sąntykiu, yra šiltas ir antibakterinis. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu. Dviejų krypčių YKK Auto lock užtrauktukas. Pakabinimo kilpos, kompresinis maišas.

  7495 - 8995
  Robens GLACIER

  Puikus kokybės ir kainos sąntykis! Pagaminta su ypatingu dėmesiu detalėms, kurios būna tik aukštesnės klasės miegmaišiuose: YKK užtrauktukas ir jo apšiltinimas, apsauga nuo audinio įtraukimo į užtrauktuką. Miegmaišio forma ir AirThermo užpildas gerai apsaugo nuo vėsaus oro visose kelionėse. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu.
   

  6995 - 9995
  Robens Icefall

  Ekstremalūs miegmaišiai su MicroThermo High Loft užpildu, kuris yra labai šiltas, lengvai suspaudžiamas ir lengvai atsistato. Puikios medžiagos, dvigubas apatinis miegmaišio sluoksnis. Visa konstrukcija “persidengia”, nėra “šalčio tiltų”. Papildomas apšiltinimas kojų dalyje. Šilta apykaklė puikiai apgobia pečius ir saugo šilumą viduje. Dviejų krypčių YKK Auto lock užtrauktukas. Miegmaišis skirtas naudoti ypatingomis sąlygomis - ekstremalios galimos temperatūros, priklausomai nuo modelio, yra iki - 41 °C. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu.

  13995 - 21995
  Robens Serac

  Ekstremalūs miegmaišiai - puikus pasirinkimas įvairioms ekstremalioms veikloms: nuo alpinizmo iki šiaurės žygių. Šio modelio miegmaišio konstrukcija užtikrina geriausią šilumos-svorio sąntykį. Lengvai suspaudžiami ir lengvai atsistato dėka labai kokybiško pūkų užpildo. Supakuoti užima mažai vietos. Dviejų krypčių YKK Auto lock užtrauktukas. Du miegmaišiai gali būti jungiami kartu. Kompresinis maišas, tinklinis maišas saugojimui namuose.

  19995 - 34995
  Robens RAPTUROUS

  Kilimėlis iš labai atsparios eksploatcijai medžiagos Pongee. Tuo pačiu, audinys švelnus ir malonus odai. Vidiniai oro kanalai su PrimaLoft užpildu. Šis kilimėlis užtikrina gerą komfortą ir termoizoliaciją. Labiausiai tinka, kai norima atsipalaiduoti ir kuo patogiau miegoti! Geras oro vožtuvas pripūtimui. Komplekte dirželiai ir maišelis supakavimui.
   

  12995
  Robens AIR IMPACT

  Labai lengvas ir kompaktiškas kilimėlis. Ergonomiška forma: plačiau viršuje - kojoms siauriau. Taip sumažinamas svoris. Dar labiau svoris sumažintas naudojant 20D ripstop polyester audinį. Kilimėlis ypač tinka ekstremalių nuotykių mėgėjams (alpinizmui, trekingui, sunkiems žygiams dviračiu ar baidarėmis). Tvirtas žalvarinis oro vožtuvas - kas ypatingai svarbu šaltyje. Komplekte dirželiai ir maišelis supakavimui.

  5495 - 7495
  Robens ROCKSHIELD

  Kilimėlis iš lengvo ir minkšto, tačiau tvirto audinio su horizontaliais oro kanalais ir putų tipo užpildu. Supakuotas užima labai nedaug vietos, yra lengvas. Virštinė dalis 5-iais cm platesnė. Tvirtas žalvarinis oro vožtuvas - kas ypatingai svarbu šaltyje. Padidintas patogumas, palyginus su kitais kilimėliais trekingui.

  7995 - 8995
  Robens RUGGED

  Tvirtas kilimėlis, pagamintas iš minkšto, elastingo audinio. Puikiai prisitaiko prie kūno formos ir užtikrina komfortišką miegą. Vertikalūs oro kanalai sumažina svorį ir supakuoto kilimėlio tūrį. Padidintas kilimėlio plotis - patogesniam miegui - geriau, nei standartiniai kilimėliai! Labiausiai tinka, kai norima atsipalaiduoti ir kuo patogiau miegoti!

  8995 - 11995