Thermos

 • THERMOS termopuodelis King

  Modernus ir labai funkcionalus termopuodelis - nauja gaminių serija Thermos for Outdoor, leisure and work. Naudojama nauja Thermax® technologija - ypatingai gera termoizoliacija. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  3495
  THERMOS termoindas King

  Puikus termosas maistui. Naudojama nauja ir labai inovatyvi technologija Thermax®. Dvigubos su vakumo tarpu nerūdyjančio plieno sienelės iš vidaus yra padengtos specialia danga. Dėka šios dangos yra pasiekta neįtikėtina termoizoliacija. Tiks kelionėje, darbe ar ofise. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  3495 - 3995
  THERMOS termogertuvė King

  Modernus ir labai funkcionalus termosas - nauja gaminių serija Thermos for Outdoor, leisure and work. Naudojama nauja Thermax® technologija - ypatingai gera termoizoliacija. Šiuolaikiškas dizainas ir spalvos.

  4495
  THERMOS termogertuvė Ultralight

  Ypatingai lengva ir tuo paiču efektyvi termogertuvė su dvigubomis nerūdyjanio plieno sienelėmis, naudojant Thermos®-Insulation technologiją. Galima gerti tiesiai be puodelio (Free-Flow atidarymas). Kelionėje visada bus galima sušilti ar atsivėsinti - tinka tiek karštam, tiek šaltam gėrimui.

  3195 - 3295
  THERMOS gertuvė TC Bottle

  Termo izoliuojanti gertuvė iš nerūdyjančio plieno. Labai tvirta, visiškai neprabėganti ir patogi išplauti. Laiko šiltą gėrimą iki 12 val., o šaltą iki 24 val. Tinka karbonizuotiems gėrimams ir automatiniam indų plovimui. Idealus draugas dirbant, poilsiaujant ar sportuojant.

  2495 - 2695
  THERMOS termogertuvė Light&Compact

  Šiame termose naudojama nauja ir labai inovatyvi technologija Thermax®. Dvigubos su vakuumo tarpu nerūdyjančio plieno sienelės iš vidaus yra padengtos specialia danga. Dėka šios dangos yra pasiekta neįtikėtina termoizoliacija. Gėrimas išlieka karštas iki 12 val. arba šaltas iki 24 val. Patogus dizainas. Pilant gėrimą nenulaša skystis. 

  3295 - 3995